پوکو M4 احتمالاً با دوربین ۶۴ مگاپیکسل و صفحه‌نمایش ۹۰ هرتز معرفی می‌شود

سه‌شنبه ۱۴ دی ۱۴۰۰ - ۱۰:۱۵
مطالعه 2 دقیقه
پوکو M4 احتمالاً به صفحه‌نمایش LCD، دوربین سه‌گانه و تراشه‌ی مدیاتک مجهز خواهد شد و بین بهمن و اسفند ۱۴۰۰ معرفی و در بازار‌های جهانی عرضه می‌شود.
تبلیغات

به‌‌نقل از گیزموچاینا، پوکو به‌زودی پوکو M4 را به‌عنوان جانشین نسل قبل، یعنی پوکو M3 رونمایی می‌کند. جزئیات جدیدی که توسط افشاگر معروف، موکول شارما به‌ اشتراک گذاشته شده، نشان می‌دهد که پوکو M4 در ماه فوریه (بهمن و اسفند ۱۴۰۰) راهی بازار‌های جهانی می‌شود و ویژگی‌های شاخص آن دوربین اصلی ۶۴ مگاپیکسلی و صفحه‌نمایش ۹۰ هرتزی است.

تراشه‌ی گوشی آینده پوکو ساخت مدیاتک خواهد بود و هنوز نوع آن مشخص نیست؛ اما انتظار می‌رود تراشه از 5G پشتیبانی کند. با این‌‌ حال، تعدادی از مشخصات مربوط به بخش‌های دیگر گوشی توسط افشاگر منتشر شده است.

پوکو M4 ظاهراً به صفحه‌نمایش LCD با نرخ نوسازی ۹۰ هرتز مجهز خواهد شد. در بخش عکاسی، گوشی مذکور دوربین سه‌گانه‌ی متشکل از حسگر ۶۴ مگاپیکسل OV64B40، حسگر ۸ مگاپیکسل IMX355 و لنز 2 مگاپیکسل OV2A را میزبانی خواهد کرد. از نظر نرم‌افزاری احتمالاً توسط سیستم‌عامل اندروید ۱۱ با رابط کاربری MIUI 12.5 اجرا خواهد شد.

اگرچه، اکنون که اخبار تولید پوکو M4 منتشر شده است، انتظار می‌رود به‌زودی شاهد انتشار اطلاعات بیشتر و حتی تیزرهای رسمی باشیم.

POCO اخیراً در نوامبر ۲۰۲۱ (آبان ۱۴۰۰)، پوکو M4 پرو را معرفی و عرضه کرده بود. این گوشی دارای ماژول دوربین مستطیلی است که پنل پشت آن شباهت زیادی به پوکو M3 دارد. بنابراین انتظار می‌رود پوکو M4 معمولی نیز از طراحی مشابهی برخوردار باشد؛ زیرا اکنون چنین طراحی‌ای به هویّت پوکو تبدیل شده است.

تبلیغات
داغ‌ترین مطالب روز

نظرات

تبلیغات