ردمی K70 با پردازنده گوشی‌های پرچمدار تولید می‌شود

شنبه ۲۷ آبان ۱۴۰۲ - ۱۶:۲۵
مطالعه 2 دقیقه
رندر قاب پشتی و جلویی گوشی شیائومی ردمی K70
شیائومی تصمیم دارد گوشی‌های خانواده ردمی K70 را با تراشه‌ی پرچمدار اسنپدراگون وارد بازار کند.
تبلیغات

ردمی، برند زیرمجموعه‌ی شیائومی، احتمالاً گوشی‌های هوشمند سری K70 را تا پایان ماه نوامبر (آبان و آذر) عرضه خواهد کرد. جزئیات مربوط به این گوشی شیائومی به تدریج در اینترنت منتشر شده که شامل رندرها و بنچمارک‌ها است. حالا، مقامات شیائومی به پردازنده اسنپدراگون ۸ نسل ۲ برای خانواده‌ی ردمی K70 اشاره کرده‌اند.

لو ویبینگ، رئیس شیائومی چین و مدیرکل ردمی، با انتشار پستی در ویبو پردازنده‌ی اسنپدراگون ۸ نسل ۲ را تحسین کرد و آن را به‌دلیل عملکرد استثنایی و بهره‌وری انرژی، پرچمدار محبوب سال ۲۰۲۳ نامید.

ردمی k70

در حالی که هیچ‌یک از مدیران به صراحت به ردمی K70 اشاره نکرده‌اند، زمان‌بندی پست‌های آن‌ها نشان می‌دهد که این گوشی هوشمند در واقع از پردازنده‌ی اسنپدراگون ۸ نسل ۲ قدرت خواهد گرفت.

ماه گذشته، ردمی به صورت رسمی استفاده از پردازنده‌ی اسنپدراگون ۸ نسل ۳ را برای گوشی‌های سری ردمی K70 تأیید کرده بود. این احتمال وجود دارد که تراشه‌ی مورد بحث صرفاً در مدل K70 پرو استفاده شود.

این موضوع با استراتژی ردمی برای سری ردمی K60 همخوانی دارد؛ جایی که ردمی K60 پرو از تراشه‌ی پرچمدار اسنپدراگون ۸ نسل ۲ استفاده می‌کرد، در حالی که نمونه‌ی استاندارد از اسنپدراگون ۸ پلاس نسل ۱ بهره می‌بُرد.

انتظار می‌رود سری ردمی K70 شامل سه مدل باشد: ردمی K70، ردمی K70 پرو و ردمی K70E. ردمی K70 پرو با بهره‌مندی از جدیدترین پردازنده‌ی اسنپدراگون ۸ نسل ۳، پیشتاز این خانواده خواهد بود.

انتظار می‌رود ردمی K70 استاندارد، عملکرد خوبی را با قیمتی مقرون به صرفه‌تر ارائه دهد و احتمالاً ردمی K70E نیز اولین گوشی خواهد بود که از پردازنده‌ی دایمنسیتی ۸۳۰۰ بهره خواهد برد.

تبلیغات
داغ‌ترین مطالب روز
تبلیغات
تبلیغات

نظرات