brand-cover

لیفت

لیفت رقیب اوبر و شرکتی مستقر در سان فرانسیسکو، کالیفرنیا است. لیفت در ژوئن ۲۰۱۲ راه اندازی شد و در حدود ۳۰۰ شهر در ایالات متحده از جمله نیویورک، سانفرانسیسکو و لس آنجلس فعالیت می‌کند و روزانه بیش از یک میلیون مسافر را جابجا می‌کند.

0 دنبال کننده
0

آخرین مطالب

اوبر و لیفت با شکست در دادگاه، ملزم به ارائه مزایای استخدام تمام‌وقت به رانندگان خود شدنددادگاهی در کالیفرنیا سرویس‌های درخواست هوشمند خودروی اوبر و لیفت را ملزم کرده است که رانندگان خود را در دسته‌ی کارمندان ثبت کنند.
0
21 مرداد 99
لیفت تا سال ۲۰۳۰ فقط از خودروهای الکتریکی در ناوگان خود استفاده خواهد کردشرکت تاکسی اینترنتی لیفت وعده داده است تا سال ۲۰۳۰، تنها با خودروهای الکتریکی به مشتریان خود سرویس بدهد.
0
29 خرداد 99
کمک مالی اوبر به رانندگانی که درگیر ویروس کرونای جدید هستندشرکت تاکسی‌رانی آنلاین اوبر از رانندگان خود که در قرنطینه‌ی خانگی یا اجباری برای درمان و مقابله با ویروس کرونای جدید قرار گرفته‌اند، حمایت مالی ...
0
29 اسفند 98
خودروسازان آمریکا رفع موانع قانونی توسعه فناوری خودران را خواستار شدندویمو، جنرال موتورز، هوندا و لیفت از سازمان NHTSA آمریکا درخواست کردند موانع قانونی غیرضروری برای ایمن معرفی‌کردن خودروهای خودران را بردارد.
0
12 شهریور 98
عمر سفرهای ارزان قیمت به پایان رسیده استاوبر و لیفت با ارائه گزارش مالی سه‌ماهه خود اعلام کردند دوران رقابت تنگاتنگ آن‌ها برای جذب مسافران با مشوق‌هایی مانند تخفیف به پایان رسیده است.
0
25 مرداد 98
اوبر و لیفت به تأثیرات منفی خود بر ترافیک شهری اعتراف کردنداوبر و لیفت، بزرگ‌ترین سرویس‌های تاکسی اینترنتی جهان هستند که به اعتراف خودشان تأثیراتی قابل‌توجه بر وضعیت ترافیک شهرها داشته‌اند.
0
17 مرداد 98
چرا عرضه‌های عمومی سهام اخیر شرکت‌ها با شکست همراه بودند؟استارتاپ‌های مشهور فناوری در ماه‌های گذشته سهام خود را به‌صورت عمومی در بازار عرضه کردند، اما اکثر آن‌ها بازخوردهای اولیه‌ی خوبی نداشتند.
0
1 خرداد 98
اعتصاب رانندگان شرکت‌های تاکسی اینترنتی در آمریکادرحالی‌که زمان عرضه‌ی اولیه‌ی سهام اوبر نزدیک می‌شود، رانندگان اوبر و لیفت قصد دارند در شهرهای مختلف آمریکا اعتصاب کنند.
0
15 اردیبهشت 98
سقوط ارزش سهام لیفت بعد از اعلام عرضه عمومی سهام اوبرارزش سهام لیفت بعد از اعلام رسمی عمومی شدن سهام اوبر به پایین‌تر سطح خود رسید و پیش‌بینی می‌شود رقابت این دو شرکت در آینده بیشتر شود.
0
25 فروردین 98
معرفی برترین استارتاپ‌های تاکسیرانی جهاناوبر اولین استارتاپ تاکسی آنلاین در کل دنیا شناخته می‌شود؛ اما رقبای زیادی دارد که تلاش می‌کنند با ایده‌های خلاقانه بازار این صنعت را تصاحب کنند.
0
30 دی 97
چه انتظاری از عرضه اولیه سهام اوبر داشته باشیم؟انتظار می‌رود عرضه‌ی اولیه‌ی سهام (IPO) اوبر در چند ماه آینده به بازارها برسد. این عرضه‌‌ی عمومی سهام می‌تواند به یکی از معاملات بزرگ تاریخ تبدیل ...
0
13 دی 97
مقایسه اوبر و لیفت در خدمات تاکسی آنلایناوبر و لیفت به‌عنوان دو رقیب در زمینه‌ی خدمات تاکسی آنلاین، با وجود شباهت‌های زیاد در برخی مسائل جزئی با هم تفاوت دارند.
0
10 دی 97
اوبر و لیفت، شرکت سهامی عام می‌شونداوبر و لیفت به ترتیب با ارزش سهام ۱۲۰ و ۳۰میلیارد دلار طی توافق با کمیسیون بورس آمریکا، قصد دارند سال آینده سهام خود را به عرضه‌ی عموم بگذراند.
0
27 آذر 97
اوبر به‌صورت محرمانه برای عرضه عمومی سهام اقدام کرده استاوبر مدت‌ها است که برنامه‌ی عرضه‌ی عمومی سهام را در سر دارد و اخیرا، گزارشی از شروع محرمانه‌ی این فرایند منتشر شده است.
0
23 آذر 97
برنامه جدید لیفت، برای اشتراک خودروی شخصی با دیگرانتا کنون، ۱۵۰،۰۰۰ مالک در امریکا برای به اشترک‌گذاری خودروی شخصی در شرکت اشتراک سواری لیفت، موافقت کرده‌اند.
0
15 مهر 97
معرفی استارتاپ کرایه اسکوتر Bird و بررسی مسیر موفقیتاستارتاپ کرایه اسکوتر bird توسط یکی از مدیران سابق اوبر تاسیس شده و در مدت ۴ ماه توانسته سرمایه‌ی ۴۰۰ میلیون دلاری جذب کند.
0
10 تیر 97
اوبر و لیفت، تأثیر چشم‌گیری بر حمل و نقل می‌گذارندشرکت‌های تازه تأسیس اوبر و لیفت بیشتر از آنچه فکر می‌کنید بر حمل و نقل عمومی و درون شهری تأثیر خواهند گذاشت.
0
25 مرداد 96
سرمایه‌گذاری جگوار لندرور در حوزه خودروهای خودرانگروه جگوار لندرور در حال گسترش حیطه‌ی فعالیت خود در زمینه خودروهای خودران است. این خودروساز انگلیسی، به‌تازگی در شرکت لیفت سرمایه‌گذاری کرده است.
0
31 خرداد 96
سیاست گوگل برای توسعه سرویس‌ Carpool برای رقابت با اوبرگوگل در تلاش است تا سرویس همسفری (Carpool) خود را در قالب تمرکز بیشتر بر نرم‌افزار مسیریابی Waze توسعه دهد.
0
8 اسفند 95
کودکان امروز، رانندگان آینده نخواهند بود!کارشناسان خودرو و روبوتیک معتقدند، متولدین سال‌های اخیر و بعد از آن، به احتمال زیاد، هرگز رانندگی نمی‌کنند و نیازی هم به یادگیری فنون آن نخواهند ...
0
17 دی 95
مشاهده مطالب بیشتر

درخواست ناموفق بود

درخواست ناموفق بود

درخواست ناموفق بود