brand-cover

زایس

0 دنبال کننده
0

آخرین مطالب

ظاهراً گوشی‌های آینده نوکیا بدون لنز‌های زایس راهی بازار می‌شوندبا پایان یافتن همکاری نوکیا و زایس در سال ۲۰۲۱، گوشی‌های آینده‌ی این برند بدون لنزهای زایس روانه‌ی بازار خواهند شد.
0
4 مرداد 01
زایس با ویوو وارد همکاری شد؛ احتمال قطع همکاری با نوکیااز قرار معلوم زایس با ویوو برای ساخت لنز دوربین برای گوشی‌های هوشمند این شرکت وارد همکاری شده است. آیا این اتفاق به‌معنی پایان همکاری زایس با نوکیا ...
0
24 آذر 99
دوربین زایس ZX1 با حافظه SSD و سیستم عامل اندروید، ۶ هزار دلار قیمت داردZX1 دوربین عکاسی زایس است که دو سال پیش معرفی شد، اما قیمت آن به‌تازگی مشخص شده است. این دوربین سیستم‌عامل اندروید و حافظه‌ی ذخیره‌سازی SSD دارد.
0
16 مهر 99
داستان برند کارل زایس؛ تاریخ آلمان صنعتی از نگاه یک لنزکارل زایس از قدیمی‌ترین فعالان صنعت اپتیک در جهان محسوب می‌شود که تاریخچه‌ای مملو از نوآوری در طراحی و ساخت انواع لنز دارد.
0
20 دی 98
تصاویر و مشخصات احتمالی گوشی جدید نوکیا فاش شدتصاویر دقیقی از گوشی جدید نوکیا در اینترنت منتشر شده است که مشخصات احتمالی این گوشی را فاش می‌کند.
0
15 تیر 98
تصویر نوکیا 9 PureView با دوربین پنج‌گانه فاش شدبه‌تازگی تصویر مطبوعاتی نوکیا ۹ PureView منتشر شده که نشان‌دهنده‌ی دوربین پنج‌گانه‌ی این محصول است.
0
10 دی 97
زایس از لنز 40 میلی‌متری f/2 برای مانت سونی FE رونمایی کردعضو جدید خانواده‌ی لنز‌های باتیس با فاصله‌ی کانونی ۴۰ میلی‌متری خود، قابلیت استفاده در ژانر‌های مختلف عکاسی را دارد.
0
7 مهر 97
زایس از ZX1 اولین دوربین کامپکت و فول فریم خود رونمایی کردزایس برای اولین بار دست به ساخت دوربین فول‌فریم زده است و ZX1 محصولی است که به عنوان اولین تلاش، روی کاغذ راضی‌کننده به نظر می‌آید.
0
6 مهر 97
زایس شرکت سامیانگ را به کپی‌برداری از طراحی لنز هایش متهم کردزایس ادعا می‌کند شرکت سامیانگ از طراحی لنزهایش کپی‌برداری کرده و سامیانگ در صدد است کلیه لنزهای عرضه‌شده به بازار را جمع‌آوری کند.
0
28 خرداد 97
زایس از خانواده جدید لنزهای پرایم برای دوربین‌های لارج فرمت رونمایی کردلنز‌های پرایم جدید زایس، گزینه‌ای ایده‌آل برای عکاسان و فیلمبرداران حرفه‌ای جهت امور سینمایی خواهند بود.
0
14 خرداد 97
زایس از لنز 25 میلی‌متری Loxia با دیافراگم F/2.4 رونمایی کردشرکت زایس از لنز پرایم Loxia با فاصله‌ی کانونی ۲۵ میلی‌متری و دیافراگم F/2.4 برای دوربین‌های بدون‌آینه‌ی سونی پرده‌برداری کرد.
0
28 بهمن 96
رونمایی از سخت افزار جدید زایس برای واقعیت مجازیزایس از سخت‌افزار مخصوص و بسته‌ی نرم‌افزار واقعیت مجازی به نام وان‌کانکت رونمایی کرد.
0
19 دی 96
هسل بلاد X1D و زایس Otus 85mm؛ عالی‌ترین ترکیب دوربین و لنزعکاسی به‌ نام مت گرینجر با استفاده از لنز Zeiss Otus 85mm روی دوربین Hasselblad X1D، قدرت این لنز و دوربین گران‌قیمت را درکنار هم بررسی می‌کند.
0
6 دی 96
زایس در کسب درآمد خود رکورد زدشرکت زایس در سال مالی ۲۰۱۶-۲۰۱۷، بیشترین درآمد را در تاریخ ۱۷۰ ساله خود کسب کرده است.
0
27 آذر 96
زایس پتنت سیستم دوربین چرخان را برای زوم اپتیکال ثبت کرداخیرا پتنتی از یک سیستم دوربین جدید و متعلق به کمپانی زایس منتشر شده است که احتمال می‌رود در محصول بعدی نوکیا مورد استفاده قرار گیرد.
0
31 تیر 96
استفاده از دوربین دوگانه ساخت زایس در پرچم‌ دار آینده نوکیادر دوران اوج نوکیا، دوربین‌های زایس بخشی جدا نشدنی از پرچم‌داران نوکیا بودند. حال به نظر می‌رسد شاهد استفاده مجدد از دوربین‌های زایس در پرچم‌دار آتی ...
0
28 تیر 96
HMD با زایس برای ساخت دوربین گوشی‌های نوکیا همکاری می‌کندکمپانی HMD به‌عنوان مالک برند نوکیا، تفاهم‌نامه‌‌‌ای برای همکاری با زایس امضا کرده است.
0
15 تیر 96
نیکون، ASML و کارل زایس را به دادگاه می‌کشاندشرکت ژاپنی نیکون، از دو شرکت ASML و کارل زایس به دلیل استفاده‌ی بدون اجازه از تکنولوژی‌های مرتبط با لیتوگرافی، شکایت کرده است.
0
5 اردیبهشت 96
پرچمداران آینده‌ نوکیا احتمالا از دوربین کارل زایس بهره می‌برندظاهرا نوکیا درصدد است از دوربین‌های ساخت کارل‌ زایس در پرچمداران جدیدش بهره ببرد.
0
23 اسفند 95
در گوشی های هوشمند جدید با برند نوکیا خبری از لنز کارل زایس نخواهد بودحساب کاربری نوکیا در توییتر اعلام کرده است که گوشی‌های هوشمند جدید با برند این کمپانی از لنزهای کارل زایس بی‌بهره خواهند بود.
0
16 اسفند 95
مشاهده مطالب بیشتر

درخواست ناموفق بود

درخواست ناموفق بود

درخواست ناموفق بود

درخواست ناموفق بود

درخواست ناموفق بود

درخواست ناموفق بود

درخواست ناموفق بود

درخواست ناموفق بود

درخواست ناموفق بود

درخواست ناموفق بود