تصاویر مربوط به Moto G Forte فاش شد: مقاومت بسیار بالای بدنه

تصاویر مربوط به Moto G Forte فاش شد: مقاومت بسیار بالای بدنه

موتو جی پرفروش‌ترین تلفن هوشمند موتورولا بوده و حال به نظر می‌رسد که این کمپانی قصد دارد نسخه بادوام و مستحکم آن را با نام Moto G Forte روانه بازار آمریکای لاتین نماید. همراه زومیت باشید.

موتو جی دستگاه مهمی برای موتورولا محسوب می‌گردد و در صورت صحت ادعای حساب توئیتر @evleaks (مگر ادعای باطل هم داشته؟!) باید به زودی شاهد ارائه یک نسخه ویژه با مقاومت بسیار بالا برای کاربران آمریکای لاتین باشیم. این دستگاه که Moto G Forte نام دارد (Forte به معنای «مستحکم» است)، بنا به ادعای evleaksES@ دارای مقاومت بسیار بالایی است.

گفته می‌شود که از نظر طراحی، موتو جی فورت دستخوش تغییرات زیادی شده است، اما تنها مواردی که به آنها اشاره شده عبارتند از فریم پلاستیکی ماتی که جایگزین نوع براق آن در نسخه اصلی موتو جی شده و البته دکمه‌های پاور و تغییر حجم صدا که مستحکم‌تر از پیش به نظر می‌رسند. هنوز مشخص نیست که موتو جی فورت تا چه حد از خود مقاومت نشان می‌دهد، اما با توجه به آن که اساسا موتو جی یک تلفن میان‌رده است، حدس ما این است که موتورولا نسخه فورت را تا حدی مقاوم‌تر می‌سازد تا بتوان از آن در شرایط نسبتا سخت استفاده کرد و هزینه بالایی برای افزایش دوام و استحکام آن صرف نخواهد کرد.

leak-moto-g-forte

هنوز مشخص نیست که سخت‌افزار این تلفن دارای چه ویژگی‌هایی خواهد بود، اما متعجب نخواهیم شد اگر این دستگاه همچون نسخه اصلی با سخت افزاری متوسط ارائه گردد. موتو جی یک موفقیت بزرگ برای موتورولا بوده و همین ماه گذشته اعلام شد که این تلفن هوشمند میان‌رده پرفروش‌ترین تلفن هوشمند در تاریخ موتورولا بوده است.

نظر شما درباره این دستگاه چیست؟ آیا یک موتو جی با مقاومت بسیار بالا می‌تواند در بازار جذابیت ایجاد کند؟


از سراسر وب

  دیدگاه
کاراکتر باقی مانده

بیشتر بخوانید