brand-cover

آروان

آروان عرضه کننده‌ی «زیرساخت یکپارچه‌‎‌ی ابری» است که در عین عرضه‌ی خدماتی کامل، با کیفیت و امن به کاربران، با شیوه‌ی پرداخت هزینه به تناسب مصرف (pay-as-you-go)، بسیار مقرون به‌صرفه است.

0 دنبال کننده
0

آخرین مطالب

گزارش زومیت از پنجمین رویداد سوار ابرهاابر آروان در پنجمین رویداد سوار ابرها، از ورود به بازار اروپا و آمریکا تا جذب سرمایه و آغاز ساخت بزرگ‌ترین دیتاسنتر ابری خاورمیانه صحبت کرد.
0
3 اردیبهشت 01
از جذب سرمایه ۵۰۰ میلیارد تومانی تا 5G Cloud؛ مدیرعامل ابر آروان از تازه‌های این شرکت می‌گویدچند سالی می‌شود که «سوار ابرها» به رویدادی بزرگ برای معرفی تازه‌های ابر آروان تبدیل شده است؛ امسال در پنجمین دوره‌ی سوار ابرها از چه خدماتی رونمایی ...
0
28 فروردین 01
بامداد، نخستین دیتاسنتر اختصاصی ابر آروان آغاز به‌کار کردابر آروان در رویداد سوار ابرها ۱۴۰۱ از آغاز به کار «بامداد»، نخستین دیتاسنتر اختصاصی این شرکت خبر داد.
0
28 فروردین 01
ابر آروان مرکز تماس ۲۴ ساعته خود را افتتاح کردابر آروان در جریان رویداد سوار ابرها ۱۴۰۱ از آغاز به‌کار مرکز تماس ۲۴ ساعته‌ی خود خبر داد.
0
28 فروردین 01
ابر آروان از قابلیت‌های جدید CDN خود رونمایی کردشبکه توزیع محتوا (CDN) ابر آروان به ویژگی‌های جدیدی همچون توزیع بهینه‌تر بار ترافیک و اطلاع‌رسانی سریع اختلالات مجهز می‌شود.
0
28 فروردین 01
نسل جدید سرور ابری آروان معرفی شدابر آروان در رویداد سوار ابرها ۱۴۰۱، نسل جدید سرور ابری خود با پایداری بیشتر را معرفی کرد.
0
28 فروردین 01
ابر آروان خود را اقتصادی‌ترین CDN دنیا معرفی می‌کندابر آروان می‌گوید هشتیم CDN پرمخاطب و اقتصادی‌ترین سرویس CDN دنیا را ارائه می‌دهد.
0
28 فروردین 01
نتایج مسابقات ملی مهارت در رشته‌های شبکه و رایانش ابری اعلام شدابر آروان نتایج مسابقات ملی مهارت در رشته‌‌های شبکه و رایانش ابری برای اعزام به مسابقات جهانی را اعلام کرد.
0
28 آذر 00
آروان از واکنش به آسیب پذیری Log4j در سریع‌ترین زمان ممکن خبر دادآروان دقایقی پیش با انتشار گزارشی اقدامات خود برای رفع آسیب‌‌پذیری کشف‌شده در نرم‌افزار‌های سازمانی مبتنی Apache که بسیار پراستفاده هستند، در کمتر از ...
0
23 آذر 00
خیز ابر آروان برای حضور پررنگ‌تر در عرصه بین‌المللیابرآروان با قراردادن اکثر پاپ‌سایت‌های خود در خارج از کشور، در مسیر توسعه هرچه بیشتر محصول CDN خود حرکت می‌کند.
0
29 شهریور 00
آروان ۱۸ پاپ‌سایت‌ جدید CDN در نقاط مختلف جهان افتتاح کردابر آروان با اضافه کردن ۱۸ پاپ‌سایت جدید در نقاط ترافیکی مهم جهان، در میان ۱۰ سرویس‌دهنده‌ی پرترافیک جهان قرار گرفت.
0
22 شهریور 00
