قیمت و شرایط فروش خودروهای لیفان کرمان موتور

فهرست قیمت و شرایط فروش خودروهای لیفان کرمان موتور، شامل فروش نقدی و اقساطی لیفان X60 با قیمت قطعی ۱۳۵ میلیون تومان اعلام شد.

کرمان موتور شرایط فروش نقدی و اقساطی لیفان X60 با قیمت قطعی ۱۳۵ میلیون تومان را اعلام کرد. این طرح از ۱۶ تا ۳۰ دی ماه ۹۷ ادامه دارد و خودروی تحویلی مدل ۱۳۹۷ خواهد بود. جزئیات بیشتر در جداول مربوطه به‌روزرسانی شده است.

قیمت و شرایط فروش لیفان X50

Lifan X50

نام محصولقیمت نمایندگیقیمت بازارتحویلشرایط فروش
لیفان X50 خودکار---

۱۲۶,۷۰۰,۰۰۰

 ---

شرایط فروش جدید ندارد 

قیمت و شرایط فروش لیفان X60

LIFAN X60

نام محصولقیمت کارخانهقیمت بازارتحویلشرایط فروش
لیفان X60 CVT۱۳۵,۰۰۰,۰۰۰۱۶۸,۵۰۰,۰۰۰---

شرایط فروش جدید ندارد

لیفان X60، مشخصات فنی، قیمت و هرآنچه درباره آن باید بدانید

لیفان X60، مجهز به پیشرانه‌ی ۱.۸ لیتری تنفس طبیعی است که قدرت ۱۳۱ اسب‌بخار در دور موتور ۶۰۰۰ دور بر دقیقه تولید می‌کند. نهایت گشتاور این خودرو، ۱۶۸ نیوتن‌متر است که از ۴۲۰۰ دور بر دقیقه حاصل می‌شود. نمونه‌ی جدید، دارای جعبه‌دنده خودکار CVT با قابلیت تعویض به‌صورت دستی است و به همین دلیل، ۱۳.۵ ثانیه پس از شروع حرکت، سرعت ۱۰۰ کیلومتر بر ساعت ثبت می‌کند. نهایت سرعت لیفان X60 خودکار، ۱۷۰ کیلومتر بر ساعت است و بنا به گزارش‌های استفاده‌کنندگان در ایران، میانگین مصرف سوخت ۸.۵ تا ۹ لیتر بنزین در ۱۰۰ کیلومتر دارد. این خودرو، دارای استاندارد آلایندگی یورو ۵  با موتور ۴ سیلندر ۱۶ سوپاپ مجهز به سیستم زمان‌بندی متغیر (VVT) سوپاپ‌ها است.

لیفان 820

LIFAN 820

نام محصولقیمت کارخانهقیمت بازارتحویلشرایط فروش
لیفان 820---۲۳۴,۳۰۰,۰۰۰---شرایط فروش جدید ندارد

لیفان 820، مشخصات فنی، قیمت و هرآنچه درباره آن باید بدانید

لیفان 820 مجهز به موتور ۲.۴ لیتری با حجم دقیق ۲۳۷۳ سی‌سی است که می‌تواند گشتاور  ۲۲۶ نیوتن‌متر و قدرت ۱۵۸ اسب‌بخار ازطریق جعبه‌دنده ۶ سرعته خودکار به چراخ های جلو منتقل کند. این خودرو در زمان ۱۱.۵ تا ۱۲ ثانیه به سرعت ۱۰۰ کیلومتر بر ساعت می‌رسد و نهایت سرعت ۱۸۰ کیلومتر بر ساعت ارائه می‌دهد. میانگین مصرف سوخت لیفان 820، حدود ۸.۵ لیتر در ۱۰۰ کیلومتر است.

آخرین به‌روزرسانی : ۳ اردیبهشت ماه ۹۸

از سراسر وب

  دیدگاه
کاراکتر باقی مانده

بیشتر بخوانید