0
event-cover

14 FEB 2019

گوگل IO

کنفرانس توسعه دهندگان گوگل با Google I/O کنفرانسی است که با شرکت توسعه دهندگان گوگل هر ساله برگزار می شود و به معرفی محصولات و امکانات جدیدی برای آن‌ها پرداخته می‌شود

0
تصاویر رویداد
رویداد های آینده
در آمریکا CES رویداد
چهارشنبه ۲۴ تیرسه روز
سامسونگ فروم 2018
چهارشنبه ۲۴ تیرسه روز
در آمریکا CES رویداد
چهارشنبه ۲۴ تیرسه روز
اپل WWDC 2018 رویداد
چهارشنبه ۲۴ تیرسه روز
رویداد سیداستارز اصفهان ۲۰۱۸
چهارشنبه ۲۴ تیرسه روز

آخرین مطالب

سوندار پیچای / Sundar Pichai مدیرعامل گوگل با مشت گره کرده و چهره خندان
تاریخ برگزاری I/O 2023 اعلام شد؛ گوگل اردیبهشت ۱۴۰۲ مایکروسافت را به خاک و خون می‌کشدگوگل اعلام کرده است که کنفرانس موردانتظار I/O 2023 را اردیبهشت ۱۴۰۲ برگزار می‌کند. در این مراسم شاهد تمرکز ویژه بر هوش مصنوعی خواهیم بود.
7
19 روز پیش
در رویداد Google I/O 2022 چه گذشت؛ از اندروید ۱۳ تا عینک مترجم [به‌همراه ویدیو]رویداد Google I/O امسال هیجان‌انگیزتر و پربارتر از گذشته بود. درحالی‌که معرفی پیکسل تبلت و پیکسل واچ غافل‌گیرکننده بود، عینک واقعیت افزوده گوگل با ...
0
22 اردیبهشت 01
گوگل از تراشه‌های TPU نسل چهارم برای یادگیری ماشینی سریع‌تر رونمایی می‌کنددر ادامه کنفرانس Google I/O، تراشه‌های TPU نسل چهارم برای یادگیری ماشینی سریع‌تر رونمایی می‌شوند.
0
22 اردیبهشت 01
گوگل بهینه‌سازی اپلیکیشن‌ها برای اجرای بهتر در تبلت‌های اندرویدی را اولویت قرار می‌دهددر جریان کنفرانس Google I/O 2022 اعلام شد گوگل در بهینه‌سازی اپلیکیشن‌ها برای عملکرد بهتر آن‌ها در تبلت‌ها جدی است.
0
22 اردیبهشت 01
گوگل اعلام کرد RCS بیش از ۵۰۰ میلیون کاربر فعال دارددر جریان Google I/O 2022 اعلام شد اکنون بیش از ۵۰۰ میلیون نفر به‌طور فعال از استاندارد پیام‌رسانی RCS استفاده می‌کنند.
0
22 اردیبهشت 01
گوگل ویژگی My Ad Center را برای مدیریت تبلیغات معرفی کردقابلیت گوگل My Ad Center با امکان شخصی‌سازی بهینه‌ی تبلیغات تا پایان سال جاری میلادی دراختیار کاربران قرار خواهد گرفت.
0
22 اردیبهشت 01
گوگل اپلیکیشن جدید Wallet را با توانایی پشتیبانی از شناسه‌های دیجیتال معرفی کردگوگل در جریان رویداد Google I/O از جدیدترین اپلیکیشن Wallet خود رونمایی کرد.
0
22 اردیبهشت 01
طعنه گوگل به اپل به‌دلیل نبود RCS در آیفونگوگل در مراسم I/O 2022 ابراز امیدواری کرد که اپل سرانجام RCS را به آیفون اضافه کند. قابلیت‌های مشابه آنچه RCS ارائه می‌دهد از سال‌ها پیش در iMessage ...
0
22 اردیبهشت 01
Wear OS با انبوهی از قابلیت‌های جدید به‌روز شدبه‌لطف معرفی پیکسل واچ، Wear OS نیز بار دیگر با قابلیت‌های جدیدش در کانون توجهات قرار گرفت.
0
