brand-cover

یاهو

0 دنبال کننده
0

آخرین مطالب

داستان سقوط یاهو؛ ازدست‌دادن ۱۲۰ میلیارد دلار
داستان سقوط یاهو؛ ازدست‌دادن ۱۲۰ میلیارد دلارزمانی که از گوگل و فیسبوک خبری نبود، یاهو در دنیای اینترنت یکه‌تازی می‌کرد؛ اما چه اتفاقاتی رخ داد که این شرکت از زمان اوج خود فاصله گرفت؟ در این ...
30 دی 00
مطالعه '2
بزرگ‌ترین هک‌های تاریخ؛ هک ۳ میلیارد حساب یاهو
بزرگ‌ترین هک‌های تاریخ؛ هک ۳ میلیارد حساب یاهودر دهه‌ی گذشته، یاهو جزو بزرگ‌ترین شرکت‌ها بود. تعداد خیلی زیادی از کاربران اینترنت از موتور جست‌وجوگر یاهو و بخش ایمیل آن استفاده می‌کردند؛ اما ...
4 دی 00
مطالعه '1
ورایزن دو برند AOL و یاهو را واگذار می‌کند
ورایزن دو برند AOL و یاهو را واگذار می‌کندورایزن تصمیم گرفته است AOL و یاهو را در ازای پنج میلیارد دلار به آپولو بفروشد. تصاحب این دو برند در سال‌های ۲۰۱۵ و ۲۰۱۷، در مجموع ۹ میلیارد دلار ...
14 اردیبهشت 00
مطالعه '2
سرویس Yahoo Answers از تاریخ ۱۴ اردیبهشت تعطیل می‌شود
سرویس Yahoo Answers از تاریخ ۱۴ اردیبهشت تعطیل می‌شودیاهو اعلام کرد که سرویس یاهو انسرز در تاریخ ۱۴ اردیبهشت‌ماه تعطیل می‌شود و کاربران دیگر نمی‌توانند از این سرویس استفاده کنند.
17 فروردین 00
مطالعه '2
دستیابی DuckDuckGo به رکورد ۱۰۰ میلیون جستجو در روز
دستیابی DuckDuckGo به رکورد ۱۰۰ میلیون جستجو در روزموتور جستجوی DuckDuckGo به روند روبه‌رشد ادامه می‌دهد و به رکورد روزانه ۱۰۰ میلیون جست‌وجو دست پیدا کرده است.
30 دی 99
مطالعه '2
امکان فوروارد کردن خودکار ایمیل‌ در نسخه رایگان ایمیل یاهو غیر فعال می‌شود
امکان فوروارد کردن خودکار ایمیل‌ در نسخه رایگان ایمیل یاهو غیر فعال می‌شودورایزن امکان فوروارد کردن خودکار ایمیل‌های یاهو را برای کاربرانی که از نسخه رایگان ایمیل یاهو استفاده می‌کنند، غیرفعال می‌کند.
19 آبان 99
مطالعه '2
ورایزن یاهو گروپس را برای همیشه غیر فعال می‌کند
ورایزن یاهو گروپس را برای همیشه غیر فعال می‌کندورایزن اعلام کرده است که به‌زودی سرویس یاهو گروپس را که آخرین بازمانده از وب‌سایت خاطره‌انگیز یاهو است، برای همیشه غیرفعال می‌کند.
22 مهر 99
مطالعه '3
داستان برند یاهو، روایت سقوط یک استارتاپ یونیکورن
داستان برند یاهو، روایت سقوط یک استارتاپ یونیکورنیاهو یکی از موفق‌ترین استارتاپ‌های دوران دات کام بود که از پایان دهه‌ی ۲۰۰۰ سقوط کرد و درنهایت بخش اصلی آن به ورایزن فروخته شد.
2 خرداد 99
مطالعه '26
یاهو ژاپن و لاین با یکدیگر ادغام می‌شوند
یاهو ژاپن و لاین با یکدیگر ادغام می‌شوندگروه سافت‌بانک اعلام کرد تا سال آینده، یاهو ژاپن، یکی از زیرمجموعه‌های این شرکت، به‌منظور رقابت با رقبای خارج از ژاپن، با پیام‌رسان لاین، یکی از ...
28 آبان 98
مطالعه '2
سرویس یاهو گروپس در ماه دسامبر برای همیشه غیرفعال خواهد شد!
سرویس یاهو گروپس در ماه دسامبر برای همیشه غیرفعال خواهد شد!پایان کار سرویس Yahoo Groups به‌طور رسمی از سوی یاهو اعلام شد و این سرویس برای همیشه غیرفعال خواهد شد!
26 مهر 98
مطالعه '3
یاهو به دلیل افشای اطلاعات ۳ میلیارد حساب کاربری ۱۱۷ میلیون دلار جریمه می‌شود
