ال جی V40 ThinQ را یازدهم مهر معرفی می‌کند

ال جی V40 ThinQ را یازدهم مهر معرفی می‌کند

ال‌جی طی دعوت‌نامه‌ای از رونمایی V40 تینکیو در تاریخ یازدهم مهرماه خبر داد. پیش‌بینی می‌شود این محصول به پنج دوربین مجهز باشد.

ال‌جی امروز اعلام کرد که در تاریخ سوم اکتبر مصادف با یازدهم مهرماه طی مراسمی از پرچم‌دار جدید خود با نام V40 ThinQ رونمایی خواهد کرد. دعوتنامه‌ی ال‌جی برای این مراسم عبارت «برداشت پنج» را با قلم درشت به خود می‌بیند که البته به عنوان یک عبارت تبلیغاتی چندان خوشایند نیست؛ چرا اکه این تصور را ایجاد می‌کند که آن‌ها چهار تلاش ناموفق را تا رسیدن به این محصول پشت سر گذاشته‌اند؛ اما در حقیقت منظور ال‌جی تأکید بر قابلیتی در گوشی یادشده است. پرچم‌دار جدید ال‌جی قرار است پنج دوربین را در خود جای دهد.

اگر چنین موضوعی صحت داشته باشد، شاهد اولین گوشی هوشمند با پنج دوربین خواهیم بود که سه دوربین در پشت و دو دوربین در جلو را شامل می‌شود. هرچند چنین ترکیبی جدید به حساب می‌آید؛ اما به صورت جداگانه هرکدام قبلا توسط سایر شرکت‌ها امتحان شده است. هواوی سیستم سه دوربینه را پیش‌تر در هواوی P20 پرو پیاده‌سازی کرد و تعدادی از شرکت‌ها از جمله خود هواوی (مثلا در آنر ۹ لایت) از دو دوربین برای سلفی استفاده کرده‌اند، این تعداد از دوربین امکان اعمال جلوه‌های جذابی را در عکاسی فراهم می‌کند، اما بیش از هر چیز، قابلیت‌های زوم کردن گوشی را ارتقاء می‌بخشد.

ال‌جی همواره سعی کرده است با تقویت امکانات رسانه‌ای سری V، آن‌ها را از سایر محصولات خود متمایز کند و کاربران علاقه‌مند به عکاسی و فیلمبرداری را به عنوان جامعه‌ی هدف این سری قرار دهد. هرچند هدف‌گذاری ال‌جی به مرور زمان رنگ باخت، استفاده از پنج دوربین در جدیدترین محصول از سری V می‌تواند مجددا تمایز مد نظر شرکت کره‌ای را ایجاد کند.

ال‌جی همچنان مسیر دشواری در شخصیت بخشیدن به محصولات سری V پیش رو دارد. آخرین محصول ال‌جی از این سری یعنی V35 ThinQ پس از عرضه به‌سرعت فراموش شد؛ چرا که تفاوت‌های آن با ال‌جی G7 که تقریبا در زمانی مشابه عرضه شد، بسیار ناچیز بود. حال، دست‌کم چند ماه از عرضه‌ی آخرین پرچم‌دار ال‌جی گذشته است؛ اما هنوز مشخص نیست که ال‌جی قصد دارد این‌بار گوشی متحول‌شده‌ای را روانه‌ی بازار کند یا سناریوی قبل تکرار خواهد شد.

انتظار می‌رود V40 به اسنپدراگون ۸۴۵ و فناوری صدای Quad Dac مجهز باشد که هر دو در پرچم‌دار قبلی این شرکت نیز وجود دارد. هرچند که گفته می‌شود نمایشگر گوشی مورد بحث ۶.۳ اینچی با بریدگی بالای نمایشگر خواهد بود که در نوع خود جدید محسوب می‌شود.

منبع theverge
  دیدگاه
کاراکتر باقی مانده