تعیین قیمت رسمی اینترنت با نرم افزار ویندوز و اپلیکیشن اندروید رگولاتوری

تعیین قیمت رسمی اینترنت با نرم افزار ویندوز و اپلیکیشن اندروید رگولاتوری

سازمان تنظیم مقررات و ارتباطات رادیویی اپلیکیشن اندروید و نرم‌افزار ویندوز تعیین قیمت اینترنت پرسرعت (ADSL) را برای کاربران منتشر کرد.

سازمان تنظیم مقررات و ارتباطات رادیویی برای نظارت بهتر کاربران و امکان کنترل تعرفه، نرم‌افزار ویندوز و اپلیکیشن اندروید برای محاسبه قیمت بسته اینترنت و حجم ترافیک اضافه اینترنت پرسرعت (ADSL) را بر روی سایت خود قرار داد.

حسین جوشقانی معاون نظارت و اعمال مقررات رگولاتوری در این باره‌گفت: «این نرم افزار به منظور تسهیل و شفاف سازی نظارت مشترکان بر تعرفه ارائه خدمات اینترنت پر سرعت از طریق فناوری‌های ADSL و WiFi و کسب اطلاعات لازم از تعرفه سرویس که قصد خرید آن را دارند، طراحی شده است.»

به گفته معاون سازمان تنظیم مقررات و ارتباطات رادیویی ، کاربران با استفاده از این نرم‌افزار و اپلیکیشن می‌توانند قیمت کف(حداقل) و سقف(حداکثر) سرویس ADSL و wifil مورد نظرشان را محاسبه رده و در صورت مشاهده هر گونه مغایرت در نرخ ارائه خدمات توسط دارندگان پروانه ADLS و وای‌فای می‌توانند با مراجعه به سامانه پاسخگویی به شکایات وزارت ارتباطات و فناوری اطلاعات به آدرس www.195.ir مراجعه کرده  یا با شماره ۱۹۵ تمای گرفته و شکایت خود را ثبت و پیگیری کنند.

تعیین قیمت اینترنت

معاون سازمان تنظیم مقررات و ارتباطات رادیویی بیان کرد: «این برنامه در دو نسخه ویندوزی و اندرویدی تهیه شده است . نسخه ویندوزی این نرم‌افزار در ویندوز۷ و نسخه‌های بالاتر قابل اجراست و در نسخه‌های پایین‌تر ویندوز برای اجرا باید نرم‌افزار net. نصب شود.»

برای نصب نرم افزار ویندوز و اپلیکیشن اندروید تعیین قیمت اینترنت می‌توانید به وب‌سایت اینترنتی سازمان تنظیم مقررات و ارتباطات رادیویی به نشانی  www.cra.ir مراجعه کرده و یا به صورت مستقیم از دو لینک زیر استفاده کنید.

دانلود نرم‌افزار ویندوزی  |   دانلود اپلیکیشن اندرویدی

از سراسر وب

  دیدگاه
کاراکتر باقی مانده

بیشتر بخوانید