چگونه ارزان‌ترین هاست و سرور را تهیه کنیم؟

خرید هاست یا سرور اولین گام برای ایجاد هر وبسایت است.

سلب‌ مسئولیت: تحریریه‌ی زومیت در تهیه‌ این محتوای تبلیغاتی نقش نداشته و مسئولیتی در قبال صحت آن ندارد.

 هر کسب‌و‌کار آنلاینی باید براساس نوع استفاده از وبسایت و تعداد بازدیدکنندگان یا حجم ترافیک روزانه‌ای که در وبسایت ردّوبدل می‌شود، هاست یا سرور اشتراکی یا سرور اختصاصی مناسبش را انتخاب کند و بخرد. به‌عنوان مثال، مجموعه‌ی کوچک یا وبسایتی که تازه راه‌اندازی شده، هیچ نیازی ندارد برای عرضه‌ی وبسایتش هزینه‌های گزافی برای هاست یا سرور بپردازد.

درحال‌حاضر، هر کسب‌وکار نوپا یا حتی کسب‌وکار بزرگ‌تر برای دریافت خدمات هاستینگ می‌تواند به‌راحتی به شرکت‌های هاستینگ ایرانی مراجعه و خدمات هاست و سرور خود را در ازای پرداخت هزینه‌های تعریف‌شده دریافت کند. گفتنی است همیشه دسترسی به بازار بین‌المللی جنبه‌های رقابتی بیشتری پیش روی مشتری قرار می‌دهد. شاید بد نباشد بدانید با دسترسی به خدمات پرداخت و خرید با پی پال به‌راحتی می‌توانید از هر شرکت کوچک‌وبزرگی در سراسر دنیا خدمات هاست و سرور و دامنه را دریافت کنید.

خرید هاست و سرور از شرکت‌های خارجی به صرفه است؟

شاید تصور کنید به‌دلیل مستقربودن این شرکت‌ها در خارج از کشور و طبیعتا دلاری‌بودن هزینه‌های خرید از آن‌ها، حتما باید هزینه‌های زیادی صرف کنید تا از آن‌ها خدمات بگیرید. این فرضیه‌ی شما کاملا اشتباه است. با مقایسه‌ی قیمت شرکت‌های معروف بین‌المللی متوجه می‌شوید گاهی در ازای دریافت خدمات بهتر از این شرکت‌ها، حتی هزینه کمتری هم درمقایسه‌با شرکت‌های هاستینگ داخلی پرداخت می‌کنید.

نیک پرداخت

درواقع، فرصت خرید هاست خارجی بخت شما را برای دریافت خدمات بهتر در ازای هزینه‌ی کمتر افزایش می‌دهد. دلیل رقابتی‌بودن قیمت‌ها در چنین شرکت‌هایی، بزرگ‌تربودن اندازه‌ی بازار و درمقابل بیشتربودن تعداد رقبای قدرتمند است. همین امر باعث می‌شود شرکت‌های هاستینگ برای راضی نگه‌داشتن مشتریانشان خدمات بهتر و پشتیبانی قابل‌اتکاتری ارائه دهند.

این فرصت برای همه‌ی کسب‌وکارهای ایرانی نیز اهمیت فراوانی دارد. تصور کنید استارتاپی که پایه و اساس کارهایش آنلاین است، با صرف هزینه‌ای کمتر بتواند زیرساخت بهتری دراختیار داشته باشد. افزون‌براین، ایجاد چنین ظرفیتی این امکان را هم به‌وجود می‌آورد که شرکت‌های داخلی هم برای عقب‌نماندن از قافله، استانداردهایشان را به سطح بین‌المللی نزدیک کنند. درنهایت، همه‌چیز به‌نفع مصرف‌کننده‌ی داخلی خواهد بود.

نیک پرداخت

اگر شما هم قصد راه‌اندازی کسب‌وکاری دارید و در ابتدای راه هستید یا می‌خواهید زیرساخت‌هایتان را ارتقا دهید، می‌توانید با خرید هاست و سرور خارجی از شرکت‌های معتبر بین‌المللی این کار را انجام دهید. البته بد نیست برای اینکه مطمئن شوید این کار درنهایت به‌نفع شما خواهد بود، بهتر است قابلیت‌های تمام شرکت‌های برتر داخلی و خارجی را باهم مقایسه کنید. همیشه گران‌ترین گزینه، بهترین گزینه نیست. ممکن است سرویسی در ازای دریافت هزینه‌ی گران‌تر گزینه‌ای به شما پیشنهاد دهد که هرگز به کارتان نمی‌آید.

اگر تصمیم گرفتید از شرکتی خارجی هاست و دامنه بخرید، خدمات مربوط به پرداخت هزینه‌ی خرید هاست «نیک پرداخت» می‌تواند دراین‌زمینه به شما کمک کند.

از سراسر وب

  دیدگاه
کاراکتر باقی مانده

بیشتر بخوانید