brand-cover

اسلک

0 دنبال کننده
0

آخرین مطالب

مایکروسافت به‌دلیل شکایت اسلک در مورد Teams، با تحقیقات ضدرقابتی مواجه می‌شود
مایکروسافت به‌دلیل شکایت اسلک در مورد Teams، با تحقیقات ضدرقابتی مواجه می‌شودمایکروسافت از قبل با تحقیقات ضدرقابتی خرید اکتیویژن بلیزارد مواجه شده است و ظاهراً به‌زودی تحقیقات جدیدی درمورد Teams علیه این شرکت آغاز خواهد شد.
5 روز پیش
مطالعه '1
هکرها در دیسکورد و اسلک بدافزار وارد سیستم قربانیان می‌کنند
هکرها در دیسکورد و اسلک بدافزار وارد سیستم قربانیان می‌کنندمؤسسه‌ی امنیتی زیرشاخه‌ی سیسکو می‌گوید هکرها در حال استفاده از دیسکورد و اسلک هستند تا فایل‌های مخربی را ازطریق لینک‌های داخلی این دو پلتفرم به سیستم ...
22 فروردین 00
مطالعه '3
سیلزفورس اسلک را با پرداخت ۲۷٫۷ میلیارد دلار تصاحب کرد
سیلزفورس اسلک را با پرداخت ۲۷٫۷ میلیارد دلار تصاحب کردسیلزفورس در اطلاعیه‌ای رسمی از تصاحب اسلک با پرداخت ۲۷٫۷ میلیارد دلار خبر داد. اسلک طی ماه‌های اخیر عملکرد مالی درخشانی نداشت و تصاحب آن توسط شرکتی ...
12 آذر 99
مطالعه '4
Salesforce در یک قدمی خرید اسلک
Salesforce در یک قدمی خرید اسلکدر صورت صحت داشتن شایعات، مقام‌های شرکت Salesforce در حال مذاکره برای خرید امتیاز کامل اپلیکیشن اسلک هستند.
8 آذر 99
مطالعه '2
اسلک بار دیگر مایکروسافت را به اتخاذ روش‌های رقابتی ناعادلانه متهم کرد
اسلک بار دیگر مایکروسافت را به اتخاذ روش‌های رقابتی ناعادلانه متهم کرداسلک می‌‌گوید مایکروسافت با گذشت بیش از ۲۰ سال از اتهام‌ها در حوزه‌ی رقابت مرورگر وب، باز هم رویکردهای مشابهی را در پیش گرفته است.
4 مرداد 99
مطالعه '5
همکاری اسلک با آمازون برای رقابت بهتر با مایکروسافت تیمز
همکاری اسلک با آمازون برای رقابت بهتر با مایکروسافت تیمزطبق قرارداد چندساله‌ی جدید، اسلک با اتکا بر سرویس‌های تحت‌وب آمازون و البته پلتفرم چایم قصد دارد اپلیکیشن خود را تا حد زیادی بهبود بخشد.
17 خرداد 99
مطالعه '3
مدیرعامل اسلک می‌گوید مایکروسافت بیش از حد روی شکست دادن آن‌ها متمرکز شده است
مدیرعامل اسلک می‌گوید مایکروسافت بیش از حد روی شکست دادن آن‌ها متمرکز شده استمدیرعامل اسلک اعتقاد دارد مایکروسافت گرفتار رقابت با آن‌ها شده است و تمرکز زیادی روی مقایسه و شکست اسلک توسط تیمز دارد.
8 خرداد 99
مطالعه '3
مدیرعامل اسلک: مایکروسافت تیمز را رقیب خود نمی‌دانیم
مدیرعامل اسلک: مایکروسافت تیمز را رقیب خود نمی‌دانیمدرحالی‌که سران مایکروسافت در گزارش مالی اخیرشان ۴۲ بار به مایکروسافت تیمز اشاره کرده‌اند، مدیرعامل اسلک می‌گوید که تیمز رقیبی برای آن‌ها نیست.
13 اردیبهشت 99
مطالعه '2
امکان برقراری تماس از اسلک به مایکروسافت تیمز و زوم فراهم شد
امکان برقراری تماس از اسلک به مایکروسافت تیمز و زوم فراهم شدکاربران اپلیکیشن اسلک از این پس می‌توانند با دیگر کاربرانی که از اپلیکیشن‌های مایکروسافت تیمز و زوم استفاده می‌کنند، تماس بگیرند.
15 فروردین 99
مطالعه '2
اسلک روی امکان برقراری تماس با کاربران مایکروسافت تیمز کار می‌کند
اسلک روی امکان برقراری تماس با کاربران مایکروسافت تیمز کار می‌کندمدیرعامل اسلک از فراهم شدن قابلیت برقراری تماس با کاربران پلتفرم رقیب این شرکت یعنی مایکروسافت تیمز در آینده‌ای نزدیک خبر داد.
