تصاویر ویدئویی اچ‌تی‌سی وان جدید یا M8 فاش شد

تصاویر ویدئویی اچ‌تی‌سی وان جدید یا M8 فاش شد

همانطور که می‌دانید اچ‌تی‌سی در آستانه‌ی معرفی نسل جدید پرچمدار خود قرار دارد. این تلفن‌هوشمند در ادامه‌ی نسل پیشین آن که اچ‌تی‌سی وان نام داشت، معرفی خواهد شد. پیش از این نیز شاهد انتشار تصاویری بوده‌ایم که نشان‌دهنده‌ی قاب پشتی و مشخصات ظاهری این تلفن‌هوشمند بود. اما هم‌اکنون تصاویر ویدئویی از این محصول فاش شده که گویای جزئیات بیشتری است.

همانطور که می‌دانید این تلفن‌هوشمند در تاریخ 5 فروردین ماه سال 1393 شمسی معرفی خواهد شد تا نقطه‌ی پایانی به تمامی شایعاتی باشد که تاکنون در مورد این تلفن‌هوشمند مطرح شده است. اچ‌تی‌سی در نظر دارد تا این تلفن‌هوشمند را طی مراسمی در شهر پکن معرفی کند. شاید این کار استراتژی مناسبی برای معرفی نسل جدید پرچمدار اچ‌تی‌سی باشد، چراکه کنگره‌ی موبایل بارسلون تا حدودی زیر سایه‌ی گلکسی S5 قرار گرفت.

هرچند هنوز چند هفته تا زمان معرفی این تلفن‌هوشمند باقی مانده است، اما گویا فردی توانسته است تا به این تلفن‌هوشمند دسترسی یافته و با استفاده از آن یک ویدئوی 12 دقیقه‌ای را در یوتیوب به اشتراک بگذارد.

همانطور که در این ویدئو نیز مشاهده می‌کنید، این تلفن‌هوشمند تا حدودی شبیه به رندرهایی است که پیش از این منتشر شده بود و به‌واقع می‌توان به این نکته اشاره کرد که چیز جدیدی در این تلفن‌هوشمند وجود ندارد که فاش نشده باشد. این ویدئو در تاریخ 19 فوریه یعنی 25 بهمن ماه ضبط شده است و همانطور که در این ویدئو نیز اشاره شده است تلفن‌هوشمند موجود یک نمونه‌ی پیش تولید بوده و احتمالا نسخه‌ی نهایی بهتر از این نمونه خواهد بود.

اچ‌تی‌سی در این نسل از تلفن‌هوشمند خود قابلیت افزایش حافظه‌ی داخلی از طریق اتصال حافظه میکرو SD را فراهم کرده است. همانطور که پیش‌تر نیز اشاره کردیم این نسخه نیز الگوی طراحی ظاهری اچ‌تی‌سی وان را به عاریه گرفته است.

  دیدگاه
کاراکتر باقی مانده