پوشش زنده ویدیویی زومیت از مراسم رونمایی گلکسی نوت 7

پوشش زنده ویدیویی زومیت از مراسم رونمایی گلکسی نوت 7

روز ۱۲ مرداد ماه سامسونگ از جدیدترین پرچمدار خود از سری نوت با نام گلکسی نوت ۷ رونمایی خواهد کرد. ما در زومیت برای اولین بار به صورت زنده و ویدیویی این کنفرانس را پوشش خواهیم داد. پس سه‌شنبه ساعت ۱۹:۱۵ عصر با زومیت همراه باشید تا پیش از همه با گلکسی نوت بعدی سامسونگ آشنا شوید.

گلکسی نوت ۷ به عنوان جدیدترین پرچمدار سامسونگ به زودی و در روز سه‌شنبه ۱۹:۳۰ عصر به وقت تهران معرفی خواهد شد. گلکسی نوت‌ها همیشه جزو پرفروش‌ترین گوشی‌های سایز بزرگ به شمار می‌رفته‌اند و انتظار می‌رود سامسونگ با معرفی گلکسی نوت ۷ موفقیت سری اس خود را کامل کند.

ما در زومیت در کاری نو قصد داریم نحوه‌ی پوشش جدیدی را با همکاری آپارات اضافه کرده و کنفرانس را به صورت ویدیویی و البته زنده نیز پوشش دهیم به این ترتیب که مراسم به صورت زنده و ویدیویی برای شما پخش شده و علاوه بر این تحلیل لحظه‌ای کارشناسان زومیت را نیز بشنوید. توصیه می‌کنیم برای اطلاع از جزئیات جدیدترین فبلت سامسونگ پوشش زنده‌ی ویدیویی و متنی زومیت را روز سه‌شنبه ساعت ۱۹:۳۰ عصر از دست ندهید.

در صورتی که امکان تماشای پوشش زنده‌ی زومیت از مراسم رونمایی سامسونگ گلکسی نوت ۷ را ندارید، می‌‌توانید به صفحه‌ی مخصوص پوشش متنی زومیت از این رویداد مراجعه کنید.

در صورت قطع شدن تصویر، صفحه را رفرش کنید.

منبع زومیت

از سراسر وب

  دیدگاه
کاراکتر باقی مانده

بیشتر بخوانید