هفته نامه ۱۳ زومجی: از پوکمون گو تا کامیک کان 2016

هفته نامه ۱۳ زومجی: از پوکمون گو تا کامیک کان 2016

هفته‌ای دیگر در دنیای سرگرمی و بازی گذشت و حالا نوبت زومجی است تا با هفته‌نامه‌ی ویدیویی خود کاربران را در جریان آخرین و مهم‌ترین اتفاقات در یک هفته گذشته بگذارد. پس قسمت ۱۳ هفته نامه زومجی را از دست ندهید.

طبق معمول هر هفته، با دوازده به علاوه یکمین هفته‌نامه ویدیویی در خدمت شما هستیم تا مروری بر مهم‌ترین اخبار دنیای سرگرمی داشته باشیم. هفته پیش نیز اتفاقات بسیار زیادی در دنیای سرگرمی رخ داد. از صدر اخبار توسط بازی Pokemon GO تا آغاز نمایشگاه کامیک کان ۲۰۱۶. با ما همراه باشید.

این هفته نیز دنیای سرگرمی، هفته شلوغی را پشت سر گذاشت. از طرفی بازی Pokemon GO کماکان صدر جدول اخبار را به خود اختصاص داد. این بازی بالاخره در ژاپن یعنی مهد خود منتشر شد و به قدری مقامات ژاپن نگران امنیت شهروندان خود بودند که پیش از انتشار بازی، بیانیه‌ای صادر کردند و در آن نکات ایمنی را به ژاپنی‌ها گوشزد کردند.

از طرف دیگر، نمایشگاه Comic Con 2016 کار خود را در شهر سن دیگو ایالات متحده آغاز کرد و هر روز اخبار جدیدی از محصولات مرتبط با کامیک منتشر می‌شود. جمعه بود که نتفلیکس و مارول طوفان به پا کردند و اولین تریلرها را از سریال‌های The Defenders، Iron Fist و Luke Cage منتشر کردند. کمپانی سگا نیز در جریان نمایشگاه کامیک کان، از دو بازی بر مبنای شخصیت محبوب سونیک رونمایی کرد و امید دارد که با این دو بازی دوباره موفقیت‌های قدیم این بازی را تکرار کند.

اگر در هفته گذشته وقت نداشتید که اخبار دنیای بازی‌های ویدیویی و سرگرمی را دنبال کنید، در آیتم هفته‌نامه ویدیویی زومجی می‌توانید مهم‌ترین اخبار هفته گذشته را مرور کنید:

دانلود 360p | دانلود 720p

لوگوی زومجی

زومجی مرجع اخبار روز، نقد و بررسی بازی و فیلم و سریال و مکانی برای تبادل نظر گیمرها و دوستداران سینما است.

منبع زومجی
  دیدگاه
کاراکتر باقی مانده