brand-cover

فیت بیت

0 دنبال کننده
0

آخرین مطالب

کاربران فیت‌بیت تا سال ۲۰۲۵ مجبور خواهند شد از حساب‌های گوگل استفاده کنندبه‌دنبال فروش فیت‌‌بیت به گوگل، کاربران این برند تا سال ۲۰۲۵ برای استفاده از خدمات فیت‌بیت به حساب کاربری گوگل نیاز خواهند داشت.
0
4 مهر 01
پوشیدنی‌های مختلف ازجمله اپل واچ در ردیابی کالری ضعیف هستندطبق گزارش، پوشیدنی‌هایی مانند اپل واچ ردیابی کالری ضعیفی دارند؛ اما در بخش شمارش گام‌ها و ردیابی ضربان قلب بسیار پایدار و مطمئن هستند.
0
25 اردیبهشت 01
محققان از مشکل حسگرهای نوری با پوست‌های تیره و افراد دچار اضافه‌وزن پرده برداشتندمحققان با بررسی چند گجت پوشیدنی متوجه شدند حسگرهای نوری نمی‌توانند در دست افرادی با رنگ پوست تیره یا اضافه‌وزن به‌خوبی کار کنند.
0
2 بهمن 00
خرید اشتراک اجباری؛ آینده سرویس‌های هوشمند تناسب اندامسیاست‌های فعلی سرویس‌های هوشمند ارائه‌دهنده خدمات تناسب اندام نشان می‌دهد که خرید اشتراک برای همه آن‌ها اجباری خواهد شد؛ اما نباید این‌طور باشد.
0
9 آبان 00
ساعت‌های هوشمند فیت بیت صدای خروپف را تشخیص می‌دهندفیت بیت چندی پیش اعلام کرده بود که در تلاش است تا ساعت‌های هوشمند خود را به قابلیت تشخیص شدت خروپف و صداهای بلند مجهز کند و حالا این امر محقق شده ...
0
27 شهریور 00
کمک Mi Band 6 به شیائومی برای پیشی‌گرفتن از اپل در بازار گجت‌های پوشیدنیآمار منتشرشده نشان می‌دهد که می بند ۶ به شیائومی برای پیشی‌گرفتن از رقبایش در بازار مچ‌بندهای هوشمند کمک زیادی کرده است.
0
15 شهریور 00
مچ‌بند Fitbit Luxe با صفحه‌نمایش OLED و بدنه ضدزنگ راهی بازار می‌شودتصاویر فاش‌شده از مچ‌بند ورزشی Fitbit Luxe نشان می‌دهند که این محصول صفحه‌نمایش OLED رنگی دارد و حسگرهای مختلفی برایش در نظر گرفته شده است.
0
28 فروردین 00
پوشیدنی‌های فیت بیت شاید به‌زودی سنجش فشار خون را ممکن کنندفیت بیت مطالعه‌ای را آغاز کرده است که اگر نتیجه‌ی موفقیت‌آمیزی به‌دنبال داشته باشد، احتمالا به اضافه شدن قابلیت سنجش فشار خون به پوشیدنی‌های این شرکت ...
0
21 فروردین 00
مشخصات احتمالی مچ‌بند ورزشی فیت‌ بیت ایس ۳ منتشر شدبراساس شایعات، با دو ساعت شارژ فیت‌بیت ایس ۳ می‌توان هشت روز با آن کار کرد. این مچ‌بند ورزشی صفحه‌نمایش رنگی و حسگر ضربان قلب ندارد.
0
17 اسفند 99
گوگل تصاحب فیت بیت را بدون دریافت مجوز از وزارت دادگستری آمریکا کامل کردگوگل در بیانیه‌ی رسمی از کامل شدن تصاحب فیت بیت خبر داد؛ درحالی‌که تحقیقات کمیسیون رقابت و مصرف‌کننده استرالیا و وزارت دادگستری آمریکا در مورد این ...
0
29 دی 99
