وان ام 9 پلاس به دوربین دوگانه و اسکنر اثر انگشت مجهز خواهد بود

وان ام 9 پلاس به دوربین دوگانه و اسکنر اثر انگشت مجهز خواهد بود

تصویر رندر شده جدید از HTC One M9 Plus فاش شده که می‌تواند یکی از دقیق‌ترین و واضح‌ترین تصاویر مربوط به این تلفن باشد. به نظر می‌رسد این تلفن همچون وان ام 8 به دوربین دوگانه مجهز باشد.

هفته گذشته اچ‌تی‌سی دعوتنامه‌‌هایی برای مراسم روز ۸ آوریل به خبرنگاران چینی فرستاد که در آن قصد دارد مدل متفاوتی از سری وان را معرفی کند. وان ام 9 پلاس همچون وان ام 8 به دوربین دوگانه مجهز خواهد بود. تصویر جدیدی که حساب توییتر upleaks@ منتشر کرده دید دقیق‌تر از این تلفن هوشمند بزرگ را ارائه می‌دهد.

مقاله مرتبط:

  • تصاویر جدید گوشی One M9 Plus اچ‌تی‌سی و تایید دوباره مشخصات فنی

شاسی وان ام 9 پلاس دقیقا مشابه وان ام 9 است و فقط چند تفاوت جزئی در آن دیده می‌شود. یکی از این تفاوت‌ها مربوط به دوربین دوم است که احتمالا همچون پرچمدار نسل قبل اچ‌تی‌سی برای اعمال فوکوس پس از گرفتن عکس استفاده خواهد شد. همچنین به نظر می‌رسد یک اسکنر اثر انگشت مانند آن چه پیش‌تر سامسونگ ارائه کرده بود، زیر نمایشگر این تلفن وجود دارد. این دستگاه ترکیب رنگ متفاوتی هم دارد. جلو و پشت دستگاه رنگ خاکستری فلزی و دور آن تم طلایی دارد.

این تلفن که برای بازار چین، اروپا، خاورمیانه و آفریقا ارائه می‌شود مجهز به نمایشگری ۵.۲ اینچ، پردازنده رده بالای هشت‌هسته‌ای مدیاتک و ۳ گیگابایت حافظه رم خواهد بود. دوربین اصلی دستگاه هم احتمالا همچون وان ام ۹ سنسوری ۲۰ مگاپیکسلی خواهد داشت.

هنوز مشخص نیست که آیا اچ‌تی‌سی قصد دارد این تلفن را در سایر بازارهای بین‌المللی نیز ارائه کند یا خیر، اما به نظر می‌رسد بازار هدف این تلفن، همچون وان E8 بازار آسیا خواهد بود.

  دیدگاه
کاراکتر باقی مانده