0
event-cover

14 FEB 2019

ایران تلکام

نمایشگاه ایران تلکام / Telecom هرساله در تهران برگزار می‌شود. این نمایشگاه شامل رونمایی از آخرین دستاوردهای شرکت‌های داخلی در زمینه مخابرات، موبایل، اینترنت و امکانات پیشرفته ارتباطی است اپراتور‌های اصلی ایران اعم از همراه اول و ایرانسل نقش پررنگی در آن دارند.

0
تصاویر رویداد
رویداد های آینده
در آمریکا CES رویداد
چهارشنبه ۲۴ تیرسه روز
سامسونگ فروم 2018
چهارشنبه ۲۴ تیرسه روز
در آمریکا CES رویداد
چهارشنبه ۲۴ تیرسه روز
اپل WWDC 2018 رویداد
چهارشنبه ۲۴ تیرسه روز
رویداد سیداستارز اصفهان ۲۰۱۸
چهارشنبه ۲۴ تیرسه روز

آخرین مطالب

گزارش زومیت از غرفه جی‌ال‌ایکس و نگاهی نزدیک به شاهین ۳ در نمایشگاه تلکام ۱۴۰۰بیست و دومین نمایشگاه بین‌المللی صنایع مخابرات و اطلاع‌رسانی ۱۴۰۰ برگزار شده است. در این ویدئو نگاهی به غرفه‌ی جی‌ال‌ایکس خواهیم داشت تا با آخرین ...
0
5 دی 00
گزارش زومیت از غرفه همراه اول در نمایشگاه تلکام ۱۴۰۰بیست و دومین نمایشگاه بین‌المللی صنایع مخابرات و اطلاع‌رسانی ۱۴۰۰ برگزار شده است و در آن شرکت‌های مطرح حضور به عمل آورده‌اند. در این ویدئو نگاهی به ...
0
5 دی 00
گزارش زومیت از غرفه ایرانسل در نمایشگاه تلکام ۱۴۰۰بیست و دومین نمایشگاه بین‌المللی صنایع مخابرات و اطلاع‌رسانی ۱۴۰۰ برگزار شده است و در آن شرکت‌های مطرح حضور به عمل آورده‌اند. در این ویدئو نگاهی به ...
0
5 دی 00
جک دورسی به‌زودی شبکه لایتنینگ بیت کوین را به توییتر یا بلواسکای متصل خواهد کرداواسط خرداد ۱۴۰۰، دورسی از تصمیم اسکوئر (Square) برای توسعه ولت سخت‌افزاری آزاد و متن‌باز برای بیت کوین خبر داد.
0
23 خرداد 00
ضریب نفوذ تلفن ثابت در کشور در سال ۱۳۹۸ کاهش یافته استآمارهای جدید سازمان تنظیم مقررات و ارتباطات رادیویی نشان می‌دهد در سال ۱۳۹۸، کشور با کاهش ضریب نفوذ تلفن ثابت روبه‌رو شده است.
0
3 تیر 99
تلکام‌ پلاس با حضور همراه اول و ایرانسل برگزار می‌شودبیستمین نمایشگاه بین‌المللی صنایع مخابراتی و اطلاع‌رسانی ایران تله کام ۲۰۱۹ (تلکام پلاس) از ۲۶ آذرماه با حضور همراه اول و ایرانسل برگزار می‌شود.
0
25 آذر 98
گزارش زومیت از سالن همراه اول در تلکام ۹۷همراه اول در تلکام ۹۷ با شعار «هوشمندی، همراه اول تو» در سالن های اختصاصی ۷، ۲۵A و فضای باز، با رویکرد ارائه خدمات نسل های ۳ ، ۴ و ۴.۵ تلفن همراه، ...
0
17 مهر 97
گزارش زومیت از سالن ایرانسل در تلکام ۹۷ایرانسل با حضور در بزرگترین رویداد سالانه حوزه فناوری اطلاعات و ارتباطات ایران از ۱۱ تا ۱۴ مهر‌ماه از آخرین دستآورد‌های این شرکت رونمایی کرد.
0
16 مهر 97
گزارش زومیت از واحد فناوری سالن همراه اول در تلکام ۹۷همراه اول امسال در نمایشگاه با رونمایی از کاربردهای مختلف ۵G در قالب دموهایی از دانشگاه شریف و تربیت مدرس توانست توانمندی‌های پلتفرم پیاده‌سازی شده ...
