گلکسی اس 21 الترا از قلم S Pen پشتیبانی می‌کند

جمعه ۲۳ آبان ۱۳۹۹ - ۱۲:۱۵
مطالعه 2 دقیقه
سامسونگ به‌زودی پرچم‌دار‌های اس ۲۱ را با دوربین بهبود یافته و پشتیبانی از قلم S Pen معرفی خواهد کرد.
تبلیغات

بر اساس اطلاعات منتشرشده، سامسونگ امسال برای رقابت با آیفون‌های سری ۱۲ و گرفتن سهم بیشتری از بازار هواوی، پرچم‌دارهای گلسی اس ۲۱ خود را یک ماه زودتر از موعد راهی بازار می‌کند. حال طبق گفته‌ی یکی از مشهورترین افشاگرها، پرچم‌دار جدید کهکشانی‌ها به‌صورت قطعی قرار است از قلم هوشمند پشتیبانی می‌کند.

پشت گوشی گلکسی نوت ۲۰ و گلکسی نوت ۲۰ اولترا سامسونگ / Samsung Galaxy Note 20 Ultra

به گفته‌ی اکانت تویتری Ice Universe، سامسونگ در اس ۲۱ الترا از قلم S Pen پشتیبانی می‌کند؛ گزارش‌های قبلی نیز از عرضه‌ی S Pen برای اس ۲۱ الترا و نسل آینده‌ی گلکسی زد فولد حکایت داشتند. انتظار می‌رود صفحه‌نمایش تاشوی نسل بعدی گلکسی زد فولد، دوام کافی برای کار با قلم‌های سامسونگ را داشته باشند و احتمالا جایگزین سری گوشی‌های نوت (Note) خواهند شد.

در طی سال‌های اخیر، پرچم‌دار‌های سری نوت و اس بیش‌از هر زمان دیگری ازلحاظ ساختاری به‌هم نزدیک شده‌اند؛ ازاین‌سو انتظار می‌رود، سامسونگ قابلیت‌های سری نوت را به اس ۲۱ آورده و درنهایت سری نوت را با فولد ادغام کند.

احتملا خانواده‌ی گلکسی نوت با زد فولد ادغام خواهند شد

جدیدترین اطلاعات از اس ۲۱ الترا نشان می‌دهد که سامسونگ از نمایشگر LTPO AMOLED با رزولوشن ۱۴۴۰ پیکسل و نرخ‌به‌روزرسانی ۱۲۰ هرتز پشتیبانی می‌کند؛ همچنین انتظار می‌رود اس ۲۱ الترا با حسگر جدید ۱۰۸ مگاپیکسلی ارائه شود که ۱۲ درصد نور بیشتری را جذب می‌کند.

برخی گمانه زنی ها مبنی بر آن است که گوشی‌های جدید اس ۲۱ ممکن است  مانند آیفون ۱۲ بدون آداپتور شارژ عرضه شوند؛ درحالی‌که شایعات دیگر حاکی از آن است که سامسونگ هدفون‌های گلکسی بادز Beyond را درون جعبه قرار خواهد داد.

تبلیغات
داغ‌ترین مطالب روز

نظرات

تبلیغات