مک بوک پرو ۱۶ اینچی با حاشیه‌های باریک‌تر، سپتامبر از راه می‌رسد

دوشنبه ۷ مرداد ۱۳۹۸ - ۲۱:۲۱
مطالعه 2 دقیقه
اپل حاشیه‌های نمایشگر مک بوک پرو را کاهش داده است و موفق شده تا سایز محصول جدید خود را به ۱۶ اینچ برساند.

گزارش‌ها از زنجیره‌ی تأمین اپل حکایت از این دارند که اپل موفق شده است صفحه‌نمایش بزرگ‌تر ۱۶ اینچی با حاشیه‌های باریک‌تر را در همان قاب مک بوک پرو ۱۵ اینچی جا دهد.

طبق گفته‌های دیجی تایمز، انتظار می‌رود اپل مک بوک پرو ۱۶ اینچی با حاشیه‌های کم را در ماه سپتامبر عرضه کند. با تغییراتی که روی صفحه‌نمایش صورت گرفته و حاشیه‌های بسیار کم آن، اپل قادر شده تا از شاسی مک بوک پرو ۱۵ اینچی برای این صفحه‌نمایش جدید استفاده کند.

تولید‌کنندگان آلومینیوم نباید از شنیدن خبر مذکور خوشحال شوند، زیرا تغییر چندانی در استفاده از مواد اولیه و آلومینیوم مورد استفاده صورت نخواهد گرفت. با این حال شکل بدنه و نحوه‌ی CNC شاسی‌ها برای جا دادن صفحه‌نمایش بزرگ‌تر تغییر خواهد کرد.

شنیده‌ها حاکی از آن هستند که صفحه‌های نمایش جدید رزولوشنی برابر با ۱۹۲۰ در ۳۰۷۲ دارند و توسط ال‌جی تولید می‌شوند.

شایعات از قیمت ۳۲۰۰ دلاری این محصول حکایت دارند. این قیمت با شایعات قبلی متفاوت است؛ البته مشخص نیست قیمت ذکر شده مربوط به قیمت پایه‌ی دستگاه خواهد بود یا یکی از مدل‌های آن.

ماه سپتامبر سال ۲۰۱۸ شاهد رویداد معرفی آیفون‌های اپل یعنی XR و XS و همچنین اپل واچ سری ۴ بودیم. ماه اکتبر، آیپد پرو و مک‌ بوک ایر و مک مینی معرفی شدند. سپتامبر سال ۲۰۱۹، اپل مراسم معرفی سرویس‌های خود از جمله قیمت گذاری و جزییات مربوط به آرکید و تی‌وی پلاس و همچنین آیفون‌های جدید را پیش رو دارد. به نظر می‌رسد اکتبر زمان بسیار مناسبی برای معرفی مک بوک پرو جدید باشد.

انتظار می‌رود علاوه‌بر مک بوک پرو با صفحه‌نمایش بزرگتر و حاشیه‌های باریک‌تر‌، شاهد استفاده از صفحه کلید با طراحی قدیمی قیچی به‌جای مکانیزم پروانه‌ای فعلی باشیم. همچنین خریداران مک بوک پرو امیدوار هستند تا علاوه بر قرارگیری کلید اسکیپ در کنار تاچ بار، شاهد استفاده پورت‌های بیشتری در کنار پورت USB C باشند.

قیمت به‌روز، مشخصات فنی و هر اطلاعاتی که برای خرید ارزان‌ و آگاهانه‌ی انواع مک‌بوک‌های اپل نیاز دارید را در بخش محصولات زومیت بیابید. در این بخش، علاوه‌بر مشخصات فنی دقیق و پاسخ به سوالات شما، امکان مقایسه‌ی دو یا چند محصول درکنار گالری تصاویر رسمی محصولات دردسترس شما خواهد بود.

مطالب مشابه

نظرات

درخواست ناموفق بود

درخواست ناموفق بود

درخواست ناموفق بود

درخواست ناموفق بود

درخواست ناموفق بود

درخواست ناموفق بود

درخواست ناموفق بود

درخواست ناموفق بود

درخواست ناموفق بود

درخواست ناموفق بود

درخواست ناموفق بود

درخواست ناموفق بود

درخواست ناموفق بود

درخواست ناموفق بود