اتوکام ۲۰۱۸ اصفهان ۲۱ تا ۲۵ آبان با تمرکز روی حمایت از استارتاپ‌ها برگزار می‌شود

اتوکام ۲۰۱۸ اصفهان ۲۱ تا ۲۵ آبان با تمرکز روی حمایت از استارتاپ‌ها برگزار می‌شود

نمایشگاه اتوکام ۲۰۱۸ اصفهان، امسال سالنی را به‌طور کامل به استارتاپ‌ها اختصاص داده و فرصت‌های متعددی را برای آن‌ها فراهم کرده است.

اتوکام ۲۰۱۸، بیست‌وچهارمین نمایشگاه کامپیوتر، الکترونیک و مخابرات اصفهان است که از ۲۱ تا ۲۵ آبان سال ۱۳۹۷ در محل دائمی نمایشگاه‌های بین‌المللی این شهر در پل شهرستان برگزار می‌شود. این نمایشگاه سالانه در فصل پاییز و با تمرکز بر معرفی شرکت‌ها و محصولات مرتبط با حوزه‌های کامپیوتر، اتوماسیون اداری و مخابرات برگزار می‌شود.

سالن فرصت‌ها، نام سالن شماره‌ی یک نمایشگاه اتوکام امسال بوده که با تمرکز بر استارتاپ‌ها طراحی شده است. برگزارکنندگان نمایشگاه اتوکام چند سالی است که بخش‌های مخصوصی را برای معرفی استارتاپ‌ها و فعالیت‌هایشان در اتوکام در نظر می‌گیرند. در نمایشگاه امسال، تمرکز روی استارتاپ‌ها بیش از سال‌های گذشته خواهد بود و برنامه‌های متنوعی برای حمایت هرچه بیشتر از این شرکت‌ها در نظر گرفته شده است.

طراحی سالن فرصت‌های اتوکام ۲۰۱۸ نیز با تمامی سالن‌ها متفاوت است و تلاش بر این بوده که حداکثر امکانات برای آشنایی هرچه بیشتر فعالان و همچنین برگزاری کارگاه‌ها، جلسات و شبکه‌سازی لحاظ شود. علاوه‌بر استارتاپ‌ها، فریلنسرها نیز بخشی مخصوص به خود در این سالن خواهند داشت و برنامه‌هایی برای کمک به پیشرفت هرچه بیشتر این قشر جدید از فعالان بازار برگزار خواهد شد.

یکی از برنامه‌های مخصوص استارتاپ‌ها در سالن فرصت‌های اتوکام ۲۰۱۸، فرصت جذب مشتری است. این فرصت با در نظر گرفتن سالن شماره‌ی یک برای استارتاپ‌ها فراهم شده؛ درواقع تمامی بازدیدکنندگان اتوکام از این سالن وارد نمایشگاه می‌شوند و در برخورد اول، با استارتاپ‌های حاضر در سالن، رو‌به‌رو خواهند شد. سال گذشته، آمار بازدیدکنندگان از این نمایشگاه حدود ۳۸۰۰ نفر عنوان شد. در نتیجه، حضور در سالن‌ فرصت‌ها، مزیتی عالی برای معرفی استارتاپ‌ها خواهد بود.

اتوکام ۲۰۱۸ / Autocom 2018

کافه سرمایه بخش دیگری از برنامه‌های مخصوص استارتاپ‌ها در این سالن است که با همکاری کار کراد برگزار خواهد شد. در این برنامه، استارتاپ‌ها می‌توانند پروپوزال خود را برای شبکه‌ای از ۱۴۰ سرمایه‌گذار فعال حوزه‌ی فناوری اطلاعات ارسال کنند. در صورت تأیید اولیه‌ی پروپوزال‌ها، جلسه‌ی هماهنگی با سرمایه‌گذاران در طول نمایشگاه برگزار خواهد شد.

رویداد و کارگاه تجربه فریلنسرها نیز در حاشیه سالن فرصت‌ها برگزار می‌شود

ارائه‌ی ایده و مدل کسب‌وکاری استارتاپ،‌ یکی از فرصت‌های دیگر در نظر گرفته شده برای این شرکت‌های نوپا در اتوکام ۲۴ اصفهان است. تمامی استارتاپ‌های حاضر در سالن فرصت‌ها، شانس ارائه‌ برای داوران این نمایشگاه را دارند. ارائه در سالن ۵۰۰ نفره‌ی نمایشگاه انجام شده و استارتاپ برتر، در روز پایانی جایزه‌ای را از برگزارکنندگان نمایشگاه دریافت خواهد کرد.

پونیشا نیز به‌عنوان بزرگ‌ترین پلتفرم دورکاری و فریلنسینگ در ایران، در این نمایشگاه رویدادی مختصر را برای حمایت از فریلنسرها برگزار خواهد کرد. در این رویداد، ۱۰ سخنران برتر حوزه‌ی آزادکاری تجربیات خود را برای فعالان و علاقه‌مندان حوزه‌ی فریلنسینگ ارائه خواهند کرد. این رویداد، آزادکاران زیادی را به نمایشگاه اتوکام و سالن فرصت‌ها جذب خواهد کرد که باز هم فرصتی مناسب برای جذب نیروی آزادکار توسط استارتاپ‌ها خواهد بود.

رویداد استارتاپ گرایند نیز در حاشیه‌ی اتوکام ۲۰۱۸ برگزار خوهد شد که یکی از فعالان باتجربه‌ی اکوسیستم استارتاپی در آن حضور خواهد داشت و شرکت‌کنندگان می‌توانند از تجربیات او استفاده کرده و مانند دیگر رویدادهای استارتاپ گرایند، به شبکه‌سازی نیز بپردارند.

زومیت به‌عنوان حامی رسانه‌ای رویدادهای حوزه‌ی فناوری کسب‌وکار ایران، در نمایشگاه اتوکام ۲۰۱۸ اصفهان نیز حضور خواهد داشت و علاوه‌بر اطلاع‌رسانی در مورد کارگاه‌ها، رویدادها برنامه‌های گفته‌شده، گزارش کاملی را نیز از روزهای برگزاری این نمایشگاه منتشر خواهد کرد. لازم به ذکر است استارتاپ‌های علاقه‌مند به حضور در سالن فرصت‌های نمایشگاه می‌توانند از لینک زیر در این رویداد ثبت‌نام کنند. کد تخفیف zoomit نیز برای کاربران وب‌سایت در نظر گرفته شده است که تا شنبه ۵ آبان قابل استفاده خواهد بود.

ثبت‌نام استارتاپ‌ها برای حضور در سالن فرصت‌ها اتوکام ۲۰۱۸ اصفهان

منبع زومیت
  دیدگاه
کاراکتر باقی مانده