همه چیز درباره بازی همستر کامبت [بخش‌های جدید همستر اضافه شد + کارت‌های امروز ۳۰ تیر]

شنبه ۳۰ تیر ۱۴۰۳ - ۱۵:۳۹
مطالعه 14 دقیقه
بازی همستر کامبت
همستر کامبت (Hamster Kombat) ستاره‌ای نوظهور در دنیای بازی‌های کریپتویی تلگرامی است که کاربران می‌توانند با فعالیت در آن، سکه‌های مجازی به‌دست آورند.
تبلیغات

بازی کریپتویی همستر کامبت (Hamster Kombat) در تلگرام محبوبیت فراوانی به‌دست آورده است. این بازی به کاربران اجازه می‌دهد با جمع‌آوری سکه‌ی مجازی، افزایش سوددهی ساعتی و ارتقاء کارت‌های درون بازی به‌عنوان مدیر صرافی مجازی فعالیت کنند. با‌توجه‌به موفقیت و رشد چشم‌گیر برخی بازی‌های تلگرامی مرتبط با رمزارزها ازجمله نات کوین و تپ سواپ شاهد موجی از بازی‌های مشابه هستیم که هرکدام وعده‌ی ایردراپ‌های احتمالی به کاربران می‌دهند.

مهم: آینده‌ی بازی همستر کامبات واقعاً مشخص نیست و هیچ تضمینی برای تبدیل آن به پول واقعی وجود ندارد؛ بنابراین این معرفی را به‌منظور تأیید زومیت برای درآمدزایی قلمداد نکنید. ما فقط بازی همستر را معرفی و وعده‌های آن را بازگو می‌کنیم.

توجه‌ داشته باشید اگرچه نات کوین سرانجام با لیست‌شدن در صرافی‌ها امکان تبدیل سکه‌های مجازی به پول واقعی را فراهم کرد اما همچنان وایت‌پیپر ندارد و هیچ نقشه‌ی راه یا کاربردی برای آن تعریف نشده است؛ پروژه‌ای که زومیت و بسیاری از کارشناسان با استناد به شواهد متعدد اعلام کردند به‌احتمال زیاد هیچ‌گاه به پول واقعی تبدیل نخواهد شد.

نقشه‌ی راه بازی همستر کامبت برای ایردراپ شامل چند مرحله‌ می‌شود: مذاکره با صرافی‌ها، مذاکره با بازارسازان، همکاری‌های کلیدی و لیست وظایف. درحال‌حاضر میلیون‌ها کاربر درحال جمع‌آوری سکه در بازی مذکور هستند و در صورت لیست‌شدن توکن آن در صرافی‌ها، می‌توان سکه‌های داخل بازی را به پول واقعی تبدیل کرد. اخیرا توکن همستر در بازار پیش‌عرضه‌ی صرافی کوکوین به‌نمایش درآمده است که احتمالا از عرضه‌ی قریب‌الوقوع این ارزدیجیتال و امکان فروش و خرید همستر کامبت در آینده‌ای نزدیک خبر می‌دهد.

مقاله پیش‌رو با توضیحات مربوط سود ساعتی و تعداد سکه‌ها و همچنین قیمت احتمالی توکن به‌روزرسانی شد.

بازی همستر کامبت چیست؟

در دنیای پرهیاهوی بازی‌های کریپتویی، همستر کامبات در تاریخ ۲۵ مارس ۲۰۲۴ (۶ فروردین ۱۴۰۳) راه‌اندازی شد. این پروژه توجه زیادی را در جامعه‌ی ارز دیجیتال به‌ خود جلب کرد و پس‌ از ۱۱ روز از راه‌اندازی اولیه به رکورد قابل‌توجه یک میلیون کاربر رسید که تعداد آن‌ها هر روز بیشتر می‌شود. طبق ادعای سازندگان Hamster Kombat تاکنون بیش‌ از ۲۵۰ میلیون کاربر دارد.

همستر کامبت (Hamster Kombat) یک بازی تلگرامی است که کاربر در آن می‌تواند درابتدا با ضربه‌زدن روی نمایشگر گوشی و با گذشت زمان با افزایش پرافیت (profit per hour)، سکه‌های مجازی کسب کند؛ سکه‌هایی که احتمال دارد به ایردراپ و درنهایت به پول واقعی تبدیل شوند.

