۱۱ استراتژی که به افزایش درآمد شما کمک می‌کند

پنج‌شنبه ۱ مهر ۱۳۹۵ - ۲۲:۰۰
مطالعه 9 دقیقه
یکی از بهترین روش‌ها برای رسیدن به درآمد بیشتر در کسب و کار، دانستن استراتژی‌هایی است که میلیونرهای خودساخته آنها را انجام می‌دهند.

پس انداز کردن پول یک روش عالی برای افزایش ثروت است اما نباید از درآمد غافل شد زیرا کسب درآمد مهم‌ترین چیزی است که ثروتمندان تمرکز ویژه‌ای بر روی آن دارند. استیو سایبولد، میلیونر خودساخته نوشته است:

یکی از بهترین راه‌ها برای دانستن اینکه چطور در یک زمینه موفق شوید این است که سخنان و تجربیات متخصصین آن زمینه را مطالعه کرده و از دیدگاه آنها باخبر شوید. در زمینه کسب درآمد نیز بهترین کسانی که می‌توان از دیدگاهشان استفاده کرد میلیونرهای خودساخته هستند. به همین دلیل می‌خواهیم ۱۱ استراتژی که انجام آنها باعث افزایش درآمد شما می‌شود را بررسی کنیم. همراه با زومیت شده مقاله را دنبال کنید.

توسعه چندین جریان درآمد

توماس کرلی در مطالعات پنج ساله خود بر روی میلیونرهای خودساخته یافته است که عموما میلیونرها دارای چندین جریان درآمد هستند؛ به عبارتی از چند سرمایه‌گذاری مختلف درآمد دارند. او گفته است که از میان افراد ثروتمندی که وی درآمد آنها را مورد مطالعه قرار داده است ۶۵ درصد آنها از ۳ جریان مختلف درآمد دارند. در این مطالعات می‌توان خواند که ۴۵ درصد از این ثروتمندان از ۴ جریان و ۲۹ درصد نیز از ۵ جریان یا بیشتر کسب درآمد می‌کنند.

جالب است بدانید که این جریان‌های مختلف کسب درآمد شامل اجاره املاک مسکونی، سرمایه‌گذاری در بازار بورس سهام و شراکت در تجارت‌ها می‌شود. در نوشته‌های کرلی می‌توان خواند:

پولتان را سرمایه‌گذاری کنید

گرنت کاردن، کسی که توانست در ۳۰ سالگی به یک میلیون خودساخته تبدیل شود نوشته است:

با وجود اینکه بسیاری سرمایه‌گذاری را یک ریسک می‌پندارند اما باید گفت که سرمایه‌گذاری یکی از موثرترین روش‌ها برای کسب درآمد است. همانطور که رامیت سفی در کتاب پرفروش خود نوشته است:

نگران بودجه ایده بزرگی که دارید نباشید

سایبولد در کتاب «ثروتمندان چگونه فکر می‌کنند» نوشته است:

همچنین او در کتاب خود نوشته است:

به جای پول، تشنه برای کسب موفقیت شوید

در کتاب سایبولد نوشته شده است:

او توضیح داده است:

یکی از مشکلاتتان را بر روی کاغذ نوشته و سپس لیستی از ۱۰ راه حل برای آن بنویسید

میلیونر خودساخته، هارو ایکر گفته است:

این روش فوق العاده میسر است زیرا درنهایت سریع‌ترین روش برای کسب درآمد، یافتن راه حلی برای یک مشکل است. سایبولد در این مورد توضیح داده است:

از دام حقوق ثابت فرار کنید

ثروتمندان اصولا خودساخته بوده و کسب و کار مستقلی دارند. این موضوع باعث می‌شود تا میزان حقوقشان در اختیار خودشان باشد. سایبولد در این زمینه نوشته است:

