تصویر منتسب به دو نسخه از اچ‌تی‌سی وان M9 منتشر شد

تصویر منتسب به دو نسخه از اچ‌تی‌سی وان M9 منتشر شد

بسیاری از گمانه‌ها حکایت از این دارند که اچ‌تی‌سی در جریان کنگره‌ی موبایل بارسلون از پرچمدار جدید خود، اچ‌تی‌سی وان ام ۹ پرده برمی‌دارد. با نزدیک شدن به زمان برگزاری MWC 2015، فاش‌کننده‌ی نام آشنای EVLeaks@ که اعلام بازنشستگی کرده بود، تصویر رندر شده‌ی جدیدی از این گوشی‌هوشمند را منتشر کرده است.

EVLeaks@ با انتشار توئیتی با عبارت Old Habilts Die Hard، تصویر رندر شده‌ی جدیدی از اچ‌تی‌سی وان ام ۹ را منتشر کرده است. این تصویر از نمونه‌های پیشین بسیار روشن‌تر و واضح‌تر است.

نکته‌ی جالب توجه در مورد تصویر منتشر شده توسط EVLeaks@ قرار گرفتن دو گوشی‌هوشمند از اچ‌تی‌سی با طراحی پنل جلوی متفاوت در یک قاب است. یکی از نقاط بارز در طراحی این گوشی را می‌توان شباهت آن به گوشی‌های‌هوشمند پرطرفدار بازار از سامسونگ و اپل خواند، البته نمی‌توان شباهت این گوشی را با اچ‌تی‌سی دیزایر آی کتمان کرد. همانطور که گفتیم در تصویر می‌توان دو نمونه از گوشی‌هوشمند منتسب به اچ‌تی‌سی را دید که شاید یکی از آن‌ها با نام وان ام ۹ پلاس یا وان ام ۹ مکس روانه‌ی بازار شود. البته شماری از گمانه‌زنی‌ها از این نسخه با عنوان هیما اولترا یاد کرده‌اند.

نسخه‌‌ی دوم از گوشی‌هوشمند مورد نظر دارای یک کلید فیزیکی در قسمت پایین است که می‌توان آن را محلی برای قرار دادن سنسور اثر انگشت در این گوشی‌هوشمند خواند. در صورتی که نگاهی نزدیک به تصویر منتشر شده داشته باشیم، بلندگوهای دوگانه‌ی موجود در محصولات اچ‌تی‌سی را می‌بینیم که این بار بصورت بسیار هنرمندانه‌ای در بدنه جای گرفته‌‌اند. این بلندگوها به‌جای بهره‌گیری از الگوی روزنه‌دار در قسمت بالا و پایین، در زیر شیاری لبه‌ی گوشی جای گرفته‌‌اند.


از سراسر وب

  دیدگاه
کاراکتر باقی مانده

بیشتر بخوانید