اچ تی سی در حال کار روی پرچم‌دارهای جدید است

اچ تی سی در حال کار روی پرچم‌دارهای جدید است

مدیر ارشد روابط عمومی اچ‌تی‌سی تأکید کرد که این کمپانی به‌سختی در حال کار روی پرچم‌دارهای بعدی خود است.

اچ‌تی‌سی در وضعیت بدی به سر می‌برد؛ افراد بسیار کمی حاضرند گوشی‌های این کمپانی را خریداری کنند و فروش اچ‌تی‌سی ۱۰ (گوشی هوشمندی که این کمپانی تایوانی به‌سختی روی آن کار کرده بود) تنها پس از چند ماه عرضه در بازار ایالات متحده، توسط اپراتورهای این کشور متوقف شد.

روند رو به کاهش فروش گوشی‌های اچ‌تی‌سی چندین سال است که ادامه دارد؛ در حقیقت این وضعیت در طی سالیان اخیر به‌اندازه‌ای بغرنج بوده است که برخی نسبت به عرضه‌ی پرچم‌داری دیگر توسط کمپانی تایوانی اچ‌تی‌سی دچار تردید هستند.

با این حال امروز جف گوردون، مدیر ارشد روابط عمومی اچ‌تی‌سی، پاسخ صریحی در خصوص گمانه‌زنی‌های مذکور داده است؛ اچ‌تی‌سی تسلیم نشده است و در حقیقت به‌سختی در حال کار روی «پرچم‌دارهای آینده‌ی» خود است.

به نشانه‌ی جمع توجه کنید: «پرچم‌دارها»، نه «پرچم‌دار»!

جف گوردون در توئیتی که به‌تازگی منتشر کرد، تصویری از ساختمان مقر اصلی اچ‌تی‌سی در تایپه‌ی تایوان به اشتراک گذاشته و چنین گفته است:

اگر به پنجره‌های این ساختمان توجه کنید، مشاهده خواهید کرد کارکنان این کمپانی به‌سختی در حال کار روی گوشی‌های پرچم‌دار آینده‌ی این شرکت و هدست‌های وایو هستند.

توییت جف گوردون، مدیر ارشد روابط عمومی اچ‌تی‌سی

اچ‌تی‌سی مدتی است در سکوت به کار خود ادامه می‌دهد؛ اما بر اساس شایعاتی که تاکنون منتشر شده است، به نظر می‌رسد این کمپانی تایوانی در حال کار روی گوشی هوشمندی با اسم رمز HTC Ocean است که جانشین گوشی پرچم‌دار اچ‌تی‌سی ۱۰ خواهد بود. انتظار می‌‌رود طراحی اچ‌تی‌سی اوشن مشابه اچ‌تی‌سی ۱۰ باشد، با این تفاوت که چند قابلیت نوآورانه مانند یک ناحیه‌ی لمسی در بخشی از لبه‌ی خود خواهد داشت که به کاربر اجازه می‌دهد این ناحیه را برای عملکردهایی مانند کنترل صدا از طریق لمس و سوایپ به کار ببرد. گفته می‌شود به رابط کاربری این گوشی قابلیت‌های جدیدی مانند یکپارچه شدن با گوگل اسیستنت نیز اضافه خواهد شد، همچنین برخی از شایعات و گمانه‌زنی‌ها حکایت از آن دارند که اچ‌تی‌سی این گوشی را به سیستم دوربین دوگانه مجهز می‌کند.

بررسی ویدیویی

دانلود با کیفیت 720P |   دانلود با کیفیت 360P


منبع phonearena

از سراسر وب

  دیدگاه
کاراکتر باقی مانده

بیشتر بخوانید