هرچند درحال‌حاضر همستر کامبت فقط یک بازی است، احتمال ایردراپ آن وجود دارد. این یعنی احتمال دارد افرادی که سکه‌های داخل بازی را جمع‌آوری می‌کنند، در طول TGE (رویداد ایجاد توکن) واجد شرایط ایردراپ شوند. به‌ بیان دیگر در صورت لیست‌شدن پروژه در صرافی‌ها، قیمت ارز همستر با هر نرخی که سازندگان آن مناسب بدانند، تعیین خواهد شد و در آن‌صورت امکان فروش سکه‌ها و تبدیل آن‌ها به پول واقعی فراهم خواهد شد. قیمت همستر کامبت تا زمانی‌ که این پروژه در صرافی‌ها لیست نشود، مشخص نخواهد بود.

طبق اعلام توسعه‌دهندگان Hamster Kombat، توکن این پروژه بر بستر بلاک چین TON ایجاد خواهد شد.

روش کسب درآمد بازی همستر

کاربران می‌توانند به دو روش در همستر کمبات سکه جمع کنند: ضربه‌زدن روی صفحه (Tap to Earn) و جمع‌آوری خودکار سکه با سیستم پرافیت ساعتی (profit per hour) که مستلزم خرید و ارتقاء کارت‌ها است.

این موضوع که تعداد سکه‌ها را افزایش دهیم یا میزان پرافیت ساعتی، به یکی از مهم‌ترین سؤالات کاربران تبدیل شده است. در ابتدای ورود به بازی ناچار هستید با ضربه‌زدن سکه جمع کنید تا بتوانید برای خرید و ارتقاء کارت‌های داخل بازی همستر کامبت، سکه‌ها را خرج کنید. هرچقدر که به مراحل (level) بالاتری بروید، حتی با این که انرژی و تعداد سکه دریافتی برای هر ضربه افزایش پیدا می‌کند، تاثیر ضربه زدن روی صفحه کمتر می‌شود و درنهایت پرافیت تعیین‌کننده خواهد شد.

خرید کارت‌ها به افزایش پرافیت ساعتی شما کمک می‌کند؛ یعنی پس از مدت کوتاهی دیگر لازم نیست روی صفحه ضربه بزنید زیرا به میزان پرافیت ساعتی‌تان، بازی به‌طور خودکار و بسیار بیشتر از زمانی‌که روی صفحه می‌زدید، برایتان سکه جمع‌آوری خواهد کرد.

هنوز دقیقاً مشخص نیست معیار نهایی همستر کامبت برای ایردراپ توکن‌های پروژه چه‌چیزی خواهد بود. برخی باور دارند ترکیبی از پرافیت و تعداد سکه‌ها بهترین گزینه است؛ اما این مورد به‌طور رسمی قابل تأیید نیست.

دریافت سکه های بیشتر در همستر

با دعوت از دوستان، جوین شدن در کانال تلگرام، یوتیوب و ایکسِ همستر کامبت و دریافت پاداش روزانه می‌توان سکه‌های بیشتری جمع کرد؛ اما به کمک پاداش‌هایی که همستر به‌صورت دیلی کمبو و کد مورس درنظر گرفته است، امکان جمع‌آوری ۶ میلیون سکه در روز وجود دارد.

همه‌ی تلاش‌ها به‌منظور دریافت سکه های بیشتر در همستر برای این است که بتوانیم در بخش Mine کارت‌های بیشتر با پرافیت بالاتری خرید کنیم یا کارت‌های خریداری‌شده را به سطوح بالاتر آپدیت کنیم. به‌ازای کم‌شدن تعداد سکه‌ای که زیر هر کارت نوشته شده است، به مقدار درآمد ساعتی یا پرافیت اضافه می‌شود و سرعت جمع‌آوری سکه به‌صورت خودکار افزایش می‌یابد. پس از گذشت چند ساعت، درآمد حاصل از پرافیت می‌تواند مقدار سکه‌ی خرج‌شده برای خرید و ارتقاء کارت‌ها را جبران کند. فراموش نکنید برای دریافت پرافیت باید هر سه ساعت یک بار به بازی سر بزنید تا درآمد کسب‌شده را به سکه تبدیل کنید.

