وانت فورد F-150 RTR معرفی شد

چهارشنبه ۴ اردیبهشت ۱۳۹۸ - ۱۷:۵۰
مطالعه 2 دقیقه
شرکت RTR به‌تازگی بسته‌ی جدیدی برای وانت F-150 فورد معرفی کرده که تغییرات ظاهری و سیستم تعلیق را شامل می‌شود.
تبلیغات

برندهای زیادی برای تقویت وانت F-150 فورد وجود دارند؛ اما شرکت RTR هم به‌ جمع تیونرهای این پیکاپ محبوب اضافه شده است. وانت جدید این شرکت F-150 RTR نام دارد که به نسخه‌ی معمولی فورد ویژگی‌های جدید و قابلیت‌های آفرود بخشیده است. باوجوداین، افزایش قدرت چشمگیری را شاهد نیستیم و بیشتر روی زیربندی و ظاهر خودرو کار شده است.

فورد F-150 RTR

به‌گفته‌ی این شرکت، بسته‌ی جدید در تمامی نمونه‌های چهاردر فورد F-150 به‌جز نمونه‌ی رپتور سفارش‌دادنی است. بسته‌ی جدید شرکت RTR مجموعه‌ی تقویتی سیستم تعلیق را شامل می‌شود. در این مجموعه، کمک‌های سری دوم فاکس و رینگ‌های ۲۰ اینچی تیره رنگ RTR و لاستیک‌های Nitto Ridge Grappler وجود دارد. با بهره‌گیری از این تغییرات، اکنون قابلیت‌های آفرود فورد F-150 بیشتر شده و با استفاده از سیستم اگزوز کت‌بک فورد پرفورمنس، هیجان بیشتری در نمونه‌ی جدید RTR شاهد هستیم؛ اما این سیستم اگزوز را فقط برای مدل‌های ۸ سیلندر تنفس‌طبیعی یا ۶ سیلندر اکوبوست می‌توان سفارش داد.

فورد F-150 RTR

علاوه‌براین، تغییرات ظاهری جدیدی هم شاهد هستیم. به‌گفته‌ی RTR، جلوپنجره‌ی جدید درنظر گرفته‌شده برای این نمونه هوای بیشتری به داخل رادیاتور می‌فرستد و چراغ‌های LED بزرگ به‌صورت یکپارچه در داخل آن قرار می‌گیرند. زیر سپر خودرو هم قاب محافظ با نشان RTR دیده می‌شود که از دیگر تغییرات ظاهری وانت F-150 فورد است. گِل‌گیرهای عظیم پلاستیکی هم از دیگر نکات درخورتوجه بدنه است که ظاهری عضلانی به این وانت می‌بخشد.

فورد F-150 RTR

نشان‌های RTR هم در بخش‌های مختلف بدنه دیده می‌شود تا تفاوت‌های این وانت با وانت فورد F-150 معمولی نمایان شود. در کابین خودرو، پلاک‌های مخصوص RTR دیده می‌شوند که وان گیتین جونیور، راننده‌ی مشهور مسابقات فرمولا دریفت، آن را امضا کرده است. به‌غیر از کف‌پایی‌های مخصوص RTR، سایر قسمت‌های کابین بدون تغییر باقی مانده است. بسته‌ی جدید RTR ارزان‌قیمت نخواهد بود و باید برای خرید آن مبلغ ۱۲,۷۵۰ پرداخت کرد. علاوه‌براین، ضمانت‌نامه‌ای هم شامل این بسته خواهد شد.

تبلیغات
داغ‌ترین مطالب روز
تبلیغات
تبلیغات

نظرات

تبلیغات