نخستین تیزر رسمی گلکسی نوت 10 منتشر شد

صفحه‌ی رسمی سامسونگ اندونزی در توییتر، ویدئوی کوتاهی درباره‌ی گلکسی نوت ۱۰، پرچم‌دار بعدی سامسونگ به‌اشتراک گذاشت.  

با انتشار ویدئویی کوتاه در صفحه‌ی رسمی سامسونگ اندونزی در توییتر، انتظار می‌رود گوشی هوشمند سامسونگ گلکسی نوت ۱۰، پرچم‌دار بعدی کره‌ای‌ها در تاریخ ۷ اوت برابر با ۱۶ مردادماه در رویدادی رسمی معرفی شود؛ هرچند پیش‌تر نیز گفته شده بود که گلکسی نوت ۱۰ سامسونگ ۱۶ مرداد رونمایی می‌شود. ویدئوی کوتاه به‌اشتراک گذاشته‌شده، علاوه‌بر تأیید تاریخ رونمایی، اشاره‌‌ای به مشخصات دستگاه بعدی کره‌ای ها دارد.

هدف اصلی محتوای ویدئو بر این موضوع تمرکز دارد که کاربران گلکسی نوت ۱۰ می‌توانند به‌جای استفاده از چندین دستگاه مختلف، تمام نیازهای خود را تنها با داشتن یک گوشی هوشمند گلکسی نوت ۱۰ برآورده سازند.

گوشی هوشمند پرچم‌دار بعدی سامسونگ می‌تواند در نقش یک سیستم دسکتاپ (به‌همراه DeX) ظاهر شود و در عین حال می‌تواند به‌جای لپ‌تاپ در خارج از دفتر کار مورد استفاده قرار گیرد. در توییت منتشرشده ضمیمه‌ی ویدئو، عبارت جالب‌توجهی دیده می‌شود: «Say goodbye to hassle, and hello to powerful». محتوای این جمله به مخاطب این موضوع را می‌رساند که گوشی هوشمند بعدی کره‌ای‌ها  زحمت داشتن چند دستگاه را با یک دستگاه قدرتمند و راحت جایگزین می‌کند. 

ویدئوی منتشرشده به‌خوبی نشان می‌دهد که دستگاه جدید کره‌ای‌ها با تمرکز بر کاربران کسب‌وکارهای مختلف معرفی خواهد شد. نخستین ویدئوهای تبلیغاتی گلکسی نوت ۹ نیز، کاربرد آن گوشی هوشمند را در محیط‌های اداری به‌تصویر می‌کشید. اما هم‌زمان کیفیت دوربین، کاربرد گلکسی نوت ۹ برای بازی و قابلیت‌هایی همچون مقاومت در برابر نفوذ آب را نیز مورد توجه قرار داده بود. نخستین ویدئوهایی که از گلکسی نوت ۹ به‌اشتراک گذاشته شده بود، دستگاهی قدرتمند را به‌تصویر می‌کشید که تنها کاربرد تجاری ندارد. 

البته باید درنظر داشته باشیم که این ویدئو، نخستین ویدئوی منتشرشده‌ از گلکسی نوت ۱۰ است و امید آن می‌رود که ویدئوهای بیشتری از این دستگاه به اشتراک گذاشته شود. پیش‌تر گفته شده بود که دوربین گلکسی نوت ۱۰ از مشخصاتی مشابه دوربین نسخه‌ی 5G گلکسی اس ۱۰ بهره خواهد برد. نسخه‌ی 5G گلکسی اس ۱۰ با دوربین سه‌گانه و بهره‌مندی از حسگر سه‌بعدی مدت پرواز (ToF) معرفی شده است. با وجود این به‌نظر می‌رسد گلکسی نوت ۱۰ با تراشه‌ی قدرتمندتری نسبت به گلکسی اس ۱۰ به بازار عرضه شود. 

قیمت به‌روز، مشخصات فنی و هر اطلاعاتی که برای خرید ارزان و آگاهانه‌ی انواع گوشی سامسونگ نیاز دارید را در بخش محصولات زومیت بیابید؛ مقایسه‌ی مشخصات فنی انواع گوشی‌های سری S، J، M و A سامسونگ و گالری تصاویر رسمی این محصولات همگی در بخش محصولات در دسترس شما خواهد بود.

منبع gsmarena

از سراسر وب

  دیدگاه
کاراکتر باقی مانده

بیشتر بخوانید

تبلیغات