آیفون 7 با نمایشگر 4.7 اینچی نیز به لرزش گیر اپتیکال مجهز می شود

آیفون 7 با نمایشگر 4.7 اینچی نیز به لرزش گیر اپتیکال مجهز می شود

یکی از مزایای نسخه‌ی ۵.۵ اینچی آیفون‌های اپل در مقایسه با نمونه‌ی کوچک‌تر بهره‌گیری این گوشی هوشمند از لرزش‌گیر اپتیکال بود، حال آنکه آخرین شنیده‌ها در مورد آیفون ۷ نشان از این دارد که نسخه‌ی ۴.۷ اینچی نسل جدید نیز از وجو لرزش گیر اپتیکال بهره خواهد برد. با زومیت همراه باشید.

اپل در نسل پیشین گوشی هوشمند خود یا همان آیفون ۶ اس و آیفون ۶ اس پلاس، تنها نسخه‌ی مجهز به نمایشگر ۵.۵ اینچی را همراه با لرزش گیر اپتیکال راهی بازار کرده بود، حال آنکه به نظر می‌رسد در نسل جدید، هر دو نسخه از وجود لرزش گیر اپتیکال بهره خواهند برد.

وب سایت فرانسوی nowherelse.fr تصویری را فاش کرده که در آن ماژول‌های دوربین مورد استفاده در نسخه‌‌های دو نسل پیشین آیفون به همراه ماژول احتمالی مورد استفاده در آیفون ۷ به تصویر کشیده است. در این تصویر می‌توان مشاهده کرد که ماژول دوربین آیفون ۷ نیز از وجود لرزش گیر اپتیکال بهره می‌برد که با استفاده از آن می‌توان کیفیت تصاویر را افزایش داد.

لرزش گیر اپتیکال در آیفون 7

با توجه به اینکه اپل در آیفون ۷ پلاس از وجود ماژول دوربین دوگانه استفاده می‌کند، از این‌رو بروزرسانی ماژول دوربین مورد استفاده در نسخه‌ی کوچک‌تر آیفون را باید امری منطقی خواند.

در هفته‌های اخیر شایعات متعددی در مورد نسخه‌های مختلف آیفون منتشر شد. از جمله‌ی این شایعات می‌توان به احتمال عرضه‌ی آیفون ۷ در سه نسخه شامل نسخه‌ی جدیدی با عنوان آیفون ۷ پرو اشاره کرد، که شنیده‌ها دوربین دوگانه را متعلق به این نسخه عنوان می‌کردند. حال آنکه به احتمال زیاد اپل این نسخه را کنار گذاشته و همچون دو سال گذشته آیفون ۷ نیز در دو نسخه راهی بازار خواهد شد.

باید دید که اپل تاریخ ۷ سپتامبر یا ۱۷ شهریور که تاریخ احتمالی رونمایی از آیفون‌های جدید ذکر شده، گوشی‌های هوشمند جدید خود را با چه قابلیت‌هایی رونمایی خواهد کرد.

نظر شما در مورد آیفون‌های جدید چیست؟

منبع thenextweb
  دیدگاه
کاراکتر باقی مانده