brand-cover

پی پال

1 دنبال کننده
0

آخرین مطالب

ظاهراً پی‌پال در شکایت ضدانحصار اتحادیه اروپا درباره سیستم پرداخت اپل نقش داشته استگزارشی‌های جدید نشان می‌دهد پی‌پال در شکایت‌های اتحادیه‌ی اروپا درمورد نقض قوانین ضدانحصار در سرویس کیف پول موبایلی اپل نقش داشته است.
0
15 اردیبهشت 01
پی‌ پال برنامه‌ی خود را برای ایجاد استیبل کوین تأیید کردتوسعه‌ی استیبل کوین پی پال (PayPal) اولین‌بار توسط توسعه‌دهنده‌ای به‌نام استیو موزر در کد منبع اپلیکیشن آیفون این پلتفرم پرداخت کشف شد. اکنون این ...
0
19 دی 00
احتمال خریداری پینترست توسط پی‌پال با قیمت نجومی ۴۵ میلیارد دلاربه‌تازگی گزارشی منتشر شده است که از احتمال خریداری شدن پینترست توسط پی‌پال با قیمت ۴۵ میلیارد دلار خبر می‌دهد.
0
29 مهر 00
پی پال امکان خرید با رمزارز را رسما ارائه کردپی پال رسما اعلام کرد به‌لطف قابلیت Checkout with Crypto، کاربران از این پس می‌توانند با رمزارز خرید کنند. متأسفانه پی پال فعلا از والت‌های دیجیتالی ...
0
10 فروردین 00
مسترکارت امسال خرید با رمزارز را برای فروشندگان امکان‌پذیر می‌سازدغول‌های پرداخت تصمیم دارند از تراکنش مستقیم با ارز دیجیتال روی شبکه حمایت ‌کنند. مسترکارت امسال امکان پرداخت‌ به‌صورت رمزارز را فراهم می‌کند.
0
23 بهمن 99
مدیریت ریسک در حوزه رمزارزها یا «هنر بر باد ندادن تمام پول‌هایتان»برای جذب و حفظ علاقه‌ی تریدرهای سازمانی، به ابزارهای مدیریت ریسک پیشرفته‌ای نیاز داریم که بتواند سود را برای سرمایه‌گذاران به‌حداکثر برساند.
0
15 بهمن 99
بازگشت بیت‌ کوین؛ رکورد قیمت این رمز ارز شکسته شدبا رسیدن قیمت بیت ‌کوین به ۱۹,۸۵۰ دلار در روز دوشنبه، رکورد پیشین ارزش این ارز دیجیتال در سال ۲۰۱۷ شکسته شد.
0
11 آذر 99
طرح گرافیکی بیت کوین / Bitcoin لوگو بیتکوین
پی پال و کش اپ ۱۰۰ درصد بیت کوین های جدید را خریداری کردندبر اساس گزارش پنترا کپیتال، دو شرکت پی پال و کش اپ بیش از ۱۰۰ درصد بیت کوین هایی که به‌تازگی استخراج شده‌اند خریداری کرده‌اند.
0
4 آذر 99
پی پال سرویس جذب سرمایه Generosity Network را معرفی کردجنروسیتی نتورک، سرویس جذب سرمایه‌ی پی پال، برای رقابت با گوفاندمی آغاز به ‌کار کرده است. سرویس جدید پی پال هم‌اکنون برای آمریکایی‌ها دردسترس قرار ...
0
3 آذر 99
پی پال امکان خرید، نگهداری و فروش رمزارز را برای ساکنین آمریکا فراهم کردپی پال رسما اعلام کرد کاربران ساکن در ایالات متحده از این پس می‌توانند فرایند خرید، نگه‌داری و فروش ارزهای رمزنگاری شده را انجام دهند. خرید‌و‌فروش ...
0
23 آبان 99
پی پال از رمزارز پشتیبانی خواهد کرد؛ جهش قیمت بیت کوین در راه است؟پی پال اعلام کرد که از اوایل سال ۲۰۲۱ از رمزارزهایی مانند بیت کوین در کیف پول خود پشتیبانی خواهد کرد.
0
30 مهر 99
داستان برند پی پال، آغازی برای امپراطوری ایلان ماسکپی پال استارتاپی بود که توانست از بحران مالی سال ۲۰۰۰ و دوران دات کام عبور کند و به پیشرفت چشمگیری دست یابد.
0
6 تیر 99
بیوگرافی پیتر ثیل، هم‌بنیان‌گذار پی پال و از سرمایه‌گذاران اثرگذار سیلیکون‌ولیپیتر ثیل از سرمایه‌گذاران سیلیکون‌ولی است که پس از راه‌اندازی موفق پی‌پال، در بسیاری از استارتاپ‌های مهم همچون فیسبوک نقشی حیاتی داشت.
0
22 اردیبهشت 99
پی پل، اتحادیه لیبرا را ترک کردپی‌پل، یکی از اعضای اتحادیه‌ی رمزارز اختصاصی فیسبوک اعلام کرده از ادامه پشتیبانی لیبرا صرف‌نظر کرده است. پی‌پل ۴ماه قبل در لیبرا سرمایه‌گذاری کرده ...
0
13 مهر 98
بیت کوین برای غول‌هایی همچون ویزا و پی پال هم خطرناک است؟برخی تحلیلگران اعتقاد دارند دنیای رمزارز، ‌به‌ویژه ارز مادر، یعنی بیت‌کوین، برای شرکت‌های تثبیت‌شده‌ای همچون پی‌پال و ویزا نیز ساختارشکن محسوب ...
0
25 اسفند 97
۲۹درصد از فریلنسرها تمایل دارند دستمزد خود را براساس رمزارزها دریافت کنندفریلنسرها به‌دلیل دریافت دستمزد خود از کارفرمایان برون‌مرزی و هزینه‌های هنگفت تراکنش‌های بانکی به مبادلات رمزارز تمایل دارند.
0
18 آذر 97
تعداد اکانت‌های پی‌ پال از ۲۵۰ میلیون حساب فراتر رفتشرکت تبادلات مالی پی‌پال با ۲۵۰ میلیون اکانت فعال، پس از ویزا رتبه‌ی دوم صنعت تبادلات مالی را از آن خود کرده است.
0
21 شهریور 97
چرا اضافه کردن محصولات همیشه بهترین راه رشد نیستگسترش و متنوع سازی محصولات همیشه استراتژی جذابی به نظر می‌رسد، ولی لزوماً کسب‌وکار را در مسیر رشد مثبت قرار نمی‌دهد.
0
9 شهریور 97
چگونه دو برادر ایرلندی با یک برنامه‌ی ۷ خطی میلیاردر شدنددو برادر ایرلندی با یک برنامه‌ی هفت خطی توانستند تحول قابل توجهی در تراکنش‌های مالی اینترنت به وجود آورند.
0
28 اردیبهشت 97
هفت شرکتی که آمازون می‌تواند مسیر تاریخی آن‌ها را متحول کندوال‌استریت به‌ دنبال راه‌های جدیدی برای کسب پول و مزیت از رشد بی‌وقفه آمازون است.
0
4 دی 96
مشاهده مطالب بیشتر

درخواست ناموفق بود

درخواست ناموفق بود

درخواست ناموفق بود