ویوو با موفقیت گوشی نکس اس 5G را آزمایش کرد

ویوو با موفقیت گوشی نکس اس 5G را آزمایش کرد

ویوو با موفقیت اتصال به‌شبکه‌ی 5G‌ را روی نکس اس ویوو تست کرد.

کمتر از یک ماه از آزمایش موفقیت‌آمیز مودم‌های 5G روی گوشی‌های هوشمند اوپو می‌گذرد. اکنون یکی دیگر از شرکت‌های زیرمجموعه‌ی BBK Electronics اعلام کرده است که در عرضه‌ی گوشی های هوشمند 5G وارد نقطه‌ی عطف جدیدی می‌شود.

ویوو طی بیانیه‌ای مطبوعاتی اعلام کرد که موفق شده به‌صورت آزمایشی با گوشی هوشمند پرچمدار نکس اس ویوو که به‌تازگی معرفی‌ شده است، با مودم X50 کوالکام به شبکه‌ی 5G متصل شود. پیشتر در ماه فوریه (‌بهمن‌ماه)‌،  کرده بود. گوشی هوشمند ارتقاءیافته‌ی Vivo از مدل معماری غیرمستقلی بهره می‌گیرد که در آن آنتن‌های LTE و NR براساس استانداردهای 3GPP Release 15 ترکیب شده‌اند. چینی‌ها فاز نخست پروتکل و آزمایش‌های مربوط به سیگنال‌دهی Keysight UXM 5G را با موفقیت به اتمام رسانده‌اند.

گام بعدی در جهت توسعه‌ی گوشی هوشمندی با قابلیت اتصال به شبکه‌ی 5G، ورود به فاز تست‌ها و آزمایش‌های IODT با زیرساخت 5G و تجهیزات شبکه تغییریافته با گوشی هوشمند نکس اس ویوو است. براساس اعلام ویوو، اولین دستگاه‌هایی که قابلیت اتصال به‌ شبکه‌ی 5G را داشته باشند، تا سال ۲۰۱۹ معرفی خواهند شد. به‌گفته‌ی ویوو، شرکت‌های China Mobile و کوالکام، شرکای کلیدی در اتصال به شبکه‌ی 5G هستند. در نتیجه انتظار می‌رود که اولین گوشی‌های هوشمند 5G در چین راه‌اندازی شوند.

منبع gsmarena
  دیدگاه
کاراکتر باقی مانده