مایکروسافت دو باندل ماوس و کیبورد جدید رونمایی کرد

مایکروسافت دو باندل ماوس و کیبورد جدید رونمایی کرد

مایکروسافت ساعاتی پیش دو باندل ماوس و کیبورد جدید معرفی کرد که هریک از آن‌ها یک کیبورد و یک ماوس جالب دارند.

مایکروسافت عصر امروز در اقدامی غیرمنتظره، جدیدترین محصولات خانواده‌‌ی سرفیس را رونمایی کرد. سرفیس بوک ۳، سرفیس گو ۲، سرفیس داک ۲ و سرفیس هدفونز ۲ محصولات جدید ردموندی‌ها هستند که به‌زودی روانه‌ی بازار خواهند شد. مایکروسافت همچنین تاریخ عرضه و قیمت جدید هدفون توگوشی سرفیس ایربادز را اعلام کرده است. این محصولات بدون شک بیشترین توجه را به‌خود جلب خواهند کرد؛ اما تمامی محصولات تازه‌ی مایکروسافت را شامل نمی‌شوند.

ماوس و کیبورد مایکروسافت

باندل Microsoft Ergonomic Desktop

اهالی ردموند ساعاتی پیش دو باندل ماوس و کیبورد جدید را نیز معرفی کردند که از آن‌ها با نام Microsoft Ergonomic Desktop و Microsoft Bluetooth Desktop یاد می‌شود. هریک از این باندل‌ها شامل صفحه‌کلیدی جالب به‌همراه ماوس هستند و با قیمتی تقریبا مقرون‌به‌صرفه دردسترس قرار می‌گیرند. 

در باندل Microsoft Ergonomic Desktop، کیبوردی ارگونومیک با طراحی چندقسمتی جای گرفته است که به‌عنوان محصول اصلی باندل شناخته می‌شود. در این باندل، درکنار این کیبورد شاهد ماوسی ارگونومیک هستیم که در نگاه اول، همچون مدل سیمی ماوس سرفیس پرسژن (Surface Precision) به‌نظر می‌رسد. کیبورد و ماوس موجود در باندل Microsoft Ergonomic Desktop از نوع سیم‌دار هستند.

ماوس و کیبورد مایکروسافت

باندل Microsoft Bluetooth Desktop

باندل Microsoft Bluetooth Desktop همان‌طورکه از نامش پیدا است، ماوس و کیبورد بی‌سیم را شامل می‌شود. کیبورد و ماوس به‌کاررفته در این باندل طراحی استانداردتری دارند. این ماوس و کیبورد ازطریق بلوتوث به دستگاه‌ها متصل می‌شوند و در رنگ مشکی دردسترس قرار می‌گیرند. مایکروسافت می‌گوید پیش‌فروش باندل‌های Ergonomic Desktop و Bluetooth Desktop از روز ۱۲ مه ۲۰۲۰ (۲۳ اردیبهشت ۱۳۹۹) آغاز خواهد شد. این دو باندل به‌ترتیب ۹۰ و ۶۰ دلار قیمت دارند.

مقاله‌های مرتبط:

دیدگاه شما کاربران زومیت در این زمینه چیست؟


منبع windowscentral

از سراسر وب

  دیدگاه
کاراکتر باقی مانده

بیشتر بخوانید