یوتیوب youtube

یوتیوب

یوتیوب بزرگ‌ترین پلتفرم توضیح محتوای ویدیویی و دومین وب‌سایت پربازدید جهان است. یوتیوب توسط سه کارمند سابق پی‌پل در فوریه سال ۲۰۰۵ ایجاد شد و در سال ۲۰۰۶ به قیمت ۱٫۶۵ میلیارد دلار به تصاحب گوگل در آمد.

اخبار یوتیوب و جدیدترین مقالات کاربردی و آموزشی درباره YouTube را در این صفحه ببینید و با بهترین ترفندهای یوتوب آشنا شوید تا از آن بهتر استفاده کنید.

5 دنبال کننده

آخرین مطالب

هکر یوتیوب
بدافزارهای‌ساخته شده با هوش مصنوعی به ویدیوهای یوتیوب نیز راه پیدا کرده‌اندیوتیوب جدیدترین قربانی استفاده‌ی مخرب از هوش مصنوعی است؛ بدافزارهای جدیدی که می‌توانند کاربران را فریب داده و اطلاعات شخصی آن‌ها را سرقت کنند.
2
11 روز پیش
یوتیوب
تبلیغات بنری یوتیوب روی ویدیوها به‌زودی حذف خواهد شدبه‌نظر می‌رسد یوتیوب تصمیم دارد به‌زودی تبلیغاتی که به‌طور ناگهانی و به‌صورت بنر روی ویدیوها نمایش داده می‌شوند را حذف کند.
8
17 روز پیش
آیکون لوگو یوتیوب / YouTube / یوتوب روی نمایشگر آیفون
تزریق هوش مصنوعی به یوتیوب: تغییر لباس و محیط ضبط ویدئو امکان‌پذیر می‌شودرئیس جدید یوتیوب می‌گوید این پلتفرم روی قابلیت جدیدی برپایه‌ی هوش مصنوعی کار می‌کند که تغییر لباس و محیط ضبط ویدئو را امکان‌پذیر خواهد کرد.
6
24 روز پیش
لوگوی یوتیوب درون تلویزیون با بکگراند قرمز
احتمال پخش رایگان کانال‌های تلویزیونی از یوتیوبیوتیوب به‌منظور اضافه‌کردن برنامه‌ها و فیلم‌ها و کل کانال‌های تلویزیونی به پلتفرم خود، در حال مذاکره با شرکت‌های مرتبط است.
4
24 دی 01
لوگوی یوتیوب در جلوی تصویری محو شده از اسکرین شات های سایت دانلودر یوتیوب
بهترین سایت های آنلاین برای دانلود ویدیو از یوتیوبابزارهای آنلاین متعددی وجود دارند که به کاربران در دانلود ویدئو از یوتیوب کمک می‌کنند؛ در این مقاله بهترین‌های آن‌ها را معرفی می‌کنیم.
7
19 دی 01
بات‌های تلگرامی دانلود فیلم از یوتیوب
بهترین ربات‌های تلگرام برای دانلود از یوتیوب: معرفی و آموزش استفادهاگرچه دانلود رسمی فیلم از یوتیوب فقط برای کاربران پرمیوم ممکن است، با استفاده از ربات‌های تلگرامی به‌راحتی می‌توان از یوتیوب فیلم دانلود کرد.
17
17 دی 01
آموزش دانلود از یوتیوب با گوشی های اندرویدی و آیفون، لینک مستقیم و تلگرامتقریباً هر ویدیویی در یوتیوب پیدا می‌شود؛ اما این پلتفرم اجازه دانلود ویدیوها را به کاربران بدون اشتراک نمی‌دهد؛ در مقاله‌‌ی پیش‌رو با به‌روز‌ترین ...
91
5 دی 01
یوتیوب مقابله با ارسال هرزنامه در نظرات این پلتفرم را افزایش می‌دهدیوتیوب در راستای تلاش‌های خود برای کاهش تعداد هرزنامه‌ها در بخش نظرات ویدیوهای این پلتفرم تصمیم گرفته است درصورت حذف این‌نوع نظرات به کاربر ...
0
24 آذر 01
ده‌هاهزار نفر از کاربران یوتیوب بازی فیفا ۲۳ را با مسابقه جام جهانی اشتباه گرفتندده‌هاهزار نفر از کاربران ویتنامی بازی فیفا ۲۳ را با مسابقه‌‌ای واقعی در جام جهانی ۲۰۲۲ اشتباه گرفتند و مشغول تماشای استریم آن در یوتیوب شدند.
0
7 آذر 01
