طرح تبدیل محصولات ایران خودرو آغاز شد

چهارشنبه ۵ دی ۱۳۹۷ - ۲۱:۴۵
مطالعه 3 دقیقه
مشتریان ایران خودرو از امروز ۵دی قادر خواهند بود درصورت تمایل، خودروهای خود را با محصولات قابل‌تبدیل تعویض کنند.

ایران خودرو از صبح امروز ۵‌دی تا پایان ماه جاری، طرح تبدیل محصولات خود را آغاز کرده است. در این طرح مطابق جدول زیر، محصولات ثبت‌نامی را با خودروهای دیگری از همان خانواده یا سایر محصولات می‌توان تعویض کرد. موعد تحویل نیز باتوجه‌به نوع خودرو بین ۲۰ تا ۱۸۰ روز متفاوت خواهد بود. 

شرکت در این طرح کاملا اختیاری خواهد بود و دریافت رضایت کتبی از مشتریان در محل نمایندگی الزامی است. این طرح برای قراردادهای پیش‌فروشی اجرا می‌شود که دعوت‌نامه دارند؛ اما دعوت‌نامه‌ی آن‌ها منقضی شده است. قیمت فروش تمام خودروهای قیدشده، براساس آخرین فهرست قیمت مصوب ماهیانه‌ی شرکت تعیین می‌شود.

پیش‌فروش طرح تبدیل ایران خودرو

در طرح‌های پیش‌فروش قطعی ایران خودرو، امکان صلح وجود ندارد و خودرو فقط به شخص ثبت‌نام‌کننده تحویل داده می‌شود. بنابراین، خریداران باید مراقب این موضوع باشند که امکان خریدوفروش امتیاز ثبت‌نام برای پیش‌فروش‌های قطعی ایران خودرو وجود ندارد.

شرایط ویژه‌ی پیش‌فروش عمومی (طرح فیروزه‌ای)

در این بخشنامه، در زمان ارسال دعوت‌نامه خودروهای قابل‌عرضه به مشتریان مشخص و اعلام خواهد شد. پس از فرارسیدن موعد تحویل خودرو، درصورت اعلام شرکت ایران خودرو و تمایل مشتری، امکان تغییر شرایط ثبت‌نام (تمدید موعد تحویل) با همان شرایط وجود خواهد داشت. در این بخشنامه، امکان صلح تا یک مرتبه و خرید انصرافی وجود دارد.

هر کدملی مجاز است یک دستگاه خودرو ثبت‌نام کند و امکان ثبت‌نام در این بخشنامه، صرفا برای مشتریان حقیقی فراهم است و ثبت‌نام برای مشتری دوم نمایندگی و مشتریان حقوقی، امکان‌پذیر نیست. قیمت نهایی این خودروها در زمان ارسال دعوت‌نامه مشخص می‌شود. ثبت‌نام صرفا به‌صورت اینترنتی و فقط ازطریق وب‌سایت فروش اینترنتی ایران خودرو امکان‌پذیر خواهد شد.

مطالب مشابه

نظرات

درخواست ناموفق بود

درخواست ناموفق بود

درخواست ناموفق بود

درخواست ناموفق بود

درخواست ناموفق بود

درخواست ناموفق بود

درخواست ناموفق بود

درخواست ناموفق بود

درخواست ناموفق بود

درخواست ناموفق بود