در حالی که ثروتمندان با داشتن شغل مستقل و درآمد بالا به فکر رشد کسب و کار خود هستند مردم معمولی به درآمد ثابت ماهیانه‌ای که دارند اکتفا کرده و فرصت‌های زیادی که می‌تواند آنها را ثروتمند کند از دست می‌دهند. سایبولد گفته است:

ترسیم اهداف و تجسم رسیدن به آنها

اگر می‌خواهید درآمد بیشتری داشته باشید ابتدا باید یک هدف را برای خود مشخص کرده و سپس نقشه‌ای برای دستیابی به آن بکشید. پول به یکباره ظاهر نمی‌شود شما برای به دست آوردن آن باید تلاش کنید.

ایکر تاکید دارد ثروتمندان درآمدزایی و کسب ثروت بیشتر را انتخاب می‌کنند. این کار دقت، شجاعت، علم و تلاش بسیار زیادی را می‌طلبد و اگر تمام این موارد را داشته و وظایف مورد نیاز را انجام دهید می‌توانید به هدف خود برسید. ایکر گفته است:

با افرادی که آنها را ستایش می‌کنید صمیمی شوید

اندرو کارنیج ثروتمندی است که در ابتدا سرمایه‌ای نداشت. او می‌گوید که تمام ثروتش را مدیون تنها یک چیز است: خرد برتر.

ایده او برای رسیدن به موفقیت این است که اطراف خود را با افراد باهوش و با استعداد پر کنید که دید و هدف مشابهی با شما داشته باشند زیرا اتحاد افراد باهوش با ذهن‌های خلاق می‌تواند نتایج بهتری برای شما به ارمغان بیاورد.

علاوه بر این موضوع، این یک امر طبیعی است که ما شبیه به افرادی که با آنها در ارتباط هستیم می‌شویم. این دقیقا دلیلی است که افراد ثروتمند سعی می‌کنند با نخبگان و دیگر ثروتمندان رابطه برقرار کنند. سایبولد در این زمینه گفته است:

خودتان را در اولویت قرار دهید

ثروتمندان را می‌شود تاحدودی خودخواه خواند که البته آنها با این موضوع کنار آمده‌اند. سایبولد در کتاب «ثروتمندان چگونه فکر می‌کنند» نوشته است:

اگر از هر ثروتمند خودساخته‌ای بپرسید به شما می‌گوید که مرحله‌ای از دوران زندگی‌اش وجود داشته که مجبور بوده تنها به خود و به رشد کسب و کارش فکر کند تا درنهایت بتواند به موفقیت برسد.

روش تفکرتان نسبت به پول را عوض کنید

سایبولد گفته است روش رسیدن به ثروت این است که طرز تفکر اشتباهتان را نسبت به کسب درآمد عوض کنید. آنچه در نهایت راز رسیدن به موفقیت است تفکر درست در مورد پدیده‌های مختلف بوده و اگر می‌خواهید به فرد موفقی تبدیل شوید باید شیوه تفکرتان نسبت به کسب درآمد و ثروت اندوزی را تغییر دهید. سایبولد در کتابش گفته است:

علایق خود را دنبال کنید تا به درآمد بالایی برسید

سایبولد در کتابش گفته است:

اگر کاری را که دوست دارید انجام دهید مراحل رسیدن به موفقیت برای شما آسان می‌شود. سایبولد در کتابش ادامه داده است:

مطالب مشابه

نظرات

درخواست ناموفق بود

درخواست ناموفق بود

درخواست ناموفق بود

درخواست ناموفق بود

درخواست ناموفق بود

درخواست ناموفق بود

درخواست ناموفق بود

درخواست ناموفق بود

درخواست ناموفق بود

درخواست ناموفق بود

درخواست ناموفق بود

درخواست ناموفق بود

درخواست ناموفق بود

درخواست ناموفق بود

درخواست ناموفق بود

درخواست ناموفق بود

درخواست ناموفق بود

درخواست ناموفق بود

درخواست ناموفق بود

درخواست ناموفق بود