به‌روزرسانی MIUI 12.5 Enhanced سرانجام در هند برای پوکو M3 منتشر شد

شنبه ۲۵ دی ۱۴۰۰ - ۱۹:۴۵
مطالعه 2 دقیقه
به‌روزرسانی موردانتظار MIUI 12.5 Enhanced سرانجام با چند قابلیت جدید برای دارندگان هندی گوشی هوشمند پوکو M3 منتشر شد.
تبلیغات

فوریه‌ی ۲۰۲۱، پوکو M3 با رابط کاربری MIUI 12 مبتنی‌بر اندروید ۱۰ در هند عرضه شد. اخیراً شاهد انتشار به‌روزرسانی MIUI 12.5 برای بسیاری از دستگاه‌های شیائومی بوده‌ایم. رابط کاربری جدید این شرکت برپایه‌ی اندروید ۱۱ توسعه داده شده است. اکنون به‌نظر می‌رسد نسخه‌ی آزمایشی پایدار MIUI 12.5 برای برخی دارندگان گوشی پوکو M3 دردسترس قرار گرفته است.

به‌گزارش گیزموچاینا، به‌روزرسانی جدید پوکو M3 با شناسه‌ی 12.5.1.0.RJFINXM حدود ۲٫۶ گیگابایت حجم دارد و تعدادی از عملکردهای دستگاه در آن بهبود یافته است. ازجمله تغییرات اعمال‌شده در این به‌روزرسانی می‌توان به بهبود الگوریتم‌های متمرکز، ذخیره‌سازی مایع، حافظه‌ی اتمیزه، عملکرد سریع و تعادل هوشمند اشاره کرد. این تغییرات همگی در فایل گزارش به‌رزورسانی یادشده ذکر شده‌اند. درادامه، برخی دیگر از تغییرات MIUI 12.5 برای پوکو M3 را مرور می‌کنیم.

POCO M3 India MIUI 12.5 تغییرات رسمی پیشرفته:

  • عملکرد سریع و مصرف بهینه‌تر شارژ
  • الگوریتم‌های متمرکز: الگوریتم‌های جدید منابع سیستم را به‌صورت پویا براساس صحنه‌های خاص تخصیص می‌دهند و تجربه‌ای روان را در همه‌ی مدل‌ها تضمین می‌کنند.
  • حافظه‌ی اتمیزه‌شده: مکانیزم بسیار ظریف در مدیریت حافظه‌، استفاده از رم را کارآمدتر خواهد کرد.
  • ذخیره‌سازی مایع: مکانیزم‌های ذخیره‌سازی حساس جدید، سیستم شما را با گذر زمان همچنان روان و پاسخ‌گو نگه می‌دارد.
  • تعادل هوشمند: بهبودهای سیستم اصلی به دستگاه شما اجازه می‌دهد تا از مشخصات سخت‌افزاری پرچم‌دار بهترین استفاده را ببرید.
MIUi 12.5 برای poco m3

این تغییرات به اندروید ۱۱ نیز اشاره می‌کند؛ یعنی این اولین‌باری است که نسخه‌ی اندروید جدید برای کاربران هندی پوکو M3 عرضه شده است. با‌توجه‌‌به اینکه اکنون وارد عصر اندروید ۱۲ شده‌ایم، انتشار اندروید ۱۱ برای این گوشی کمی جای تعجب دارد.

علاوه‌براین، با‌‌توجه‌‌به اینکه به‌روزرسانی MIUI 12.5 هنوز در مرحله‌ی آزمایشی پایدار است، شاید مدتی طول بکشد تا به‌طور گسترده برای همه‌ی کاربران دردسترس قرار گیرد. به‌هرحال، نسخه‌های بتای پایدار همیشه مقدمه‌ای برای عرضه‌ی نسخه‌های پایدار نهایی است. این نسخه‌ها بیشتر به‌منظور اطمینان از نبود مشکل در سیستم‌عامل منتشر می‌شوند.

بااین‌حال،، روشی وجود دارد که بتوانید این به‌روزرسانی‌ها را زودتر از سایر کاربران دریافت کنید. بدین‌منظور ابتدا وارد تنظیمات دستگاه شوید و سپس به بخش به‌روزرسانی سیستم بروید. در این بخش، به تنظیمات به‌روزرسانی مراجعه کنید و روی گزینه‌ی دریافت زودهنگام به‌روزرسانی‌ها ضربه بزنید.

علاو‌براین می‌توانید با مراجعه به این لینک، نسخه‌های جدید رابط کاربری گوشی مدنظرتان را به‌طور دستی دانلود و نصب کنید.

تبلیغات
داغ‌ترین مطالب روز
تبلیغات

نظرات

تبلیغات