تصویر جدیدی از قابلیت های گلکسی نوت 7 منتشر شد؛ سنسور تشخیص عنبیه چشم، قلم اس پن و ویژگی های لبه خمیده

تصویر جدیدی از قابلیت های گلکسی نوت 7 منتشر شد؛ سنسور تشخیص عنبیه چشم، قلم اس پن و ویژگی های لبه خمیده

باز هم تصاویر جدیدی از گوشی‌هوشمند گلکسی نوت ۷ سامسونگ منتشر شده که در این عکس‌ها می‌توان دستورات جدید قلم اس‌پن را مشاهده کرده و نیز منوی‌های مرتبط با سنسور تشخیص عنبیه را دید. در ادامه مطلب با زومیت همراه باشید.

پس از اینکه شاهد انتشار تصاویر جدیدی از گلکسی نوت ۷ بودیم، حالا امروز نیز چند تصویر دیگر از گلکسی نوت ۷ در دسترس قرار گرفته که با توجه به آن‌ها می‌توان به رابط کاربری جدید Grace UX نیز در این محصول نگاهی بیاندازیم. نکته جالب در مورد این عکس‌ها به سنسور تشخیص عنبیه چشم و دستورهای Air Command قلم اس‌پن مرتبط می‌شود.

galaxy note 7

در صفحه قفل و تنظیمات امنیتی شما می‌توانید گزینه جدیدی را در زیر بخش اثرانگشت‌ها ببینید که Irises نامیده می‌شود. البته به نظر می‌رسد برای استفاده از سنسور تشخیص عنبیه چشم، محدودیت‌هایی وجود دارد. به عنوان مثال باید به هنگام استفاده از این ویژگی با عینک اشاره کرد. علاوه بر این شرایط کم نور از دیگر محدودیت‌های احتمالی این سنسور خواهد بود و باید برای استفاده از این روش برای رفع قفل دستگاه، نوت ۷ را در فاصله معینی از چشمان خود قرار دهید.

گلکسی نوت ۷

اما همانطور که پیش‌تر در ویدیو‌های مرتبط با این قابلیت دیده‌ بودیم، در شرایط مناسب، سنسور تشخیص عنبیه چشم در گوشی هوشمند گلکسی نوت ۷ بسیار خوب و سریع کار می‌کند. تنها کاری که برای استفاده از این سنسور باید انجام دهید، این است که گوشی را در فاصله ۲۵ تا ۳۰ سانتی‌متری از صورت خود قرار دهید و با چشمان خود به سنسور Iris که در بالای دستگاه جای گرفته نگاه کنید تا این سنسور عملیات شناسایی را بخوبی انجام داده و قفل دستگاه را به سرعت باز کند.

گلکسی نوت ۷

در دیگر اسکرین‌شات‌های جدیدی که از گلکسی نوت ۷ منتشر شده، می‌توانیم دستورات ویژه قلم اس‌پن موسوم به Air Command را مشاهده کنیم. این دستورات شامل گزینه‌های آشنایی چون امکان نوشتن بر روی صفحه‌نمایش، اس‌نوت، انتخاب هوشمند، و اکشن‌مِمو است اما حالا یک گزینه جدید به نام Glance نیز به این منو اضافه شده است. علاوه بر موارد یاد شده، در فبلت پرچمدار امسال سامسونگ که به زودی قرار است معرفی شود، می‌توانید از بخش‌های مختلف نمایشگر تصاویر متحرک Gif یا فایل‌های Flv تهیه کنید.

در نهایت می‌توانیم نمایی از بخش فهرست اپلیکیشن‌ها را در تصاویر جدید منتشر شده از نوت ۷ مشاهده کنیم که خوشبختانه امکان مرتب‌سازی آن به صورت پیشفرض بر اساس حروف الفبا است. علاوه بر این می‌توانیم آیکون‌های جدیدی را برای اپلیکیشن‌های مختلف مشاهده کنیم و ظاهر کاربری برخی از اپلیکیشن‌های اصلی دستگاه نظیر ساعت، پیام‌رسان، پخش‌کننده موسیقی و شماره‌گیر نیز تغییراتی داشته است.

نکته: تصویر بالای این مطلب از گلکسی نوت ۷ گرفته نشده است.

نظر شما در این مورد چیست؟

  دیدگاه
کاراکتر باقی مانده