brand-cover

فیسبوک

0 دنبال کننده
0

آخرین مطالب

متا
هوش مصنوعی قدرتمند متا قبل‌ از انتشار رسمی در فضای آنلاین فاش شدهوش مصنوعی متا که هفته‌ی قبل معرفی شد اکنون در انجمن 4Chan فاش شده که این مورد نگرانی‌هایی را ایجاد کرده است.
18
15 روز پیش
اینستاگرام زومیت
این سرویس جدید، حذف تصاویر غیراخلاقی نوجوانان را از اینستاگرام امکان‌پذیر می‌کندمتا (مالک اینستاگرام) به‌همراه چند شرکت دیگر پلتفرم جدیدی توسعه داده است که از طریق آن می‌توان تصاویر غیراخلاقی افراد زیر سن قانونی را حذف کرد.
2
24 روز پیش
لوگوی مایکروسافت اپل گوگل و متا در کنار چکش دادگاه
همکاری یا مقاومت؟ نگاهی به قراردادهای درخواست داده دولت‌ها با شرکت‌های تکنولوژیشرکت‌های تکنولوژی هر سال با هزاران درخواست داده‌ از سمت نهادهای قانونی رو‌به‌رو می‌شوند؛ چه عواملی باعث می‌شود این درخواست‌ها را قبول یا رد کنند؟
3
24 بهمن 01
لوگو متا Meta از جنس یخ
فیسبوک سعی دارد تمرکز بر هوش مصنوعی را افزایش دهدمارک زاکربرگ، مدیرعامل متا می‌گوید فیسبوک با دنبال‌کردن روند کنونی در حوزه‌ی هوش مصنوعی، تمرکز خود را روی این فناوری معطوف خواهد کرد.
2
17 بهمن 01
مارک زاکربرگ / Mark Zuckerberg با کت و شلوار در مجلس سنا
رشد ۲۰ درصدی سهام متا پس از انتشار گزارش مالی فصل چهارم ۲۰۲۲متا در فصل چهارم سال گذشته‌ی میلادی فراتر از حد انتظار ظاهر شد و در واکنش به این موضوع ارزش سهام شرکت نزدیک‌به ۲۰ درصد رشد کرد.
2
13 بهمن 01
باتری تخلیه شده گوشی هوشمند
فیسبوک با آزمایش‌های مخفیانه روی کاربران، باتری گوشی آن‌ها را تخلیه می‌کندبه‌نظر می‌رسد فیسبوک با آزمایش‌های موسوم به تست منفی، به‌طور عمد باتری گوشی کاربران خود را تخلیه می‌کند.
20
9 بهمن 01
چهره ناراحت مارک زاکربرگ / Mark Zuckerberg مدیرعامل متا از نمای نزدیک
متا سال جدید میلادی را با جریمه ۴۱۰ میلیون دلاری شروع کرداتحادیه‌ی اروپا متا را به‌دلیل سیاست‌های فیسبوک و اینستاگرام، ۴۱۰ میلیون دلار جریمه کرده است. این جریمه روی نمایش تبلیغات هدفمند تمرکز دارد.
3
16 دی 01
لوگو متا Meta از جنس یخ
متا با پرداخت غرامت ۷۲۵ میلیون‌دلاری، دعوی قضایی کمبریج آنالیتیکا را حل‌وفصل می‌کندمتا با پرداخت ۷۲۵ میلیون‌دلار برای حل‌و‌فصل دعوی حقوقی مربوط به رسوایی جمع‌آوری داده‌های کمبریج آنالیتیکا موافقت کرده است.
1
2 دی 01
ادامه بحران متا؛ زاکربرگ پروژه اینترنت رایگان به مناطق محروم را تعطیل کردمتا می‌گوید پروژه‌ی Meta Connectivity را تعطیل و اعضای این تیم را در سایر بخش‌های شرکت توزیع کرده است. این پروژه بر ارائه‌ی اینترنت رایگان به مناطق ...
0
21 آذر 01
متا به‌دلیل افشای اطلاعات نیم‌میلیارد کاربر فیسبوک، ۲۷۷ میلیون دلار جریمه شدافشای داده‌های شخصی نیم‌میلیارد نفر از کاربران فیسبوک باعث شده است اتحادیه‌ی اروپا جریمه‌ی ۲۷۷ میلیون دلاری برای متا، شرکت مادر، در نظر بگیرد.
0
7 آذر 01
