اینفوگرافیک: معرفی قابلیت‌های گلکسی S4

اینفوگرافیک: معرفی قابلیت‌های گلکسی S4

سامسونگ بارها اعلام کرده که گوشی پرچم‌دار تازه‌اش مجهز به قابلیت‌ها و خصوصیات فنی جدیدی است. هر چند آن‌ها در مراسم معرفی این کهکشانی تازه تنها گوشه‌هایی از این موارد را برشمرده‌اند، امروز یکی از وب سایت‌های مرتبط با این کمپانی اینفوگرافی جالبی را منتشر کرده که کلیه قابلیت‌های این تلفن همراه را بر شمرده است. برای اطلاع از این موارد با زومیت همراه باشید.

در فایل منتشر شده‌ی Samsung Tomorrow آمده است که گوشی گلکسی S4 دارای خصوصیات نوآورانه‌ی بسیاری است؛ از آن جمله می‌توان به وجود 9 حسگر گوناگونی اشاره کرد که عبارت‌اند از حسگر حرکتی، حسگر مجاورت، حسگر ژیروسکوپی، شتاب‌سنج، حسگر هندسی، حسگر دما و رطوبت، فشارسنج، حسگر پوشش (کاور) و نهایتاً حسگر رنگ‌های قرمز، سبز و آبی.

هر چند بسیاری از گوشی‌های هوشمند مجهز به برخی از این موارد هستند، اما مواردی چون فشارسنج، حسگر حرکتی، حسگر دما و رطوبت و حسگر رنگ‌های RGB که به‌طور اختصاصی در این گوشی کار گذاشته شده، آن را به یک پرچم‌دار حقیقی دنیای امروز بدل کرده است. به گونه‌ای که کاربران می‌توانند با تمرکز بر این قابلیت‌های که فراتر از امکانات معمولی است، لذت تمام و عیاری از دنیای سامسونگ ببرند.

Galaxy-S4-zoomit

  دیدگاه
کاراکتر باقی مانده