ناگفته نماند که برای دریافت ۵ میلیون سکه در هر روز، باید کارت‌هایی خریداری شود که بعضی‌هایشان قفل هستند و برای بازشدن لازم به خرید یا ارتقای کارت‌های پیش‌نیاز دارند. با روش‌های گفته‌شده می‌توانید هزینه‌ی خرید کارت‌ها را تامین کنید.

برای این که بتوانید ۶ میلیون سکه رایگان همستر را به صورت روزانه کسب کنید، هر روز کد مورس و کارت‌های کمبوی همستر کامبت را در مقاله به روزرسانی می‌کنیم.

کد مورس همستر کامبت

هر روز می‌توان با زدن کد مورس همستر کمبت در بازی، یک میلیون سکه‌ دریافت کرد. روش وارد کردن این کد به‌شکل زیر است:

 • در صفحه‌ی اصلی بازی، روی بخش Daily Cipher ضربه بزنید. با این کار، پس‌زمینه‌ی آیکون همستر قرمز و کادر Daily Cipher در زیر نشانگر درآمدتان ظاهر می‌شود.
کد مورس همستر کامبت
 • کدهای مورس فقط با دو کاراکتر خط تیره و نقطه وارد می‌شوند. برای وارد کردن کد مورس خط‌تیره (-) لمس طولانی و برای نقطه (.) ضربه‌ی معمولی روی نمایشگر بزنید.

کد مورس همستر امروز ۲۹ تیر

کد مورس کنونی در همستر کامبت، کلمه BEACON است. برای وارد کردن کد مورس این کلمه از روش زیر استفاده کنید:

 • خط نقطه نقطه نقطه (حرف B)
 • نقطه (حرف E)
 • نقطه خط (حرف A)
 • خط نقطه خط نقطه (حرف C)
 • خط خط خط (حرف O)
 • خط نقطه (حرف N)

پس‌از واردکردن صحیحِ کد مورسِ هر حرف، آن حرف نمایش داده می‌شود تا از درستی ورود کد مطمئن شوید. شاید برای به‌دست آوردن ریتم (Cadence) صحیح به چند بار تلاش نیاز داشته باشید، اما درآخر قادر خواهید بود روزانه یک میلیون سکه‌ی اضافه در بازی همستر کامبت دریافت کنید.

کارت های روزانه همستر (Daily Combo)

در ربات همستر کامبت و در تب Mine بخشی به اسم Daily Combo وجود دارد که هر ۲۴ ساعت به‌روز می‌شود. همستر هر روز سه کارت تصادفی تعیین می‌کند که کاربران با یافتن و سپس خریداری یا آپدیت کردن آن‌ها از چهار بخش Markets ،PR&Team ،Legal و Specials می‌توانند ۵ میلیون سکه پاداش بگیرند.

یافتن کارت‌ها دیلی کمبو میان صدها گزینه، کاری زمان‌بر است و علاوه‌بر این تا یافتن کارت‌های صحیح ممکن است سکه‌های زیادی از دست بدهید. با کارت‌های دیلی کمبویی که برایتان قرار می‌دهیم، بدون صرف زمان و سکه‌ی اضافه، می‌توانید ۵ میلیون سکه همستر کمبت رایگان بگیرید.

کارت‌ های همستر امروز ۳۰ تیر

برای دریافت ۵ میلیون سکه‌ی رایگان ازطریق بخش کمبو همستر کامبت در ۳۰ تیر، کارت‌های زیر را در بازی پیدا و خریداری کنید.

کارت کمبوی همستر ۳۰ تیر
زومیت

آموزش بازی همستر (Hamster Kombat)

برای شروع بازی Hamster Kombat و جمع‌آوری سکه‌های مجازی، ابتدا باید ربات تلگرامی پروژه را اجرا کنید. برای انجام این کار، به حساب کاربری تلگرام و همچنین لینک ربات نیاز دارید.

