آیا این پلی‌ استیشن ۵ اسلیم است؟

شنبه ۲۱ مرداد ۱۴۰۲ - ۱۰:۰۰
مطالعه 1 دقیقه
طراحی بدنه پلی استیش ۵ PS5
پس‌ از مدت‌ها شایعه و گمانه‌زنی درمورد کنسول بعدی سونی، تصویری دردسترس قرار گرفته که طراحی این محصول را نشان می‌دهد.
تبلیغات

عکسی اخیراً در اینترنت منتشر شده که ابتدا یکی از اعضای انجمن چینی A9VG آن را به‌اشتراک گذاشته بود. این تصویر در واقع طراحی به‌روز کنسول PS5 سونی را نشان می‌دهد که برخی افراد از آن به‌عنوان پلی‌ استیشن ۵ اسلیم یاد می‌کنند.

درحالی‌که طراحی کنسول بازی بعدی سونی، هویت پلی‌ استیشن ۵ کنونی این شرکت را حفظ می‌کند، تغییر قابل‌توجهی در شکاف پشتی آن دیده می‌شود. براساس توییت اندرو مارمو، این کنسول جدید با نام پلی‌استیشن ۵ اسلیم و شماره مدل CFI-2016 شناخته می‌شود.

شنیده‌ها حاکی از آن است کنسول بازی جدید سونی از نظر ارتفاع حدود ۵ سانتی‌متر کوتاه‌تر از پلی‌ استیشن ۵ اصلی خواهد بود اما الزاماً نازک‌تر نیست. علاوه‌براین گفته می‌شود این محصول از دو درگاه USB-C در جلو و محفظه‌ درایو Blu-ray با خمیدگی کمتر در مقایسه‌ با نسخه‌ی استاندارد خود بهره خواهد برد.

سونی هنوز عرضه‌ کنسول جدیدش را تأیید نکرده، اما برخی شایعات ازجمله احتمال معرفی PS5 با دیسک‌درایو قابل‌جابه‌جایی وجود دارد که نشان می‌دهد این برند ژاپنی به‌دنبال رونمایی از محصول مورداشاره است.

اگر این شایعات واقعیت داشته باشند، گیمرها می‌توانند نسخه‌ی دیجیتال مقرون‌به‌صرفه‌تر PS5 را خریداری کنند و سپس بعداً در صورت نیاز، دیسک‌درایو آن را به‌طور جداگانه سفارش دهند.

تبلیغات
داغ‌ترین مطالب روز

نظرات

تبلیغات