پرچمدار اچ‌تی‌سی اواسط فروردین ماه پیش از گلکسی S5 به بازار عرضه خواهد شد

پرچمدار اچ‌تی‌سی اواسط فروردین ماه پیش از گلکسی S5 به بازار عرضه خواهد شد

همانطور که می‌دانید اچ‌تی‌سی در پنجم فروردین ماه سال آتی تلفن‌هوشمند پرچمدار خود را به بازار عرضه خواهد کرد. اما این کمپانی تایوانی نسل جدید پرچمدار خود را چه زمانی به بازار عرضه خواهد کرد؟ به‌نظر می‌رسد اچ‌تی‌سی این تلفن‌هوشمند را در ایتدای آوریل یا به‌عبارت دیگر اواخر تعطیلات نوروزی در کشور ما به بازار عرضه خواهد کرد.

براساس اطلاعات ارائه شده توسط یک وب‌سایت روسی با نام HTCFamily، این تلفن‌هوشمند دو هفته پس از معرفی رسمی آن راه به سوی بازار باز کرده و برای خرید در دسترس عموم قرار خواهد گرفت. احتمالا شاهد حضور این تلفن‌هوشمند در تاریخ 19 فروردین، چند روز پیش از عرضه‌ی رسمی گلکسی S5 سامسونگ به بازار عرضه خواهد شد.

HTCFamily وب‌سایتی است که پیش از این نیز اولین تصاویر مربوط به اچ‌تی‌سی وان جدید را منتشر ساخته بود، از این‌رو به نظر می‌رسد که اطلاعات عرضه شده توسط این وب‌سایت قابل استناد بوده و می‌توان شاهد عرضه‌ی اچ‌تی‌سی در آینده‌ای نزدیک باشیم.

همانطور که می‌دانید، اچ‌تی‌سی وان جدید با بهره‌گیری از یک بدنه‌ی فلزی، دوربین پشتی با سنسور دوگانه و سیستم بلندگوی دوگانه‌ی جلویی با استفاده از سیستم BoomSound عرضه خواهد شد.

HTCFaily

براساس اطلاعاتی که توسط HTCFamily ارائه شده است، این تلفن‌هوشمند در 110 کشور به بازار عرضه خواهد شد.

  دیدگاه
کاراکتر باقی مانده