22 اردیبهشت 01
پیکسل 6a در مقایسه با آیفون SE 2022؛ کدام میان‌رده قدرتمند‌تر است؟در این مقاله دو گوشی هوشمند میان‌رده‌ی گوگل پیکسل 6a و آیفون SE 2022 را از جنبه‌های گوناگون با یکدیگر مقایسه می‌کنیم.
0
22 اردیبهشت 01
تشخیص هوشمند رنگ پوست گوگل با ویژگی‌ها و مقیاس جدید گسترش می‌یابدگوگل با همکاری استاد جامعه‌شناسی دانشگاه هاروارد، الیس مونک، قصد دارد تا مقیاس جدیدی را برای اندازه‌گیری رنگ پوست در کابردهای مختلف، مانند جستجوی ...
0
22 اردیبهشت 01
پیش‌نمایشی از پیکسل ۷ و ۷ پرو توسط گوگل به نمایش درآمدگوگل طی یک اقدام غافلگیر کننده از نسل آینده پرچمداران پیکسل رونمایی کرد.
0
21 اردیبهشت 01
گوگل قابلیت امنیتی جدیدی برای شناسایی فیشینگ در برنامه‌های Docs، Sheets و Slides ارائه کردگوگل در رویداد I/O ۲۰۲۲ خود از به‌روزرسانی‌هایی در قابلیت‌های حریم‌ خصوصی و امنیت خبر داد. این شرکت همچنین قابلیتی برای حفاظت از فیشینگ در مجموعه ...
0
21 اردیبهشت 01
پیکسل واچ، ساعت هوشمند گوگل، معرفی شدگوگل در جریان رویداد Google I/O ساعت هوشمند پیکسل واچ را معرفی کرد.
0
21 اردیبهشت 01
کارت مجازی پرداخت، راهکار گوگل برای افزایش امنیت در کروم و اندرویدگوگل از کارت مجازی پرداخت در جریان نطق اصلی کنفرانس توسعه‌دهندگان ۲۰۲۲ رونمایی کرد که هدف اصلی آن افزایش امنیت تراکنش‌های مالی در مرورگر کروم و ...
0
21 اردیبهشت 01
گوگل پلی امنیت اکوسیستم خود را افزایش می‌دهددر جریان کنفرانس Google I/O مشخص شد گوگل پلی علاوه‌‎بر افزایش امنیت اکوسیستم خود، ابزارهای جدیدی دراختیار توسعه‌دهندگان قرار خواهد داد.
0
21 اردیبهشت 01
گوگل قابلیت‌های جدیدی برای گفت‌وگوی طبیعی‌تر و آسان‌تر با دستیار اسیستنت ارائه خواهد دادگوگل در رویداد I/O امسال سه قابلیت جدید برای دستیار صوتی اسیستنت خود معرفی کرد که همه‌ی آن‌ها برای تعامل آسان‌تر و طبیعی‌تر ایجاد شده‌اند.
0
21 اردیبهشت 01
قابلیت ترجمه خودکار کپشن و مشاهده‌ی سناریو ویدئو به نسخه موبایل یوتیوب اضافه شدگوگل در کنفرانس توسعه‌دهندگان خود، قابلیت ترجمه‌ی خودکار کپشن ویدئو‌ها را به نسخه‌ی موبایل یوتیوب اضافه کرد.
0
21 اردیبهشت 01
گوگل قابلیت نمای فراگیر در سرویس نقشه‌های گوگل را رونمایی کردگوگل در رویداد I/O 2022 از پیشرفت‌های جدیدش برای سرویس نقشه‌های خود خبر داد که یکی از جذاب‌ترین آن‌ها، نمای فراگیر (Immersive View) جدید از شهرهای ...
0
21 اردیبهشت 01
گوگل ترنسلیت از ۲۴ زبان جدید پشتیبانی می‌کندگوگل ۲۴ زبان جدید را به سرویس ترجمه‌ی آنلاین خود اضافه کرد و اکنون گوگل ترنسلیت از ۱۳۰ زبان پشتیبانی می‌کند.
0
21 اردیبهشت 01
مشاهده مطالب بیشتر

درخواست ناموفق بود

درخواست ناموفق بود

درخواست ناموفق بود

درخواست ناموفق بود