سامسونگ در پی افزودن نمایشگر جوهر الکترونیک به فیلیپ کاور دستگاه‌های خود است

دوشنبه ۴ بهمن ۱۳۹۵ - ۲۳:۳۰
مطالعه 2 دقیقه
سامسونگ ممکن است یک نمایشگر جوهر الکترونیک به فیلیپ کاور دستگاه‌های خود اضافه کند.
تبلیغات

سامسونگ در حال بررسی افزودن یک ویژگی جدید و جالب به فیلیپ‌ کاور دستگاه‌های خود است. این ویژگی در واقع کاربردی کردن یک پتنت کره‌ای است.

این پتنت که یک سال از ثبت آن می‌گذرد، یک فیلیپ کاور قاب دستگاه‌ به همراه نمایشگر جوهر الکترونیک است که باعث زیبایی قسمت جلویی دستگاه می‌شود و از قابلیت لمس اختیاری برخوردار است. ویژگی لمس اختیاری را به‌منظور صرفه‌جویی در مصرف باتری می‌توان خاموش کرد. تصاویر منتشرشده از این پتنت، کاوری را نشان می‌دهند که در آن قسمت جلوی دستگاه با دو پنجره پوشیده شده است. یکی از این پنجره‌ها کوچک است و در قسمت بالا قرار می‌گیرد و می‌توان از آن به‌منظور تعامل با صفحه‌نمایش اصلی استفاده کرد. پنجره بزرگ‌تر مربوط به قسمت جوهر الکترونیک است و مابقی سطح قاب را می‌پوشاند.

samsung flip cover case

این اولین باری نیست که سامسونگ یک فلیپ کاور هوشمند و تعاملی را آزمایش می‌کند. در ماه مارس ۲۰۱۶، این شرکت یک فیلیپ کاور با صفحه‌نمایش LED به بازار ارائه داد که از فناوری NFC (ارتباط میدان نزدیک با استفاده از بلوتوث) استفاده می‌کرد. در این فیلیپ کاور یک صفحه‌نمایش پنهان LED وجود داشت که قابلیت‌هایی نظیر نمایش آیکون‌های ساده و دریافت فرامین از طریق لمس برای کارهایی مثل رد کردن تماس و خاموش کردن آلارم گوشی دارا بود.

samsung
تبلیغات
داغ‌ترین مطالب روز

نظرات

تبلیغات