هفته نامه ویدیویی ۱۱ زومجی: از پایان ساخت No Man’s Sky تا انتشار Red Dead Redemption روی ایکس باکس وان

هفته نامه ویدیویی ۱۱ زومجی: از پایان ساخت No Man’s Sky تا انتشار Red Dead Redemption روی ایکس باکس وان

هفته‌ی دیگری در دنیای گیم نیز گذشت و اتفاق جالبی را در این هفته شاهد بودیم. در ادامه با ما همراه باشید تا در آیتم ویدیویی این هفته مروری بر این مطالب و اخبار مهم داشته باشیم.

هفته‌ای دیگر از راه رسید و با یازدهمین قسمت از هفته‌نامه ویدیویی در خدمت شما هستیم. این هفته نیز اتفاقات زیادی در دنیای سرگرمی رخ داد. از اتمام ساخت بازی No Man’s Sky گرفته تا انتشار بازی Red Dead Redemption برای کنسول ایکس‌باکس وان. با ما همراه باشید تا به اخبار هفته گذشته دنیای سرگرمی مرور کوتاهی داشته باشیم.

هفته پیش نیز مانند هفته‌های گذشته، اتفاقات بسیار زیادی در دنیای سرگرمی رخ داد. شاید بتوان مهم‌ترین این اتفاقات را،‌ اعلام خبر اتمام ساخت بازی No Man’s Sky برشمرد. استودیو هلو گیمز که وظیفه ساخت این بازی را بر عهده دارد، روز جمعه با انتشار توییتی اعلام کرد که کار ساخت بازی به اتمام رسیده است و طبق برنامه قبلی، بازی قرار است که در تاریخ ۱۹ مرداد برای پلی‌استیشن 4 و رایانه‌های شخصی منتشر شود.

انتشار بازی Red Dead Redemption از طریق قابلیت پشتیبانی از بازی‌های نسل قبل برای ایکس‌باکس وان هم یکی دیگر از اخبار مهم هفته گذشته بود. بالاخره مایکروسافت این بازی را از طریق این ویژگی در اختیار گیمرها قرار داد و طرفداران بی‌شمار این بازی توانستند آن را تجربه کنند. آمازون هم اعلام کرد که از زمان اعلام این خبر،‌ فروش بازی در وب‌سایت این شرکت، ۶ هزار درصد رشد فروش داشته است.

اگر در هفته گذشته وقت نداشتید که اخبار دنیای بازی‌های ویدیویی و سرگرمی را دنبال کنید، در آیتم هفته‌نامه ویدیویی زومجی می‌توانید مهم‌ترین اخبار هفته گذشته را مرور کنید:

دانلود 360p | دانلود 720p

منبع زومجی
  دیدگاه
کاراکتر باقی مانده