پس از ورود به ربات Hamster Kombat در تلگرام، متن خوش‌آمدگویی با گزینه‌ی شروع بازی نمایش داده می‌شود. روی Start ضربه بزنید تا به صفحه‌ی بازی انتقال داده شوید. در منوی پایین این بازی بخش‌های Exchange ،Mine ،Friends ،Earn و Airdrop را می‌بینیم که هرکدام را توضیح خواهیم داد.

بخش Exchange

در بخش Exchange بازی Hamster Kombat که صفحه‌ی اصلی محسوب می‌شود، سکه‌ای بزرگ با نماد بازی یعنی همستر دیده می‌شود که با ضربه‌زدن روی آن می‌توانید سکه‌های مجازی جمع‌آوری کنید. در این صفحه اطلاعاتی مثل تعداد سکه‌های کسب‌شده و موارد دیگر نیز نمایش داده می‌شوند.

صفحه اصلی بازی Hamster Kombat
صفحه‌ی اصلی بازی Hamster Kombat
صفحه Booster های بازی Hamster Kombat
صفحه‌ی Boost بازی Hamster Kombat

با ضربه‌زدن روی Boost وارد بخش ارتقادهنده‌های بازی می‌شوید. در بالای صفحه‌ی Boost و زیر عنوان Free daily boosters گزینه‌ی Full energy را داریم که با ضربه‌زدن روی آن می‌توانید تا سقف مشخصی که با علامت رعدوبرق نشان داده‌ شده است، بی‌وقفه برای دریافت سکه ضربه بزنید. در بخش Boosters دو گزینه‌ی Multitap و Energy limit را داریم که به‌ترتیب برای افزایش تعداد سکه‌های دریافتی در ازای هر ضربه و افزایش ظرفیت انرژی به‌کار می‌روند.

بخش Mine

در قسمت Mine بازی می‌توانید با پرداخت مقداری از سکه‌های جمع‌آوری‌شده، کارت‌های استخراج خریداری کنید. با خرید هرکدام از این کارت‌ها به‌طور روزانه یا ساعتی و کاملاً خودکار سکه به‌دست خواهید آورد. به‌عنوان مثال در تصویر زیر با خرید کارت BTC Pair و پرداخت ۲۵۰ سکه، سیستم بازی هر ساعت به‌طور خودکار ۴۰ سکه به حسابتان اضافه خواهد کرد.

بخش Mine بازی Hamster Kombat
صفحه‌ی اصلی Mine در بازی Hamster Kombat
بخش Mine بازی Hamster Kombat
خرید کارت استخراج خودکار سکه در Hamster Kombat

بخش Friends ،Earn و Airdrop

با اشتراک‌گذاری لینک دعوت اختصاصی خود در بازی Hamster Kombat می‌توانید پاداش دریافت کنید که به‌صورت سکه به حساب شما اضافه خواهد شد. با هر دعوت موفق ۵٬۰۰۰ سکه‌ دریافت خواهید کرد و اگر کاربر مورد نظر حساب تلگرام پریمیوم داشته باشد، این پاداش به ۲۵٬۰۰۰ سکه افزایش خواهد یافت.

صفحه Friends بازی Hamster Kombat
صفحه Earn بازی Hamster Kombat
صفحه Airdrop بازی Hamster Kombat

در بخش Earn با انجام کارهای ساده‌ای مثل عضویت در کانال یوتیوب بازی، عضویت در کانال تلگرام، صفحه‌ی ایکس (توییتر سابق) و موارد دیگر می‌توانید سکه‌های اضافه به‌عنوان پاداش دریافت کنید.

درنهایت بخش Airdrop را داریم که در آن مراحل رسیدن به ایردراپ واقعی بازی Hamster Kombat و وضعیت تکمیل آن‌ها را مشاهده می‌کنید. درحال‌حاضر بخش مذاکره با صرافی‌ها، مذاکره با بازارسازان و همکاری‌های کلیدی انجام شده‌اند و فقط مرحله‌ی لیست وظایف برای دریافت ایردراپ باقی مانده است.

