بنتلی کانتیننتال GT 2017 معرفی شد؛ سریع ترین بنتلی تاریخ

بنتلی کانتیننتال GT 2017 معرفی شد؛ سریع ترین بنتلی تاریخ

بنتلی از کانتیننتال جی‌ تی (Continental GT) مدل ۲۰۱۷ رونمایی کرد؛ این خودرو با ثبت حداکثر سرعت ۳۳۱ کیلومتر بر ساعت، نام خود را به عنوان سریع‌ترین بنتلی تاریخ به ثبت خواهد رساند. برای اطلاع از جزئیات این خودرو با زومیت همراه باشید.

کانتیننتال جی تی جدید از یک پیشرانه‌ی W شکل ۱۲ سیلندر به حجم ۶ لیتر بهره می‌برد که نسبت به قبل ۷ اسب بخار قوی‌تر شده و گشتاور آن نیز به میزان ۲۰ نیوتون‌متر افزایش یافته است. با این اوصاف قدرت کانتیننتال جدید به ۶۳۳ اسب بخار و گشتاور آن به ۸۴۰ نیوتون متر رسیده است که این کوپه‌ی سنگین وزن را قادر می‌سازد تا در ۳.۹ ثانیه به سرعت صد کیلومتر بر ساعت برسد.

bently20172

در نسل جدید کانتیننتال جی‌تی، نمونه‌ی سفارشی بلک ادیشن نیز به صورت کوپه GT و کانورتیبل GTC عرضه خواهد شد. هر کدام از نسخه‌های بلک ادیشن دارای مشخصات خاصی خواهند بود و نام آنها در یک پلاک مخصوص در خودرو ثبت خواهد شد.

bently20173

نسخه‌ی بلک ادیشن با رینگ‌های ویژه ی ۲۱ اینچی نیز عرضه خواهد شد که به رنگ مشکی براق بوده و از آلومینیوم ساخته شده‌اند. این رینگ‌ها در کنتراست و تضاد جالبی با رنگ‌های جدیدی خواهند بود که برای بخش‌های بیرونی بدنه شامل سپر جلو، رکاب‌های جانبی و دیفیوزر عقب عرضه خواهند شد.

bently20174

ترکیب رنگ مشکی بدنه در نمای داخلی نیز خود را نشان می‌دهد چرا که شاهد استفاده‌ی گسترده از الیاف کربن در این بخش هستیم. صندلی‌ها و کنسول میانی هم به طور اختصاصی با چرم ویژه‌ای بنام مولینر روکش شده‌اند که برای آن هم چهار نوع رنگ قابل انتخاب است. دوخت و چرم مشابهی نیز در رودری‌ها استفاده شده که با دوخت‌های لوزی شکل تودری‌ها نمای بسیار لوکسی را پدید آورده است.

bently20175

درحال حاضر پذیرش سفارش برای تولید این مدل آغاز شده است و نخستین دستگاه از آن در تابستان امسال تحویل خریدار خود خواهد شد. به نظر می‌رسد که این نسخه‌ی بهینه سازی شده، آخرین سری از مدل‌های کانتیننتال با نمای ظاهری فعلی باشد و برای سال ۲۰۱۸ مدل کاملا جدید این خودرو عرضه شود.               

لوگوی پدال

وبسایت پدال مرجع اخبار روز دنیای خودرو، بررسی و مقالات آموزشی و مکانی برای تبادل نظر دوستداران خودرو است.

منبع motorauthority
  دیدگاه
کاراکتر باقی مانده