brand-cover

گیت‌هاب

گیت هاب / GitHub بزرگ‌ترین سرویس میزبانی از کد در جهان است. مایکروسافت در سال ۲۰۱۸ این سرویس را به‌مبلغ ۷/۵ میلیارد دلار خرید. مشهورترین رقیب گیت‌هاب، گیت لب / GitLab است.

1 دنبال کننده
0

آخرین مطالب

گیت‌هاب زیرنظر مایکروسافت؛ ۹۰ میلیون کاربر فعال و دستیابی به درآمد یک‌میلیارددلاریمایکروسافت تاکنون خریدهای تجاری زیادی انجام داده است که بسیاری از آن‌ها به سوددهی درخورتوجهی دست یافته‌اند. یکی از این خریدها گیت‌هاب بود که حالا به ...
0
5 آبان 01
گیت هاب با ابزار Copilot فرایند کدنویسی را ساده‌تر و سریع‌تر می‌کندCopilot سرویسی برپایه‌ی هوش مصنوعی است که ادامه‌ی کدِ نوشته‌شده توسط توسعه‌دهندگان را پیش‌بینی می‌کند تا فرایند کدنویسی ساده‌تر و سریع‌تر شود.
0
1 تیر 01
گیت هاب اکنون گردش کار توسعه‌دهندگان را برای کشف نشت‌های مخفی اسکن می‌کندابزار جدید گیت‌هاب با هدف محافظت از توسعه‌دهندگان دربرابر قرار‌گرفتن درمعرض نشت‌های API و توکن ارائه شد.
0
16 فروردین 01
رفع محدودیت‌ گیت ‌هاب برای توسعه‌دهندگان ایرانی در آینده‌ی نزدیکگفته می‌شود گیت ‌هاب با کسب مجوز از ایالت متحده، محدودیت‌های اعمال‌شده برای کاربران ایرانی را رفع خواهد کرد.
0
17 دی 99
کوکی‌های غیرضروری از گیت‌هاب حذف می‌شوندمایکروسافت اعلام کرد بنرهای کوکی غیرضروری را از گیت‌هاب حذف می‌کند و تنها آن‌هایی را به‌کار می‌گیرد که برای خدمت‌رسانی این پلتفرم ضروری هستند.
0
29 آذر 99
گیت هاب از بازگشت ابزار YouTube-dl به پلتفرم خود خبر دادبه‌ دنبال نقض قانون کپی‌رایت، گیت هاب ابزار YouTube-dl را از دسترس خارج کرده بود؛ بااین‌حال ابزار مورد بحث پس از بررسی‌های بیشتر به گیت هاب بازگشت.
0
3 آذر 99
کد منبع گیت هاب در داخل گیت هاب فاش شد؛ ادعایی حقیقی یا ‌دور از واقعیت؟رسانه‌ها در خبری از افشای کد منبع گیت هاب در داخل وب‌سایت خود این پلتفرم خبر دادند. موضوع چیست؟ آیا کد منبع گیت هاب واقعا فاش شده است؟
0
18 آبان 99
گیت‌هاب ابزار دانلود از یوتیوب را حذف کردابزار دانلود ویدئو از سایت یوتیوب دیگر در سایت گیت‌هاب دیده نمی‌شود و این ابزار محبوب از این سرویس حذف شده است.
0
5 آبان 99
گیت هاب ماه آینده نام مخازن اصلی را از master به main تغییر می‌دهدگیت‌هاب در بیانیه‌ای اعلام کرد به‌منظور حمایت از جامعه‌ی سیاه‌پوستان، از ماه آینده‌ی میلادی نام پیش‌فرض مخازن اصلی پلتفرم خود را از master به main ...
0
30 شهریور 99
مایکروسافت مخزن جدیدی در گیت هاب برای مشکلات توسعه‌دهندگان ویندوز ایجاد کردمخزن جدیدی که مایکروسافت در گیت‌هاب راه‌اندازی کرده، به توسعه‌دهندگان امکان می‌دهد مشکلاتی را به‌بحث بگذارند که حین ساخت اپلیکیشن در ویندوز با آن‌ها ...
0
11 مرداد 99
گیت‌هاب نقشه راه خود را به‌صورت عمومی در اختیار کاربران گذاشتگیت هاب در رویکردی جدید، نقشه‌ی راه خود را به‌صورت عمومی منتشر کرد تا کاربران از زمان عرضه‌ی قابلیت‌های جدید اطلاع داشته باشند.
0
8 مرداد 99
گیت هاب با حذف عبارت Master از پلتفرم،‌ با مفاهیم نژادپرستانه مقابله می‌کندگیت‌هاب تصمیم دارد تا عبارت master را در اصطلاحات برنامه‌نویسی با عبارتی دیگر جایگزین کند تا هرگونه سوءتفاهم و سوءبرداشت مرتبط با سلطه‌گری حذف شود.
0
26 خرداد 99
اپل پروژه متن باز Password Manager Resources خود را برای توسعه‌دهندگان منتشر کرداپل پرو‌ژه‌ی متن‌باز خود را با نام Password Manager Resources برای توسعه‌دهندگان در گیت‌هاب قرار داد.
0
18 خرداد 99
گیت هاب برای تیم‌ها رایگان شدگیت‌هاب که به شبکه‌ی اجتماعی برنامه‌نویسان و توسعه‌دهندگان مشهور است، به‌تازگی تمام قابلیت های اساسی خود را برای توسعه‌دهندگان، رایگان کرده است.
0
1 اردیبهشت 99
گیت هاب نسخه بتا اپلیکیشن اندروید خود را منتشر کردگیت‌هاب بالاخره نسخه‌ی بتای اپلیکیشن خود را برای دستگاه‌های اندرویدی منتشر کرد.
0
30 دی 98
بی‌ ام‌ و الگوریتم هوش مصنوعی تولید خود را در گیت هاب به اشتراک گذاشتبی‌ام‌و الگوریتم‌ هوش مصنوعی خود را که در فرایند تولید و مونتاژ خودروها در سرتاسر جهان استفاده می‌کند، برای استفاده‌ی عموم در گیت هاب به‌اشتراک ...
0
24 آذر 98
پروژه‌ی گیت هاب و مایکروسافت برای حفاظت از کدهای متن‌باز در قطب شمالگیت‌هاب با همکاری مایکروسافت، پروژه‌ای عظیم را اجرا می‌کند تا از مخزن کدهای متن‌باز در غاری در قطب شمال محافظت شود.
0
27 آبان 98
اپلیکیشن موبایل گیت هاب در فاز بتا منتشر شدگیت‌هاب اپلیکیشن موبایلی خود را در فاز بتا برای آیفون و آیپد منتشر و قابلیت‌های اعلان هوشمند و جست‌وجوی سریع کدها را نیز معرفی کرد.
0
23 آبان 98
پایتون؛ دومین زبان پرطرفدار برنامه‌نویسی در گیت‌هابآنچه از گزارش اخیر مایکروسافت برمی‌آید، آن است که برنامه‌نویسان عاشق زبان پایتون هستند.
0
20 آبان 98
گیت هاب اکنون از ۴۰ میلیون توسعه‌دهنده میزبانی می‌کندگیت‌هاب در گزارش سالانه‌ی خود از افزایش تعداد کاربرانش به ۴۰ میلیون نفر و رشد محبوبیت پایتون، یادگیری ماشین و هوش مصنوعی خبر داده است.
0
18 آبان 98
مشاهده مطالب بیشتر