سازمان نظام صنفی رایانه‌ای، حمله سازمان‌یافته به تیم ابرآروان را محکوم کردسازمان نظام صنفی رایانه‌ای ضمن اشاره به اشتباهات مجموعه ابرآروان در زمینه فنی، تجاری و رسانه‌ای، حملات گسترده شخصی و تهدید‌آمیز به اعضای این تیم را ...
0
22 اردیبهشت 00
ابر آروان پس از انتشار گزارش کالبدشکافی حمله به زیرساخت ابری‌اش، به ابهامات پاسخ دادبیست روز پس از آغاز حمله به زیرساخت پردازش ابری آروان در دیتاسنتر آسیاتک، ابرآروان اتفاقات رخ‌داده را کاملا شرح داد.
0
17 فروردین 00
گزارش حمله به زیرساخت‌ ابری آروان همزمان با نشست خبری این شرکت منتشر شدابرآروان پس از آغاز دشوار سال ۱۴۰۰ که با حملات گسترده به زیرساخت ابری این شرکت هم‌زمان شد، ضمن برگزاری نشست خبری برای بررسی ابعاد مختلف حمله و ...
0
17 فروردین 00
گزارش اولیه آروان از حمله به سرویس‌های رایانش ابری در دیتاسنتر آسیاتکیک هفته پس از حملات گسترده‌ای به زیرساخت پردازش ابری آروان در دیتاسنتر آسیاتک، این شرکت گزارش اولیه‌ی حمله و روند بازگرداندن سرویس‌های مشتریان را ...
0
3 فروردین 00
ابرآروان در پی حمله هکری زیرساخت پردازش ابری در دیتاسنتر آسیاتک را ۳۰ ساعت خاموش کردحملات هکری گسترده به زیرساخت پردازش ابری آروان در آسیاتک باعث قطع موقت دسترسی به این دیتاسنتر برای جلوگیری از آسیب به دیتای مشتریان شد.
0
28 اسفند 99
آیا پروژه «ابر ایران» در مسیر قطع اینترنت قدم برمی‌دارد؟رونمایی پروژه‌ی ملی «ابر ایران» با مشارکت دولت و بخش خصوصی باعث ایجاد نگرانی‌هایی ازجمله قطع اینترنت بین‌الملل در فضای مجازی شده است.
0
25 دی 99
مصاحبه با یزدان یزدی‌زاده، مدیر زیست‌بوم آروان؛ ابربازی، رویدادی برای ساخت اکوسیستم ابریبهمن سال گذشته، آروان در رویداد «سوار بر ابرها» از برگزاری رویداد «ابربازی» خبر داد. با یزدان یزدی‌زاده، معمار اکوسیستم ابری آروان و مدیرپروژه‌ی ...
0
30 مهر 99
برندگان جایزه نیم میلیارد تومانی مسابقه ابربازی انتخاب شدندابر آروان شب گذشته مراسم اختتامیه‌ی رویداد ابربازی را به‌صورت آنلاین برگزار کرد که طی آن تیم‌های برگزیده از میان ۱۴ تیم داوری و انتخاب شدند.
0
21 مهر 99
ابرآروان ۲۰ مهر مراسم اختتامیه رویداد ابربازی را برگزار می‌کندشرکت ابرآروان اعلام کرده که مراسم اختتامیه‌ی رویداد ابربازی را ۲۰ مهر برگزار می‌کند. در این مراسم، به سه تیم برتر بیش از ۵۰۰ میلیون تومان جایزه‌ی ...
0
13 مهر 99
مشاهده مطالب بیشتر

درخواست ناموفق بود

درخواست ناموفق بود

درخواست ناموفق بود

درخواست ناموفق بود

درخواست ناموفق بود

درخواست ناموفق بود

درخواست ناموفق بود

درخواست ناموفق بود

درخواست ناموفق بود

درخواست ناموفق بود

درخواست ناموفق بود

درخواست ناموفق بود

درخواست ناموفق بود

درخواست ناموفق بود

درخواست ناموفق بود

درخواست ناموفق بود

درخواست ناموفق بود

درخواست ناموفق بود