بروزرسانی اندروید 6 برای گوشی وان ام 8 اچ‌تی‌سی تایید شد

جمعه ۸ آبان ۱۳۹۴ - ۱۶:۵۱
مطالعه 2 دقیقه
کمپانی تایوانی اچ‌تی‌سی بلافاصله پس از انتشار اندروید ۶ مارشمالو در ماه گذشته، لیستی از گوشی‌های این کمپانی که بروزرسانی اندروید ۶ را دریافت می‌کنند، منتشر کرد. اچ‌تی‌سی به طور رسمی اشاره کرده بود که گوشی‌های وان ام ۹ و وان ام ۸ این برورسانی را تا پایان سال دریافت خواهند کرد. با زومیت همراه باشید.
تبلیغات

 وان ام ۸ و وان ام ۹ به ترتیب پرچمداران سال‌های ۲۰۱۴ و ۲۰۱۵ کمپانی اچ‌تی‌سی هستند که به گفته مدیران این برند تایوانی در کنار برخی از مدل‌های این شرکت، اندروید ۶ مارشمالو را دریافت خواهند کرد. وان ام ۸ با توجه به بدنه‌ی فلزی، مشخصات فنی مناسب و کاهش قیمتی که طی یک سال اخیر داشته همچنان مورد توجه طرفداران این برند است.

onem8android6

گفته می‌شود گوشی وان ام ۸ اچ‌تی‌سی توانسته گواهینامه بلوتوث SIG را در زمینه‌ی بروزرسانی اندروید ۶ اخذ کند و زودتر از وان ام ۹، اندروید مارشمالو را دریافت خواهد کرد. همانطور که در اسکرین‌شات منتشر شده می‌بینید این تاییدیه مربوط به تاریخ ۲۸ اکتبر (۶ آبان) است.

یادتان باشد اعلام تاریخ احتمالی این بروزرسانی یا عرضه زودتر از موعد آن نسبت به وان ام ۹ تنها یک گمانه‌زنی است و در تاییدیه Bluetooth SIG نه به تاریخ انتشار اندروید ۶ مارشمالو برای گوشی وان ام ۸ اشاره شده نه به جزئیات دیگر.

تبلیغات
داغ‌ترین مطالب روز
تبلیغات
تبلیغات

نظرات