مشخصات احتمالی مچ‌بند ورزشی فیت‌ بیت ایس ۳ منتشر شد

یک‌شنبه ۱۷ اسفند ۱۳۹۹ - ۱۱:۳۰
مطالعه 2 دقیقه
براساس شایعات، با دو ساعت شارژ فیت‌بیت ایس ۳ می‌توان هشت روز با آن کار کرد. این مچ‌بند ورزشی صفحه‌نمایش رنگی و حسگر ضربان قلب ندارد.
تبلیغات

فیت‌بیت مچ‌بند ورزشی ایس ۲ را مارس ۲۰۱۹ معرفی کرد و قرار است جایگزین آن در تاریخ ۱۵ مارس معرفی شود. به گزارش جی‌اس‌ام ارنا، ایس ۳ در دو رنگ راهی بازار خواهد شد. این مچ‌بند ورزشی به صفحه‌نمایش ۱٫۴۷ اینچی OLED مجهز شده است که وضوح ۲۴۰ در ۲۴۰ پیکسل پیش روی مخاطب قرار می‌دهد. البته صفحه‌نمایش این محصول سیاه‌وسفید خواهد بود و خبری از صفحه‌نمایش رنگی روی ایس ۳ نیست؛ بااین‌حال کاربران می‌توانند از تصاویر متحرک روی صفحه‌نمایش استفاده کنند.

ایس ۳ آبی
آیس ۳ مشکی
فیت بیت ایس ۳ مشکی
فیت بیت ایس ۳ آبی

ایس ۳ به یک دکمه فیزیکی برای رفتن به صفحه خانه مجهز شده که ظاهر آن با ایس ۲ متفاوت است. این مچ‌بند ورزشی برای فعالیت‌های ورزشی به گام‌شمار، حسگر نظارت خواب، تشخیص فعالیت‌های مختلف ورزشی از جمله دویدن، کوهنوردی و دوچرخه‌سواری مجهز شده است. البته این مچ‌بند از حسگر ضربان قلب پشتیبانی نمی‌کند. براساس اطلاعات منتشرشده، ایس ۳ با محصولات اندرویدی و iOS سازگار است و با اپلیکیشن Fitbit هم می‌توان به اطلاعات آن دسترسی داشت.

جنس این مچ‌بند ورزشی پلاستیکی است و وزن آن به ۷۰ گرم می‌رسد. بند‌های ایس ۳ را به‌راحتی می‌توان جدا کرد و انتظار می‌رود تا ۵۰ متر زیر آب مقاوم باشد. هنوز درباره ظرفیت باتری این محصول چیزی اعلام نشده است؛ اما می‌دانیم که با دو ساعت شارژ تا هشت روز می‌توان از آن استفاده کرد. آیس ۳ به‌زودی در رنگ‌های مشکی و آبی راهی بازار می‌شود. قیمت این محصول هنوز مشخص نشده است.

تبلیغات
داغ‌ترین مطالب روز

نظرات

تبلیغات