رولزرویس کالینان و تویوتا لندکروزر بهترین شاسی بلند در مراسم فرمان طلایی ۲۰۱۹ انتخاب شدند

چهارشنبه ۲۱ فروردین ۱۳۹۸ - ۱۶:۲۱
مطالعه 3 دقیقه
شاسی‌بلند‌های تویوتا لندکروزر و رولزرویس کالینان موفق به دریافت جایزه فرمان طلایی در کلاس شاسی‌بلند‌های فوق لوکس و 4x4 Extreme شدند.
تبلیغات

رولزرویس کالینان به‌تازگی یک جایزه دیگر را به ویترین افتخارات خود اضافه کرده است. این خودرو موفق شده لقب بهترین شاسی‌بلند فوق لوکس را توسط فرمان طلایی بدست آورد. مراسم فرمان طلایی (Golden Steering Awards) ماه گذشته در کمپ Al-Enna قطر برگزار شد. این مراسم به‌همت نشریه‌های Arab Motors و Xtork برگزار شد.

Rolls Royce Cullinan / رولز رویس کالینان

بهترین شاسی‌بلند فوق لوکس عنوان یکی از ۱۶ جایزه در نظر گرفته شده برای این جشنواره بود که به‌عنوان یکی از معتبر‌ترین جوایز شناخته می‌شود. داوران این جشنواره معیارهای مختلفی از جمله طراحی، کیفیت، فرمان‌پذیری، قابلیت‌های آفرود، راحتی، ایمنی و دوام را در نظر گرفتند. رولزرویس کالینان با بهره‌مندی از تمامی فاکتور‌های بالا، عنوان برترین خودرو کلاس خود را بدست آورد.

رولزرویس کالینان/ Rollsroyce cullinan

تارک موئتز، مدیر نمایندگی رولزرویس موتورز دوحه می‌گوید:

لوکس بودن دیگر یک مفهوم شهری نیست. بیشتر و بیشتر به‌معنی شامل شدن و تجربه کردن قسمت‌های وسیع‌تری از دنیا است. مشتریان ما انتظار دارند تا بتوانند با حس لوکس بودن به نقاط مختلف، بدون زحمت سفر کنند و بتوانند در چالش با سخت‌ترین سواری‌ها پیروز شوند و از تجربه آن لذت ببرند. کالینان یک نمونه قابل مقایسه نیست و پارامتر‌‌های سفر فوق لوکس را به‌کمال می‌رساند. کالینان، سنت مرسوم راحتی رولزرویس را به قابلیت فیزیکی در تمامی نقاط دنیا، تبدیل می‌کند. کالینان با گام‌های بلند خود دنیا را در دست می‌گیرد.

اگر بخواهیم صادق باشیم، کالینان به‌راستی یک رولزرویس شاسی‌بلند است. برخی‌ّها ظاهر این خودرو را نمی‌پسندند؛ اما بدون شک تولید در ساختار لوکس ویژگی‌های خاص خود را دارد. نمونه  فانتوم VIII اولین خودرویی بود که در ساختار لوکس رولزرویس ساخته شد؛ اما اکنون نمونه کالینان از این ساختار بهره‌برداری کرده و در این امر بسیار موفق بوده است.

2020 Toyota Land Cruiser / تویوتا لندکروزر

علاوه‌بر کالینان، یک نمونه نام آشنا دیگر هم موفق به‌کسب جایزه برای خودروهای شاسی‌بلند شد و این نمونه‌ای نبود جز تویوتا لندکروزر VXS. این خودرو موفق به‌کسب جایزه بهترین نمونه در کلاس Extreme 4x4 شد. لندکروزر یک شاسی‌بلند 4x4 همه‌جارو است که همیشه فراتر از انتظارها در سراسر جهان حاضر شده است. این شاسی‌بلند در عین کارایی و سختی، حس ظرافت، رضایت‌مندی و لوکس بودن را هم القا می‌کند.

Toyota Land Cruiser

تویوتا لندکروزر جدید با بهره‌مندی از تجهیزات و آپشن‌ّهای متعدد، موفق به کسب جایزه بهترین خودرو شاسی‌بلند 4x4 شد. این تجهیزات شامل ایربگ‌های جانبی و راننده و سرنشین و زانو، ترمز ABS، سیستم تقسیم قدرت ترمز، کنترل پایداری فعال، کنترل ارتفاع فعال، کنترل هوشمند گاز و ترمز، حسگر پارک، قفل در برقی، هشدار کاهش باد لاستیک‌ها و... می‌شود.

تبلیغات
داغ‌ترین مطالب روز
تبلیغات

نظرات

تبلیغات