اتصال همستر کامبت به کیف پول تون کیپر

همستر کامبت اکنون امکان اتصال به کیف پول‌های سازگار با TON را فراهم کرده است که پیشنهاد می‌شود از کیف پول تون کیپر (Tonkeeper) استفاده کنید. برای استفاده از این کیف پول نیازی به نصب اپلیکیشن ندارید و مراحل از طریق ربات Wallet تلگرام نیز قابل انجام است. اما درصورت تمایل می‌توانید تون کیپر را روی گوشی خود نصب کنید.

برای اتصال همستر کامبت به کیف پول تون کیپر به‌ مقاله‌ی «چطور ربات همستر را به تون‌کیپر متصل کنیم» سر بزنید.

بخش‌های جدید Skin و Knock در همستر کامبت

همستر اخیراً در بالای صفحه‌ی اصلی بخشی برای خرید اسکین‌ اضافه کرده است که با ضربه‌زدن روی آن می‌توانید اسکین موردنظرتان را با پرداخت سکه‌های درون بازی خریداری کنید. هنوز مشخص نیست خرید اسکین‌ها چه تأثیری بر روند ایردراپ نهایی خواهد داشت. نکته‌ی دیگر اینکه قیمت اسکین‌ها از ۲٫۵ میلیون سکه شروع می‌شود و درحال حاضر گران‌ترین آن‌ها ۲۰۰ میلیون سکه‌ برایتان آب می‌خورد.

صفحه اصلی بازی همستر نسخه مرداد
اسکین های همستر کامبت
صفحه خرید اسکین همستر کامبت

در صفحه‌ی اصلی همستر کامبت و در سمت‌راست بخش اسکین، آیکون کلید کوچکی اضافه شده است که به‌طور پیش‌فرض عدد صفر را نشان می‌دهد و با نام Knock شناخته می‌شود. در صفحه‌ی اصلی همچنین باکسی به‌نام Mini game اضافه شده است که در آن باید با حرکت‌دادن کندل‌های سبز و قرمز، کلید را از سمت‌چپ تصویر به سمت‌راست هدایت کنید و با آزاد کردن هر کلید، تعداد ‌Knock شما اضافه خواهد شد.

بخش مینی گیم همستر کامبت
بخش مینی گیم همستر کامبت

دقت کنید برای کامل‌کردن مینی گیم همستر کامبت فقط ۳۰ ثانیه زمان دارید و اگر در این‌ مدت موفق به حل معما نشوید، برای اجرای مجدد بازی باید چند دقیقه تا چند ساعت صبر کنید.

روش حل مینی گیم همستر ۳۰ تیر

برای حل مینی گیم ۳۰ تیر همستر کامبت مطابق ویدیوی زیر عمل کنید.

قیمت احتمالی همستر کامبت

همستر کامبت چندی پیش در پیش‌بازار صرافی Gate.io لیست شده است؛ جایی‌که افراد می‌توانند معاملات توکن مذکور را قبل‌از عرضه‌ی رسمی و در محیطی شبیه‌سازی‌شده با پول واقعی تجربه کنند. قیمت هر واحد همستر کمبت که با نماد HMSTR شناخته می‌شود در صرافی Gate حتی به ۰٫۴۳ دلار هم رسید و البته از آنجا که بازار پیش‌ازعرضه نوسانات شدیدی دارد، نمی‌توان از کاهش یا افزایش قیمت مطمئن بود.

توکن همستر در صرافی Gate io

توکن همستر در ۱۷ ژوئن (۲۸ خرداد) در بازار پیش‌ازعرضه صرافی کوکوین نیز لیست شد و آخرین قیمت معامله‌شده‌ی HMSTR در کوکوین به ۰٫۰۰۰۰۱ دلار رسید.

قیمت دقیق و نهایی توکن HMSTR هنوز مشخص نیست و پس‌از لیست‌شدن رسمی پروژه در صرافی‌ها تعیین خواهد شد.

تاریخ احتمالی لیست شدن همستر

سؤال بسیاری از کاربران این است که همستر کمبات کی لیست می‌شود؟ طبق برخی شایعات، توکن Hamster Kombat احتمالاً در ماه جولای (تیر و مرداد ۱۴۰۳) وارد صرافی‌های متمرکز رمزارز خواهد شد و در صورتی که چنین اتفاقی رخ دهد، می‌توانید سکه‌های جمع‌آوری‌شده در بازی را به پول واقعی یا سایر رمزارزهای معتبر مثل بیت کوین، اتریوم و تتر تبدیل کنید.