یاهو به دلیل افشای اطلاعات ۳ میلیارد حساب کاربری ۱۱۷ میلیون دلار جریمه می‌شودگزارش‌های اخیر می‌گویند که یاهو با قربانیان رسوایی بزرگ این شرکت، بر سر پرداخت مبلغ ۱۱۷.۵ میلیون‌دلار به آن‌ها به‌دلیل فاش شدن اطلاعات‌شان به‌توافق ...
21 فروردین 98
مطالعه '2
داستان برند: ورایزن، برند جوانی که ریشه در اختراع تلفن دارد
داستان برند: ورایزن، برند جوانی که ریشه در اختراع تلفن داردورایزن یکی از بزرگ‌ترین ارائه‌دهندگان خدمات مخابراتی در جهان محسوب می‌شود که حاصل ادغام شرکت‌های باسابقه در این صنعت بوده است.
7 دی 97
مطالعه '18
شکاف امنیتی گروه هتل ماریوت، اطلاعات امنیتی ۵۰۰ میلیون نفر را فاش کرد
شکاف امنیتی گروه هتل ماریوت، اطلاعات امنیتی ۵۰۰ میلیون نفر را فاش کردداده‌های بیش از ۵۰۰ میلیون کاربر ماریوت در بازه‌ی زمانی چهار ساله، تحت تاثیر شکاف امنیتی قرار گرفته است.
11 آذر 97
مطالعه '3
Yahoo Together: بازگشت مسنجر یاهو به اندروید و iOS
Yahoo Together: بازگشت مسنجر یاهو به اندروید و iOSیاهو که اوایل سال جاری فعالیت پیام‌رسان یاهو مسنجر را متوقف کرده بود، مسنجر تازه‌ای به نام Yahoo Together را منتشر کرد.
13 مهر 97
مطالعه '3
یاهو اپلیکیشن همه‌منظوره‌ای با هدف دسترسی وسیع‌تر کاربران منتشر کرد
یاهو اپلیکیشن همه‌منظوره‌ای با هدف دسترسی وسیع‌تر کاربران منتشر کردروز گذشته، یاهو، اپلیکیشن همه‌منظوره‌ای را منتشر کرد که سرویس‌های هواشناسی، اخبار، ورزش وموارد دیگه‌ای را در خود جای داده است.
13 شهریور 97
مطالعه '2
یاهو منسجر ۲۶ تیرماه بازنشسته می‌شود
یاهو منسجر ۲۶ تیرماه بازنشسته می‌شودیاهو اعلام کرد که از تاریخ ۲۶ تیرماه به کار اپلیکیشن پیام‌رسان خود، یاهو مسنجر پایان خواهد داد.
19 خرداد 97
مطالعه '2
یاهو از پیام رسان Squirrel‌ رونمایی کرد
یاهو از پیام رسان Squirrel‌ رونمایی کردیاهو پیام‌رسان جدیدی را برای دو پلتفرم اندروید و iOS معرفی کرده است که Squirrel نام دارد. تفاوت اسکورل که در فاز آزمایشی قرار دارد با سایر ...
20 اردیبهشت 97
مطالعه '2
اسماگ ماگ، فلیکر را تصاحب کرد
اسماگ ماگ، فلیکر را تصاحب کرداسماگ ماگ (SmugMug) به‌عنوان سرویس میزبانی تصاویر، فلیکر را تصاحب کرد.
1 اردیبهشت 97
مطالعه '2
۲۷ دی: استعفای جری یانگ، موسس یاهو
۲۷ دی: استعفای جری یانگ، موسس یاهو۶ سال پیش در چنین روزی، جری یانگ، یکی از مؤسسان یاهو از این شرکت استعفا داد.
27 دی 96
مطالعه '2
بزرگ‌ترین هک و شکاف‌های امنیتی سال 2017
بزرگ‌ترین هک و شکاف‌های امنیتی سال 2017سال ۲۰۱۷ را می‌توان سالی سیاه در حوزه‌ی امنیت سایبری دانست. در ادامه به بزرگ‌ترین اخبار این حوزه در سال گذشته می‌پردازیم.
14 دی 96
مطالعه '7
مشاهده مطالب بیشتر

درخواست ناموفق بود

درخواست ناموفق بود

درخواست ناموفق بود

درخواست ناموفق بود

درخواست ناموفق بود

درخواست ناموفق بود

درخواست ناموفق بود

درخواست ناموفق بود

درخواست ناموفق بود

درخواست ناموفق بود

درخواست ناموفق بود

درخواست ناموفق بود

درخواست ناموفق بود

درخواست ناموفق بود

درخواست ناموفق بود

درخواست ناموفق بود

درخواست ناموفق بود