مایکروسافت مخزن جدیدی در گیت هاب برای مشکلات توسعه‌دهندگان ویندوز ایجاد کرد

مایکروسافت مخزن جدیدی در گیت هاب برای مشکلات توسعه‌دهندگان ویندوز ایجاد کرد

مخزن جدیدی که مایکروسافت در گیت‌هاب راه‌اندازی کرده، به توسعه‌دهندگان امکان می‌دهد مشکلاتی را به‌بحث بگذارند که حین ساخت اپلیکیشن در ویندوز با آن‌ها مواجه می‌شوند.

مایکروسافت به‌تازگی مخزن جدیدی در گیت‌هاب با نام Windows Developer (WinDev) Issues راه‌اندازی کرده است. برنامه‌ی مایکروسافت این است که بتواند ازطریق این مخزن مشکلاتی را جمع‌آوری و فهرست کند که توسعه‌دهندگان ویندوز با آن مواجه هستند. برخلاف آنچه کاربران فکر می‌کردند، Windows Developer (WinDev) Issues صرفا ‌به آن دسته از توسعه‌دهندگانی مختص نیست که اپلیکیشن برای ویندوز می‌نویسند؛ بلکه تک‌تک توسعه‌دهندگانی را شامل می‌شود که در پلتفرم ویندوز مشغول کدنویسی هستند.

در‌حال‌حاضر، مایکروسافت در مخزن جدید گیت‌هاب مشکلات مربوط ‌به عملکرد پلتفرم را می‌پذیرد که توسعه‌دهندگان با آن مواجه شده‌اند. مشکلات یادشده می‌توانند موارد مختلفی را شامل شوند. برای مثال، تعدادی از توسعه‌دهندگان گفته‌اند ابزارهایی نظیر کامپایلرها و لینکرها و موارد مشابه با سرعت کمتر از حد انتظار روی ویندوز اجرا می‌شوند. به‌علاوه، گاهی اوقات پلتفرم‌های ران‌تایم نظیر دات‌نت، پایتون و موارد دیگر روی سیستم‌عامل ویندوز کُندتر از دیگر سیستم‌‌عامل‌ها اجرا می‌شوند. حتی ممکن است اپلیکیشن‌هایی که توسعه‌دهندگان می‌سازند، درزمینه‌ی شبکه‌سازی و... دچار مشکل شوند. تمامی این‌ها به‌همراه مثال‌های مشابه مواردی هستند که می‌توان در مخزن جدید گیت‌هاب گزارش کرد.

ریچ ترنر، مدیربرنامه‌ی ارشد تیم توسعه‌ی ویندوز،‌ در بیانیه‌ی جدید مایکروسافت می‌گوید:

این مخزن را ساختیم تا توسعه‌دهندگانی که از ویندوز ۱۰ استفاده می‌کنند، بتوانند مشکلاتشان را ثبت و درباره‌ی آن‌ها مستقیما با تیم مهندسی ویندوز بحث کنند. این توسعه‌دهندگان در‌حال‌حاضر مخزن اختصاصی ندارند و Windows Developer (WinDev) Issues می‌تواند به کار آن‌ها بیاید. اگر مشکلتان به استفاده از خود ویندوز یا اجرای کد در این سیستم‌عامل مربوط می‌شود، می‌توانید به مخزن جدید مراجعه کنید.

با مراجعه به این لینک می‌توانید مخزن جدید گیت‌هاب را مشاهده کنید.

منبع mspoweruser

از سراسر وب

  دیدگاه
کاراکتر باقی مانده

بیشتر بخوانید