ال جی کیو 7 در بنچمارک گیک بنچ رؤیت شد

ال جی کیو 7 در بنچمارک گیک بنچ رؤیت شد

گوشی ال جی کیو ۷ با پردازنده هلیو پی ۱۰ در بنچمارک گیک‌بنچ رؤیت شد. 

شرکت ال‌جی،‌ گوشی هوشمند ال جی کیو ۷ (LG Q7) را در ماه مارس به سازمان مالکیت فکری کره معرفی کرد. همان زمان می‌توانستیم به‌راحتی حدس بزنیم که یک گوشی هوشمند ارزان‌قیمت در راه است. طبق آخرین خبرها،‌ ال جی کیو ۷ مجهز به پردازنده هلیو پی ۱۰ در بنچمارک گیک‌بنچ رؤیت شده است. 

ال جی کیو ۷

این گوشی هوشمند با نام تجاری ال جی کیو ۷ در آزمون تک‌هسته‌ای امتیاز ۶۳۰ و در آزمون چند هسته‌ای،‌ امتیاز ۲۳۲۲ را در بنچمارک گیک‌بنچ از آن خود کرده است. از آنجایی که تفاوت‌های بسیاری بین نسخه‌های مختلف بنچمارک گیک‌بنچ وجود دارد،‌ متأسفانه نمی‌توانیم این گوشی هوشمند را با سایر گوشی‌های دیگر مجهز به پردازنده مدیاتک مقایسه کنیم. باید اضافه کنیم بر اساس اطلاعات منتشر‌شده از نتایج این آزمون،‌ مشخص شد ال جی کیو ۷ با ۴ گیگابایت رم و سیستم‌عامل اندروید اوریو ۸.۱ در این آزمون شرکت کرده است.

انتظار داریم که این گوشی هوشمند ال‌جی نسخه کوچک گوشی ال جی جی ۷ ThinQ باشد؛ درست همان طوری که ال جی کیو ۶ نسخه کوچک ال جی جی ۶ بود. از سوی دیگر، گوشی ال جی کیو ۸ در حدود یک سال است که به بازار عرضه شده و نسخه لایت گوشی ال جی وی ۲۰ است. بنابراین می‌توانیم حدس بزنیم که این شرکت کره‌ای قصد دارد ال جی کیو ۷ را به عنوان نسخه ارزان‌قیمت‌تر ال جی وی ۳۰ اس ThinQ به بازار عرضه کند. 

منبع gsmarena
  دیدگاه
کاراکتر باقی مانده