فیت بیت Sense و Versa 3 و Inspire 2 معرفی شدندفیت‌بیت دو ساعت هوشمند و یک دستبند تناسب اندام رونمایی کرده است. ساعت رده‌بالای Sense با استفاده از حسگری ویژه می‌تواند سطح استرس شما را تشخیص دهد.
0
4 شهریور 99
فیت بیت تحقیقات گسترده‌ای برای تشخیص آریتمی قلبی انجام می‌دهدفیت‌بیت به تولید دستبندهای سلامتی‌محور مشهور است. حال این شرکت قصد دارد تحقیقات گسترده‌ای برای نظارت روی ضربان قلب مردم ترتیب دهد.
0
20 اردیبهشت 99
فیت بیت ساعت هوشمند 4G مناسب کودکان تولید می‌کنددرحالی‌که گفته می‌شود فیت‌بیت به‌زودی توسط گوگل خریداری می‌شود در حال ساخت ساعت هوشمند 4G مناسب برای کودکان و نوجوانان است.
0
13 اردیبهشت 99
مشخصات دستبند فیت بیت شارژ 4 فاش شددر تصاویر و مشخصات منتشرشده‌ی فیت‌بیت شارژ 4 می‌توان شباهت بسیار این دستبند با به نسل پیشینش را مشاهده کرد.
0
3 فروردین 99
خریدهای سخت‌افزاری گوگل چه سرنوشتی داشتند؟گوگل برای فعالیت بهتر در بازار سخت‌افزار، فرایندهای خرید و ادغام متعددی انجام داد که برخی از آن‌ها موفق و برخی با شکست همراه بودند.
0
20 آبان 98
رشد بازار ساعت‌های هوشمند و یکه‌تازی اپل در سه‌ماهه سوم ۲۰۱۹افزایش ۴۲ درصدی صادرات ساعت‌های هوشمند در سه‌ماهه سوم ۲۰۱۹، با صدرنشینی مقتدرانه‌ی اپل‌واچ همراه بوده است.
0
18 آبان 98
گوگل با تصاحب فیت بیت به‌دنبال چیست؟در سال‌های اخیر، ابزارهای پوشیدنی رشد خیره‌کننده‌ای تجربه کرده‌اند و شرکت‌های بزرگ دنیای فناوری هرکدام به‌دنبال کسب سهم از این بازار پرسود هستند.
0
13 آبان 98
گوگل با مبلغی دوبرابر مبلغ پیشنهادی فیسبوک، فیت بیت را تصاحب کردطبق گزارش‌ها، فیسبوک نیز خواهان تصاحب فیت بیت بوده، اما تنها نیمی از مبلغی که گوگل در نظر گرفته است را پیشنهاد کرده بود.
0
11 آبان 98
گوگل با پرداخت ۲.۱ میلیارد دلار، فیت بیت را تصاحب کردگوگل با انتشار پستی در بلاگ رسمی خود، تصاحب فیت بیت را با هدف کمک به افراد بیشتر با ابزارهای پوشیدنی تأیید کرد.
0
10 آبان 98
گوگل با خرید فیت بیت، با موفقیت به بازار ساعت‌های هوشمند وارد خواهد شدگوگل در بازار ساعت‌های هوشمند فعالیت نمی‌کند؛ اما می‌تواند با خرید شرکت موفقی همچون فیت‌بیت، با سرعت مناسبی با غول‌های این حوزه رقابت کند.
0
8 آبان 98
مشاهده مطالب بیشتر

درخواست ناموفق بود

درخواست ناموفق بود

درخواست ناموفق بود

درخواست ناموفق بود

درخواست ناموفق بود

درخواست ناموفق بود

درخواست ناموفق بود

درخواست ناموفق بود

درخواست ناموفق بود

درخواست ناموفق بود

درخواست ناموفق بود

درخواست ناموفق بود

درخواست ناموفق بود

درخواست ناموفق بود

درخواست ناموفق بود

درخواست ناموفق بود

درخواست ناموفق بود

درخواست ناموفق بود

درخواست ناموفق بود

درخواست ناموفق بود