گلکسی نوت 8 زودتر از انتظار به بازار عرضه می‌شود

گلکسی نوت 8 زودتر از انتظار به بازار عرضه می‌شود

گفته می‌شود سامسونگ عرضه‌ی گلکسی نوت ۸ در آمریکا را یک روز پس از معرفی و در تاریخ ۲ شهریور آغاز خواهد کرد.

بر اساس پستی که یکی از کارکنان فروشگاه بست بای امروز در وب‌سایت ردیت منتشر کرده است، سامسونگ احتمالا عرضه‌ی گلکسی نوت ۸ در آمریکا را در تاریخ ۲ شهریور و تنها یک روز پس از رونمایی رسمی آن در رویداد Unpacked خود آغاز خواهد کرد. 

گزارش‌ها حکایت از آن دارند که عرضه‌ی گلکسی نوت ۸ در تاریخ ۲ شهریور از طریق کانال‌های ورایزن و سامسونگ نیز تایید شده است. به گفته‌ی یکی از کاربران ارشد ردیت، منبع این اطلاعات، یکی از کارکنان فروشگاه بست بای است. با این حال باز هم باید به اطلاعات یادشده به دیده‌ی شایعه و گمانه‌زنی نگاه کنیم؛ بنابراین نمی‌توانیم با اطمینان بگوییم که نسل جدید فبلت پرچم‌دار کره‌ای‌ها طی ۱۰ روز آینده روانه‌ی بازار خواهد شد.

چندی پیش یکی از نشریه‌های کره‌ای مدعی شد که سامسونگ عرضه‌ی گلکسی نوت ۸ را نه در ماه آگوست، بلکه در تاریخ ۱۵ سپتامبر (۲۴ شهریور) آغاز خواهد کرد؛ اما ممکن است این موضوع تنها در مورد بازار کره صحت داشته باشد؛ از این رو برای اطمینان از صحت و سقم این گمانه‌زنی‌ها، باید تا زمان رونمایی فبلت پریمیوم سامسونگ منتظر بمانیم.

به‌طور معمول سامسونگ چند هفته پس از معرفی پرچم‌دار خود، عرضه‌ی آن را آغاز می‌کند؛ اما ظاهرا کره‌ای‌ها قصد دارند روند خود را حداقل در مورد عرضه‌ی گلکسی نوت ۸ در بازار آمریکا تغییر دهند؛ بنابراین باید برای کسب اطلاعات بیشتر در این زمینه باید تا زمان برگزاری رویداد Unpacked منتظر بمانیم. تا آن زمان اگر مایل به کسب اطلاعات بیشتر در مورد فبلت مورد انتظار گلکسی نوت ۸ هستید، پیشنهاد می‌کنیم مقاله‌ی جمع‌بندی شایعات مربوط به نوت ۸ را از دست ندهید.

برای مطالعه‌ی تمام مقالات مرتبط با گلکسی نوت ۸ به این صفحه مراجعه کنید.


منبع phonearena

از سراسر وب

  دیدگاه
کاراکتر باقی مانده

بیشتر بخوانید