با افزایش فشار بر متا، منبعی آگاه از احتمال استعفای مارک زاکربرگ خبر می‌دهدبا افزایش فشار بر متا به‌دلیل سرمایه‌گذاری سنگین روی متاورس، منبعی آگاه از احتمال استعفای مارک زاکربرگ در سال ۲۰۲۳ خبر می‌دهد. سخنگوی متا این ادعا را ...
0
2 آذر 01
متاورس چیست و کی قرار است در آن زندگی کنیم؟ + ویدئومتاورس پیوند جهان فیزیکی با زندگی دیجیتال، دنیای آواتارها و نسل بعدی اینترنت است. برای آشنایی با این دنیای هیجان‌انگیز و اجتناب‌ناپذیر با این مقاله ...
0
29 آبان 01
جام جهانی ۲۰۲۲ فوتبال؛ اینستاگرام و فیسبوک علیه توهین و نفرت‌پراکنی اقدام می‌کننداینستاگرام و فیسبوک در آستانه‌ی آغاز جام جهانی فوتبال از اقدام علیه سخنان نفرت‌آمیز خبر داده‌اند تا جلوی توهین به فوتبالیست‌ها گرفته شود.
0
27 آبان 01
فیسبوک اطلاعات حساسی مثل دیدگاه‌های مذهبی و سیاسی را از پروفایل کاربران حذف می‌کندفیسبوک از هفته‌ی دوم آذر اطلاعاتی مثل دیدگاه‌های مذهبی و سیاسی و گرایش جنسی را از پروفایل کاربران حذف می‌کند. پروفایل‌های فیسبوک از زمان تولد این ...
0
26 آبان 01
متا چگونه وارد بحران شد؟متا که شرکتی یک‌تریلیون‌دلاری بود، با افت ۷۰ درصدی سهامش در سال ۲۰۲۲ مواجه شده است و اکنون دیگر جایی در بین ۲۰ شرکت برتر آمریکا ندارد.
0
24 آبان 01
کارمندان متا خطاب به زاکربرگ: تمرکز روی متاورس، شرکت متا را از بین خواهد بردکارمندان متا اعتقاد دارند که تمرکز مارک زاکربرگ مدیرعامل این شرکت روی متاورس، باعث خواهد شد در آینده شاهد نابودی متا باشیم.
0
23 آبان 01
ادامه بحران‌های متا؛ زاکربرگ توسعه برخی از پروژه‌های مهم را متوقف کرده استمنابعی آگاه می‌گویند متا برای کاهش هزینه‌ها، تولید نمایشگرهای سری پورتال و ساعت هوشمند اختصاصی خود را متوقف کرده است.
0
21 آبان 01
تعدیل نیرو در صنعت فناوری؛ چگونه دوران درخشان به حمام خون برای کارمندان منتهی شد؟با پایان روزهای درخشانی که درنتیجه‌ی همه‌گیری ویروس کرونا از راه رسیده بودند، موج تعدیل نیرو شرکت‌های صنعت فناوری را درنوردیده است و در هفته‌های اخیر ...
0
20 آبان 01
گزارش‌ها از احتمال تعدیل نیرو در متا (به‌روزرسانی: زاکربرگ اخراج ۱۱ هزار نفر را تأیید کرد)متا در بیانیه‌ای رسمی می‌گوید با هدف افزایش بهره‌وری شرکت، بالغ‌بر ۱۱٬۰۰۰ نفر از نیروها را اخراج می‌کند. این تعداد معادل ۱۳ درصد از کل کارکنان متا ...
0
18 آبان 01
پژوهشگران متا به‌کمک هوش مصنوعی، فشرده‌سازی صدا را وارد سطح جدیدی می‌کنندمتا از توسعه‌ی سیستم جدیدی برای فشرده‌سازی صدا بر پایه‌ی هوش مصنوعی خبر می‌دهد که بسیار بهینه‌تر از کدک‌هایی مثل MP3 است و احتمالاً به‌زودی برای ...
0
11 آبان 01
مشاهده مطالب بیشتر

درخواست ناموفق بود

درخواست ناموفق بود

درخواست ناموفق بود

درخواست ناموفق بود

درخواست ناموفق بود

درخواست ناموفق بود

درخواست ناموفق بود

درخواست ناموفق بود

درخواست ناموفق بود

درخواست ناموفق بود