پوشش زنده ویدیویی زومیت از مراسم رونمایی گلکسی نوت 7

دوشنبه ۱۱ مرداد ۱۳۹۵ - ۲۰:۰۰
مطالعه 1 دقیقه
روز ۱۲ مرداد ماه سامسونگ از جدیدترین پرچمدار خود از سری نوت با نام گلکسی نوت ۷ رونمایی خواهد کرد. ما در زومیت برای اولین بار به صورت زنده و ویدیویی این کنفرانس را پوشش خواهیم داد. پس سه‌شنبه ساعت ۱۹:۱۵ عصر با زومیت همراه باشید تا پیش از همه با گلکسی نوت بعدی سامسونگ آشنا شوید.

گلکسی نوت ۷ به عنوان جدیدترین پرچمدار سامسونگ به زودی و در روز سه‌شنبه ۱۹:۳۰ عصر به وقت تهران معرفی خواهد شد. گلکسی نوت‌ها همیشه جزو پرفروش‌ترین گوشی‌های سایز بزرگ به شمار می‌رفته‌اند و انتظار می‌رود سامسونگ با معرفی گلکسی نوت ۷ موفقیت سری اس خود را کامل کند.

ما در زومیت در کاری نو قصد داریم نحوه‌ی پوشش جدیدی را با همکاری آپارات اضافه کرده و کنفرانس را به صورت ویدیویی و البته زنده نیز پوشش دهیم به این ترتیب که مراسم به صورت زنده و ویدیویی برای شما پخش شده و علاوه بر این تحلیل لحظه‌ای کارشناسان زومیت را نیز بشنوید. توصیه می‌کنیم برای اطلاع از جزئیات جدیدترین فبلت سامسونگ پوشش زنده‌ی ویدیویی و متنی زومیت را روز سه‌شنبه ساعت ۱۹:۳۰ عصر از دست ندهید.

در صورتی که امکان تماشای پوشش زنده‌ی زومیت از مراسم رونمایی سامسونگ گلکسی نوت ۷ را ندارید، می‌‌توانید به صفحه‌ی مخصوص پوشش متنی زومیت از این رویداد مراجعه کنید.

در صورت قطع شدن تصویر، صفحه را رفرش کنید.

مطالب مشابه

نظرات