ساخت کاور برای کانال یوتیوباگر برای یوتیوب تولید محتوا می‌کنید، ساخت کاور جذاب یکی مهم‌ترین جنبه‌های ویدیوهای شما است که نقش بسیار زیادی در جذب مخاطب دارد.
0
6 آذر 01
آموزش ساخت کانال یوتیوباگر به‌ تولید محتوا علاقه دارید، یوتیوب یکی از بهترین پلتفرم‌ها برای انتشار محتوای ویدویی است. ساخت یک کانال در یوتیوب بسیار آسان است و قصد داریم در ...
3
1 آذر 01
دانلود زیرنویس یوتیوباگر از یوتیوب استفاده می‌کنید، شاید به‌دلایل مختلف به دانلود زیرنویس‌های ویدئوهای این پلتفرم نیاز داشته باشید.
0
24 آبان 01
تعداد مشترکین یوتیوب پریمیوم و یوتیوب موزیک به ۸۰ میلیون نفر رسیدگوگل در بیانیه‌ای می‌گوید تعداد کاربران اشتراکی سرویس‌های یوتیوب موزیک و یوتیوب پریمیوم در حدود یک سال ۳۰ میلیون نفر افزایش یافته است.
0
19 آبان 01
گوگل در سه‌ماهه‌ اخیر بیش‌از ۱۰ هزار کانال یوتیوب مرتبط‌به چین را حذف کردگوگل می‌گوید در سه‌ماهه‌ی اخیر بیش از ۱۰ هزار کانال یوتیوب مرتبط به چین را که در کمپین‌های عملیاتیِ هماهنگ‌شده شرکت داشتند مسدود کرده است.
0
7 آبان 01
به‌روزرسانی جدید یوتیوب، ویدیوهای کوتاه و معمولی را در تب‌های جداگانه نمایش می‌دهدیوتیوب با متمایز کردن ویدیوهای کوتاه موسوم به Shorts با ویدیوهای معمولی به محتواسازان اجازه می‌دهد کانال‌های خود را راحت‌تر سازماندهی کنند و کاربران ...
0
6 آبان 01
یوتیوب با طراحی و ویژگی‌های جدید برای بهبود تجربه کاربر به‌روز می‌شودبزرگ‌ترین به‌روزرسانی، ویژگی pinch-to-zoom است که تماشای جزئیات بیشتر با بزرگنمایی روی ویدئو‌ها را برای کاربر فراهم می‌کند.
0
3 آبان 01
یوتیوب تماشای ویدئو با وضوح 4K را مشروط به داشتن اشتراک پریمیوم کرد [به‌روزرسانی: لغو شد]براساس اسکرین‌شات‌های فاش‌شده، یوتیوب در آزمایشی محدود تماشای ویدئو با وضوح 4K را مشروط به داشتن اشتراک YouTube Premium کرده است که ماهانه ۱۱٫۹۹ دلار ...
42
26 مهر 01
آموزش حذف تبلیغات یوتیوب در موبایل و کامپیوتراز اپلیکیشن‌های مستقل تا افزونه‌ی مرورگر و ترفندی به‌سادگی آب خوردن؛ حذف تبلیغ یوتیوب چگونه امکان‌پذیر است؟
75
24 مهر 01
یوتیوب درآمدهای تبلیغاتی را با سازندگان ویدئوهای کوتاه تقسیم خواهد کردیوتیوب قصد دارد امکان درآمدزایی را برای سازندگان ویدئوهای کوتاه این پلتفرم موسوم به Shorts فراهم کند. بدین‌ترتیب، سازندگان این نوع محتوا نیز ...
0
30 شهریور 01
پژوهشگران موزیلا: دکمه‌های Dislike و Not Interested یوتیوب تزيینی است!پژوهش آکادمیک موزیلا نشان داد دکمه‌های موجود در یوتیوب برای جلوگیری از نمایش محتوای ناهمخوان با علایق کاربر، عملکرد مناسبی ندارند و تنها حدود ۱۰ درصد ...
0
29 شهریور 01
مشاهده مطالب بیشتر

درخواست ناموفق بود

درخواست ناموفق بود

درخواست ناموفق بود

درخواست ناموفق بود

درخواست ناموفق بود

درخواست ناموفق بود

درخواست ناموفق بود

درخواست ناموفق بود

درخواست ناموفق بود

درخواست ناموفق بود

درخواست ناموفق بود

درخواست ناموفق بود

درخواست ناموفق بود

درخواست ناموفق بود

درخواست ناموفق بود

درخواست ناموفق بود

درخواست ناموفق بود

درخواست ناموفق بود

درخواست ناموفق بود

درخواست ناموفق بود