11 فروردین 99
مطالعه '2
مایکروسافت تیمز چیست و آیا برای کسب‌وکار شما مناسب است؟
مایکروسافت تیمز چیست و آیا برای کسب‌وکار شما مناسب است؟مایکروسافت ابزار مشارکت سازمانی است که به‌عنوان رقیبی جدی برای اسلک و سرویس‌‌های مشابه فعالیت می‌کند. آیا می‌توان برای مدیریت انواع کسب‌وکار از آن ...
28 اسفند 98
مطالعه '7
افت ارزش سهام اسلک پس از دلسردی سرمایه‌گذاران از روند رشد آن
افت ارزش سهام اسلک پس از دلسردی سرمایه‌گذاران از روند رشد آناسلک پیش‌بینی جدیدی از سال مالی کنونی برای سرمایه‌گذاران ارائه کرد که تاحدودی ناامیدی آن‌‌ها و درنهایت کاهش ارزش سهام را در پی داشت.
27 اسفند 98
مطالعه '3
IBM برای ارتباط داخلی ۳۵۰ هزار کارمند خود، اسلک را انتخاب کرد
IBM برای ارتباط داخلی ۳۵۰ هزار کارمند خود، اسلک را انتخاب کردIBM به‌عنوان یکی از بزرگ‌ترین شرکت‌های دنیای فناوری، برای ارتباط داخلی کارمندانش از اسلک بهره می‌برد که بردی بزرگ برای آن محسوب می‌شود.
24 بهمن 98
مطالعه '2
انتشار اولین تبلیغ تلویزیونی مایکروسافت تیمز؛ رقابت با اسلک جدی‌تر می‌شود
انتشار اولین تبلیغ تلویزیونی مایکروسافت تیمز؛ رقابت با اسلک جدی‌تر می‌شودانتشار اولین تبلیغ تلویزیونی مایکروسافت تیمز نشان از عزم جدی غول فناوری برای رقابت با اسلک دارد.
28 دی 98
مطالعه '2
مایکروسافت تیمز در شرکت‌های بزرگ بیش از اسلک طرفدار دارد
مایکروسافت تیمز در شرکت‌های بزرگ بیش از اسلک طرفدار داردسرویس‌های مایکروسافت تیمز و اسلک رقابت نزدیکی در جذب کسب‌وکارها دارند و هرکدام در بخشی از بازار، طرفداران بیشتر را به خود اختصاص داده‌اند.
28 آذر 98
مطالعه '5
اسلک: مایکروسافت تیمز نه‌تنها محصولات، بلکه تبلیغات ما را نیز کپی می‌کند
اسلک: مایکروسافت تیمز نه‌تنها محصولات، بلکه تبلیغات ما را نیز کپی می‌کنددر ادامه‌ی جدال لفظی میان مایکروسافت و اسلک بر سر انتشار مایکروسافت تیمز، اسلک اظهار کرده که مایکروسافت از ویدئوهای تبلیغاتی آن‌ها کپی‌برداری کرده ...
3 آذر 98
مطالعه '4
مایکروسافت: اسلک گستره و ژرفای موردنیاز برای بازآفرینی تعاملات کاری را ندارد
مایکروسافت: اسلک گستره و ژرفای موردنیاز برای بازآفرینی تعاملات کاری را نداردمایکروسافت با صحبت‌های اخیرش راجع‌به اسلک، آتش رقابت بین این اپلیکیشن و مایکروسافت تیمز را بیشتر کرده است.
16 آبان 98
مطالعه '4
اسلک روزانه ۱۲ میلیون کاربر فعال دارد
اسلک روزانه ۱۲ میلیون کاربر فعال دارداسلک از پرکاربردترین سرویس‌های ارتباط سازمانی و مدیریت پروژه محسوب می‌شود که امروز به آمار ۱۲ میلیون کاربر فعال روزانه رسیده است.
21 مهر 98
مطالعه '3
اسلک پس از گذشت چهار سال از هک، هزاران رمزعبور را بازیابی می‌کند
اسلک پس از گذشت چهار سال از هک، هزاران رمزعبور را بازیابی می‌کنداسلک، پس از گذشت چهار سال از هک سال ۲۰۱۵، تصمیم به بازیابی رمز عبور کاربران خود گرفت. یک درصد از کاربران تحت تأثیر این تصمیم قرار می‌گیرند.
28 تیر 98
مطالعه '2
چرا مایکروسافت می‌تواند اسلک را به زیر بکشد؟
چرا مایکروسافت می‌تواند اسلک را به زیر بکشد؟مایکروسافت تیمز اخیرا توانسته است با ارائه‌ی قابلیت‌ها و امکانات رایگان، گوی سبقت را از اسلک، نرم‌افزار رقیب خود برباید.
23 تیر 98
مطالعه '5
مشاهده مطالب بیشتر