0
16 مهر 97
مصاحبه با نعیم جاوید، مدیرکل محصولات و خدمات همراه اول درباره بسته‌های جدید اینترنت و مکالمهدر نمایشگاه تلکام ۹۷ فرصتی پیش‌ آمد تا از سیاست جدید همراه اول در قیمت‌گذاری بسته‌های جدید اینترنت و مکالمه جویا شویم.
0
16 مهر 97
مصاحبه با شاهین آرپناهی، مدیرکل ارتباطات همراه اول درباره تلکام ۹۷ و اهداف همراه اولهمراه اول در نمایشگاه تلکام سال جاری، حضوری همه‌جانبه داشت؛ ازاین‌رو با آقای شاهین آرپناهی، مدیرکل ارتباطات همراه اول در ارتباط با اهداف این شرکت ...
0
16 مهر 97
مصاحبه با علیرضا قلمبر دزفولی، مدیرعامل ایرانسل درباره تلکام ۹۷، اهداف ایرانسل، اینترنت ثابت و فیبر نوریحضور پررنگ ایرانسل در نمایشگاه تلکام ۹۷ به چشم می‌آمد و با توجه به حضور مدیرعامل این شرکت، فرصت را غنیمت شمرده و در ارتباط با چند موضوع با ایشان به ...
0
16 مهر 97
مصاحبه با آذری جهرمی، وزیر ارتباطات درباره شبکه 5G، فیلترینگ، MVNO، باندلینگ و کاهش تعرفه دیتادر نمایشگاه تلکام ۹۷ به عنوان مهم‌ترین رویداد صنعت مخابرات، فرصتی پیش آمد تا بتوانیم با وزیر ارتباطات و فناوری اطلاعات در ارتباط با چالش‌های اخیر این ...
0
16 مهر 97
همکاری ایرانسل با ناشران کتاب‌های کودک و نوجوانایرانسل با هدف توسعه فرهنگ مطالعه در میان کودکان و نوجوانان، همکاری خود را با ناشران این گروه سنی آغاز کرد.
0
15 مهر 97
همراه اول پلتفرم کامل شبکه مبتنی بر رایانش ابری را برای ارائه سرویس‌های 5G پیاده سازی کردهمراه اول موفق به پیاده سازی پلتفرم کامل شبکه مبتنی بر رایانش ابری برای ارائه سرویس های 5G شده است.
0
15 مهر 97
استراتژی تولید داخلی سیمکارت همراه اول، منجر به ایجاد اشتغال‌ شده استهمراه اول با اتخاذ استراتژی تولید سیمکارت در داخل کشور، باعث ایجاد فرصت‌های شغلی متعددی شده است.
0
15 مهر 97
بازه جدید شماره سیمکارت‌های شاتل موبایل عرضه شدشاتل موبایل ساعاتی پیش از ارائه‌ی رنج جدید شماره سیم‌کارت‌های این اپراتور نسل جدید تلفن همراه کشور خبر داد.
0
14 مهر 97
دامپینگ تعرفه‌های دیتا کشنده‌ترین چالش بازار اپراتور‌های مجازی تلفن همراه استمدیرعامل شاتل موبایل، بزرگترین چالش بازار اپراتورهای مجازی تلفن همراه (MVNO) را دامپینگ در تعرفه‌های دیتا توسط اپراتورهای MNO عنوان کرد.
0
14 مهر 97
همراه اول از سیم‌ کارت VIP رونمایی کردکاربران اکنون می‌توانند با استفاده از سیم کارت VIP‌ تصویر مورد نظر خود را روی بدنه سیم‌کارت چاپ کنند.
0
13 مهر 97
همراه اول از سیمکارت و کارت‌ حافظه یکپارچه شده با نام Sim-SD رونمایی کردهمراه اول در نمایشگاه ایران تلکام ۲۰۱۸، محصولی جذاب برای کاربران گوشی‌های دو‌سیم‌کارت هیبریدی معرفی کرد.
0
13 مهر 97
مشاهده مطالب بیشتر