موش همستر بازی همستر کامبت که کلاه فضانوردی به سر دارد با موشکی در پس زمینه

درصورت لیست‌شدن همستر کامبت در صرافی‌ها می‌توانید توکن‌های خود را در کیف پول سخت افزاری یا کیف پول نرم‌افزاری نگه‌داری کنید تا شاید در آینده ارزش آن‌ها بیشتر شود. اگر نمی‌دانید باید از کدام کیف پول استفاده کنید، سری به مقاله‌ی بهترین کیف پول ارز دیجیتال بزنید.

سوالات متداول زومیت

 • همستر کمبت چه زمانی عرضه می‌شود؟

  تاریخ رسمی‌ای برای عرضه‌ی توکن همستر کمبت وجود ندارد اما طبق برخی شایعات این پروژه احتمالاً در ماه جولای (تیر و مرداد ۱۴۰۳) در صرافی‌های متمرکز لیست خواهد شد.

 • قیمت همستر کامبت چقدر است؟

  قیمت همستر کامبت تا زمانی‌ که این پروژه در صرافی‌ها لیست نشود به‌هیچ‌وجه قابل پیش‌بینی نیست و توسعه‌دهندگان بازی نیز فقط می‌توانند قیمت اولیه‌ی آن را تعیین کنند و پس‌ از عرضه، میزان خرید و فروش‌ها و شرایط بازار، مهم‌ترین عامل تعیین‌کننده‌ی قیمت Hamster Kombat خواهد بود.

 • آیا می‌توان همستر کامبت را خرید و فروش کرد؟

  فقط در صورتی می‌توان همستر کامبت را خرید و فروش کرد که به‌صورت رسمی در صرافی‌هایی مثل بایننس، کوکوین و غیره لیست شود و سکه‌های داخل این بازی فعلاً هیچ ارزشی ندارد؛ زیرا هنوز در صرافی‌ها عرضه نشده است.

 • آیا بازی همستر کامبت رایگان است؟

  بازی همستر کامبت کاملاً رایگان است و حتی برای خرید برخی اقلام ارتقادهنده‌ی درون بازی نیازی به پرداخت پول واقعی ندارید و این کار با پرداخت سکه‌های مجازی درون بازی انجام می‌شود.

 • آیا می‌توانم با همستر کامبت درآمد کسب کنم؟

  درحال‌حاضر امکان کسب سکه‌های مجازی در بازی همستر کامبت وجود دارد اما تا زمانی‌ که این پروژه در صرافی‌ها لیست نشود، نمی‌توان سکه‌های مجازی داخلی آن را به پول واقعی تبدیل کرد.

 • آیا همستر کامبت ایمن است؟

  از آنجا که همستر کامبت بر بستر تلگرام راه‌اندازی شده‌ است و به‌عنوان ربات تلگرامی تأیید‌شده فعالیت دارد و همچنین هیچ اطلاعات خاصی از کاربر دریافت نمی‌کند، می‌توان آن را امن در نظر گرفت.

 • در بازی همستر کامبت تعداد سکه مهم‌تر است یا پرافیت؟

  بسیاری از افراد تصور می‌کنند در همستر کامبت هرچه سکه‌های بیشتری کسب کنند، پس‌ از ایردراپ تعداد بیشتری توکن دریافت خواهند کرد، اما براساس پست صفحه‌ی رسمی پروژه در ایکس، معیار اصلی برای ارائه‌ی توکن‌ها، سود ساعتی یا همان پرافیت خواهد بود.

  البته روش دقیق و سایر معیارهای همستر کامبت برای توزیع توکن‌ها هنوز مشخص نیست و برای پاسخ دقیق به این سؤال باید منتظر انتشار خبرهای رسمی ازطرف سازندگان پروژه باشیم

تبلیغات
داغ‌ترین مطالب روز
تبلیغات
تبلیغات

نظرات